•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

В спецслужбах працюють чорнокнижники!

Автор Повідомлення
Миколай

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2008, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Я 5 років (1982 - 1987) відсидів за переконання. Пережите описав в автобіографічній книзі "Біла ворона". Книга на www.prisoner.com.ua Шукаю видавця. 80673076767

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2008, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

А чтиво дійсно круте:) Прочитав перші дві сторінки - справжній триллер! На жаль, зараз немаю достатньо часу, щоб прочитати всю книжку. Дочитаю влітку.

Хочу сказати, що теперішня псевдодемократична влада повертається до комуністичної практики судити людей за переконання. Зокрема, до ВР вже поданий закон про расизм. Це означає, що людину судитимуть не за хуліганство чи за вбивство, а виключно за політичні погляди. Отака в них демократія... вибіркова...

Волю окропіте.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 16:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Хочу сказати, що теперішня псевдодемократична влада повертається до комуністичної практики судити людей за переконання. Зокрема, до ВР вже поданий закон про расизм. Це означає, що людину судитимуть не за хуліганство чи за вбивство, а виключно за політичні погляди. Отака в них демократія... вибіркова...
\
А хіба не цій практиці симпатизують і наші так звані "ультраправі ліворадикали"? Вони теж обіцяють ділити українців на корисних і некорисних. І ніякої демократії - демократію вигадали жидоліберали, а от їхній ідеолог Адольф Розенберг (син єврея башмачника) сказав, що не можна давати людям багато балакати зайвого.:)

Неволя в рідній стороні.
Професор

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Ну я теж проти демократії - вважаю, що людей треба судити за антиукраїнські вчинки чи ідеологію. Але мені дивно, коли ті, що називають себе демократами збираються судити людей за ідеологію. Тому й кажу, що вони псевдодемократи. Для них найголовніше знищити Україну і всі методи для цього хороші. Коли треба, боряться з народом через демократію, а коли ця демократія не дає їм можливості добити Українця - плюють і на демократію.

Волю окропіте.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 20:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Ну я теж проти демократії - вважаю, що людей треба судити за антиукраїнські вчинки чи ідеологію.

Ви впевнені, що хочете цього? Ви бачите зараз тих людей, яким можна дати владу судити людину за погляди. Я, наприклад, не хочу, аби мене судив якийсь фанатик за мою окрему думку і за мою критику. Я хочу мати право вимагати від влади, а не сидіти за критику влади. Навіть якщо ця влада буде називатися українською.

Тут на форумі не набереться десятка людей, які мають спільний погляд на те, що є антиукраїнським вчинком, а що - проукраїнським; що є українською ідеологією, а що анти-. Навіть на нашому проукраїнському форумі...

Як мені знати, що мене не заберуть серед ночі у воронок, не зважаючи на мою попередню боротьбу за цю владу (як колись робили з більшовиками-ідеалістами)?

Неволя в рідній стороні.
Добронрав

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
що є українською ідеологією, а що анти-. Навіть на нашому проукраїнському форумі...

Антиукраїнська ідеологія, це коли "зачіпляють" фінансові інтереси жидів, що керують Україною....
Професор

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд, Ваша думка дуже слушна. Але з іншої сторони, раз існує держава і ця держава для Нації, значить влада має якось захищати інтереси Нації. А що робити з людьми, які притримуються явно антиукраїнської позиції і при цьому мають мільярди, володіють загальнонаціональними ЗМІ? Ваше запитання подібне до інших, які вже задавалися на форумі. Наприклад, коли мова йшла про повернення в паспорт графи "Національнісь", люди запитували, хто буде визначати цю національність. Тобто, коли мова йде про якусь позицію, завжди стоїть питання - хто визначає, що є правильним, а що ні?

Це філософське запитання, бо влада завжди представлена конкретними людьми, кожен з яких має своє бачення, яке може бути відмінним від бачення іншої людини. Якщо нас об'єднує ідеологія Українського націоналізму, то всеодно кожен бачить цей націоналізм по різному. Так само, як в християнстві - Біблія одна - визнають усі, але різні секти трактують по різному.

Але це запитання стоїть при будь якій системі і при будь якому режимі правління - чи то демократія, чи диктатура.
Адже ту ж саму демократію кожен розуміє по своєму. І навіть при тій системі, в якій ми зараз живемо, не Ви, а влада визначає, що є демократичним, а що ні. Це робиться в парламенті - зборищі повних йолопів і недоумків, більшість з яких купили свої дипломи по інтернету і які писати і рахувати по людськи не вміють, не кажучи вже про прийняття якихось законів. В нашому парламенті багато збоченців і просто моральних уродів. І ця проблема характерна не тільки для Українського парламенту - це проблема демократії взагалі.

Так от, саме ці недоумки-"депутати" жидівської-москальскої національності визначають, що є демократичним, а що ні. А жид Луценко садить до тюрми, виходячи з Кримінального Кодексу і з свого розуміння.

То чи не краще, коли одна людина буде приймати рішення? Це буде найдостойніший, найрозумніший чоловік, якого обире Нація. У нього будуть свої радники - також кращі з кращих. Звичайно, у цьому випадку ми теж не зможемо уникнути якихось помилок, але цей варіант набагато кращий за парламентаризм.

А щодо Вашого запитання, то, думаю, істина у відчутті. Правильність ідеології націоналізму визначається саме відчуттям. Якщо у людини немає поганих намірів, вона завжди прийматиме правильне рішення. В тому ж таки радянському союзі добре розуміли, що таке Українець і знали, що писали в паспорті в графі "Національність". І коли робили геноцид, то знали, що робили. І не диктатура була виною, а окупаційний режим, бажання знищити Українську Націю. А тепер використовують демократію, як значно ефективніший метод винищення - влада відгороджується від людей, прирікає їх на бідність, через різні засоби, генетично-модифіковані продукти знижує народжуваність і, таким чином, Нація просто вимирає. Ні Сталін, ні Гітлер не змогли зробити народам такої шкоди, яку робить демократія...

Волю окропіте.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 21:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добронрав написав:
Антиукраїнська ідеологія, це коли "зачіпляють" фінансові інтереси жидів, що керують Україною....

Нє, то вони називають ксєнофобією. :) Ви праві, для нашої влади ксєнофобія - антиукраїнська ідеологія. А ксєнофобія - будь-який захист українських інтересів.

Неволя в рідній стороні.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, Професоре, за такий докладний коментар.
Людей, які мають антиукраїнські позиції але мають мільярди треба нейтралізовувати. Але чи не буде свого роду розкуркулення для незгодних і неслухняних? Є люди, які пристосуються до будь-якої влади. Жиди пристосовувались і до комуністичної, і до націонал-соціалістичної влади. Чистки торкалися не завжди тих, хто справді на те заслуговував.

Щодо графи національність все ж таки простіше. І я цілком підтримую це впровадження. Причому якомога швидше. Тут є можливість працювати з архівами і метриками.

Розумію вашу позицію щодо Президентського правління. Звичайно, буде добре, коли відповідальність буде лежадти на одній людині. Але лише з тієї причини, що так є з кого спитати.

Цитата:
Це буде найдостойніший, найрозумніший чоловік, якого обире Нація. У нього будуть свої радники - також кращі з кращих. Звичайно, у цьому випадку ми теж не зможемо уникнути якихось помилок, але цей варіант набагато кращий за парламентаризм.

А от на цій вашій цитаті я починаю нервово соватись на стільці. :) Згадуються слова комуністів "Ну, были отдельные ошибки. Но они были осуждены Хрущовым на *** сьезде партии..."
Уявляєте собі тему у форумі щодо найдостойнішого чоловіка і його прибічників у цьому форумі? А це ж наш форум. А якщо винести на загальноукраїнське обговорення. Оскільки нас 80% українців в україні, то чи не ці 80% і є нація, яка має визначити найдостойнішого? Він вже народився?:)

Цитата:
А щодо Вашого запитання, то, думаю, істина у відчутті. Правильність ідеології націоналізму визначається саме відчуттям. Якщо у людини немає поганих намірів, вона завжди прийматиме правильне рішення.

Ой, боюся я покладатись на відчуття сьогоднішніх прихильників автаркії. Йдеться про моє життя і життя моїх нащадків. Я не боюся газєнвагєна, боюся - бутирлагу.:) (це висловлюючись образно, думаю, ви зрозуміли)

Цитата:
Ні Сталін, ні Гітлер не змогли зробити народам такої шкоди, яку робить демократія...

Щодо Сталіна... Вибачте, я краще залишуся при сьогоднішній "демократії".:)

За націю, звичайно, треба боротись. Скажу більше, треба боротись за расу. Але суспільство наше, нажаль, хворе. Подивіться, кого воно обирає сьогодні і подумайте, під яку владу воно ляже завтра. І чи захистить мене це перелякане суспільство від нового Сталіна?

Неволя в рідній стороні.
Миколай

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 22:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Кому лінь читати всю книгу, загляньте на "автори" електронної газети "Народна правда". Там я на першій сторінці. Виступаю під справжнім імям - Микола Горбатюк

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Повертання у пашпорт нацiонольнiсть, вконче пртрiбно. Хай сама людина визначае свою нацiональнiсть за почуванням, хоч хто з нацменьшин признае себе украiнцем, той добре, але ж це й вiдповiдальнiсть теж.
Завдяки такому запису, буде ясно скiльки у нас дiйсно украiнцiв, а скiльки тiльки мову знають, та тризуб на грошi мiняють.
А влади у нас, як не було украiнськоi, так нажаль, i нема. Самi жиди та москалi iз украiнським прошарком для завiси.
Нацiонал соцiалiзм потрiбен на першому кроцi, щоб вiдiбрати награбовану жидами частку суспiльного майна, та справедливого його переросподiлу.
А потiм, потрiбно застосувати Шведську модель экономики та полiтико-суспiльного устрiю, це можно застосувати через референдум.

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2017, 15:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
Професор написав:
\
А хіба не цій практиці симпатизують і наші так звані "ультраправі ліворадикали"? Вони теж обіцяють ділити українців на корисних і некорисних. І ніякої демократії - демократію вигадали жидоліберали, а от їхній ідеолог Адольф Розенберг (син єврея башмачника) сказав, що не можна давати людям багато балакати зайвого.:)

Існування моєї книги в Інеті коштує для мене дорого. Кому цікаво - пишіть на kciN@i.ua і я надішлю книгу спогадів вкладеним файлом.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,