•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Vkontakte.ru vs facebook.com", або "цивіліза

Автор Повідомлення
СВВ

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2008, 03:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Звертаю увагу шановного панства на те, що загрозливо великої популярності набув російський сайт "соціального спрямування" вконтакті.ру, який багато хто пов'язує з службою безпеки тієї ж країни, вже з самих фінансових розрахунків (вони не заробляють стільки грошей, щоб утримувати себе).
В той же час існує оригінальний сайт facebook.com, з якого вищезгаданий вконтакті "здер" буквально все - від структури розділів до дизайну кнопок.
В той же час, за наступний рік після "здирання" facebook.com не стояв на місці, і розробив досить непогану систему захисту свого сайту, крім того, провів його оптимізацію. А російський аналог зробив менше вдосконалень, судячи з усього, і зараз його проблеми може відчути на собі практично кожен користувач.

Отже, постає запитання і пропозиція разом з ним: чи не варто використовувати оригінал, facebook.com, а не довіряти інфо про своє життя і своїх друзів розвідці сусідніх держав, притому з гіршою якістю користування?

Щоправда, є єдина перешкода: сайт потрібно перекласти з англійської (чи польської, німецької - там багато версій сайта). Наприклад, німецьку версію зусиллями 2000 користувачів було створено за 2 тижні, з асловами розробників.

Заявку з приводу перекладу я вже зробив, пропоную організувати команду перекладачів.
Позиціонуймо себе як частину Європейської цивілізації!

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2008, 11:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Найкраще - здерти свій варіант :)

Я готовий зібрати команду і передерти, якщо знайдеться команда що буде займатися його подальною рекламою.

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2008, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

+1. можна втерти носа росіянам!
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2008, 16:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

так вже є відповідний український, який створений з такою метою, проте контакт набув загрозливої популярності, до речі я там теж є.

і свободівську групу адміню, у складі 255 чоловік

Непоступливий

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можна піти в комп. клуб, зареєструватися в контактів як кацап кацапченко і почати гнати на путіна і мєдвєдєва. Наприклад, створити групу: "Путін - лох" або "Мєдвєдєв - жид". І хай ФСБ смокче.
СТАНІСЛАВ БОВІР

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Непоступливий написав:
Можна піти в комп. клуб, зареєструватися в контактів як кацап кацапченко і почати гнати на путіна і мєдвєдєва. Наприклад, створити групу: "Путін - лох" або "Мєдвєдєв - жид". І хай ФСБ смокче.

+1 :)

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2008, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Мені всі вуха друзі прожужали щоб я реєструвався у "вконтактє.ру"
Але я не хочу із міркувань, що надто багато інформації про мене буде всім підряд доступно і в тому числі ФСБ, що робити?

Як будем свій створювати)), то треба гарно над назвою поміркувати, бо мені здається, що саме у ній секрет популярності "вконтактє.ру"

Ярикуш

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2008, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

невже ніхто нічого не підкаже?

Чорний

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2008, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ярикуш написав:
невже ніхто нічого не підкаже?

Що значить - якщо ніхто нічого не підкаже?

Це ви про що?

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи може хтось підказати, кому належить сайт Odnoklassniki.ru
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 12:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

українофіл написав:
ФСБ

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 15:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
українофіл написав:
ФСБ

Перепрошую, ні.

Власник - Альберт Попков. До того він стартував ще кілька соціалок, але вони не прорвалися.

А стосовно ФСБ - будь-який сайт буде зливати інформацію країні де він розташований за першою ж вимогою, якщо він хоче продовжувати існування. І Росія тут не виняток (але і не унікум).

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2008, 07:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Непоступливий написав:
...зареєструватися в контактів як кацап кацапченко....І хай ФСБ смокче.

Впринципі мені вже відповіли

КанадсьдкийСтудент

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2008, 13:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Як саме? :)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2008, 08:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Зареєструватись під вигаданими даними типу Ім"я: Моє, Фамілія: Така-то, Адреса: вул. Асфальтована, дім ХХ і т.п.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,