•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Сайт "Українська воля" в Одесі

Автор Повідомлення
Таля

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2006, 20:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
2 Таля
Окрім цього форуму ти чогось читаєшь?Зверни увагу на головну сторінку цього сайту,стосовно прапору над Кремлем.Диявол?Він тебе не покусає,все,що можливо,він вже зробив.Це дуже гарно,що лежить-ще можно плюнути в харю,або обісцять.Не пече кацапівня,зрозумило.Щодо Білої раси цілком-не запитую,не на тому я сайті.Але ж...Така твоя позиція-все одно,що лікувати шизофренію валідолом.Поки кагал пануе у світі,ніякого державного націоналізму не буде-запам'ятай сербию-змішають із гімном.Тількі в нас все простіше-підкинув Березовський грошенят,та і годі.Жирік та інш.,,гусскіе патгіоти,, розпалюють ворожбу,ви-у відповідь,це все дивляться на нашому сході та...голосують за бандюковичей.Скількі російськомовного населення,чверть?От уся ця маса заслухав,,націоналізм,, бачить у жаху повішанного москаля,та ставить галочку у списку проти якогось лібераста.От вам,панове.Будемо лаятися далі.

Ну давай трохи культурніше, ти все ж таки до жінки пишеш.
Я читаю дуже багато, у ящик майже не зазираю.
Що ж ти пропонуєш? Жидва з москалем і так буде спонсорувати увесь цей цирк. а нам значить закрити рот і підставити другу щоку? Та вони будуть голосувати за бандюковичів, навіть як би ми завтра всі по-москальські заговорили і червоні зірки на комір вчепили (боже, аж моторошно стало від самої думки). Це антагоністи і нічого спільного з Україною у них і близько немає. Тому нам треба далі боротись за своє. Краще вже у боротьбі загинути, ніж у рабстві нидіти...

Стасидзе

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2006, 16:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Stem"]Стасідзе - пиши людською, українською пиши! Тут такі правила

А чому в тебе нелюдський нік?Мабуть почнеш з себе?

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2006, 16:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адмін!Чого стер мій підпис?Не довподоби ,,ВЕШАЙ ЖИДОВ"?У мене з"являются погани думки щодо цього сайту...

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2006, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
2 Славчик
Грузін?Ні.Я жидомоскальський кат.А ти що,проти грузинів?Мабудь тобі не довподоби Великій та Непорушній союз між надіею людства паном ющенко та паном сааааакааааашвілі?Невже ти не мрієшь глибоко у серці про вусату грузинку?

Я нічого немаю проти грузинів.Просто дивний у тебе нік.А хіба грузинки вусаті? Про вусатих жінок кожен мріє - вони дуже шикарні в ліжку... Ти б ще в слово сааааакааааашвілі вставив букву р перед першою буквою а...

Рабою московських катів!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2006, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
Адмін! Чого стер мій підпис? Не довподоби ,,ВЕШАЙ ЖИДОВ"? У мене з"являются погани думки щодо цього сайту...

Недовподоби провокативні гасла.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2006, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я нічого немаю проти грузинів.Просто дивний у тебе нік.А хіба грузинки вусаті? Про вусатих жінок кожен мріє - вони дуже шикарні в ліжку... Ти б ще в слово сааааакааааашвілі вставив букву р перед першою буквою а...

Звиняй-помилився.сраааааакааааашвілі.Щодо вусатих.З чого це-шикарні в ліжку?З перевищення гормону андрогену у крови?Це аномалія,та жіночості вона не додасть.Цілувати таку-бррррр,жах!Може в цьому щось є-волохата як ведмідь жіночка та ти...Наодинці...

Чорний
Недовподоби провокативні гасла.

Я хочу написати "НЕ ВЕШАЙ ЖИДОВ!!! ",це можливо?А як це зробити?

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2006, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:

Звиняй-помилився.сраааааакааааашвілі.Щодо вусатих.З чого це-шикарні в ліжку?З перевищення гормону андрогену у крови?Це аномалія,та жіночості вона не додасть.Цілувати таку-бррррр,жах!Може в цьому щось є-волохата як ведмідь жіночка та ти...Наодинці...

Від перевищення чоловічого гормону тестостерону , а його завжди трохи є у жінок, жінки стають дуже темпераментними під час кохання і мають волохатість на тілі.Цілувати привикнеш.І в цьому щось справді є -- екзотика.Уяви собі кохання з такою жіночкою -- сама подібна на ведмедика і кричить від екстазу ,як ведмедик...

До Чорного.Для жіночих ніків зроби цей пост невидимим.:)

Рабою московських катів!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2006, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Від перевищення чоловічого гормону тестостерону , а його завжди трохи є у жінок, жінки стають дуже темпераментними під час кохання і мають волохатість на тілі.Цілувати привикнеш.І в цьому щось справді є -- екзотика.Уяви собі кохання з такою жіночкою -- сама подібна на ведмедика і кричить від екстазу ,як ведмедик...

До Чорного.Для жіночих ніків зроби цей пост невидимим.:)

Ти хотів сказати - гарчить як ведмедик? :)

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2006, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
Я хочу написати "НЕ ВЕШАЙ ЖИДОВ!!! ", це можливо?А як це зробити?

Тільки українською мовою :)

Згори сторінки є посилання на сторінку "Налаштування"

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2006, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Сайти http://ultras.ws.co.ua/ та "Українська воля" разом з Братством тарасівців створили спільний Об'єднаний націоналістичний форум заходьте, реєструйтесь, спілкуйтесь. Багато цікавих тем.

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2006, 13:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таля написав:

Ну давай трохи культурніше, ти все ж таки до жінки пишеш.
Я читаю дуже багато, у ящик майже не зазираю.
Що ж ти пропонуєш? Жидва з москалем і так буде спонсорувати увесь цей цирк. а нам значить закрити рот і підставити другу щоку? Та вони будуть голосувати за бандюковичів, навіть як би ми завтра всі по-москальські заговорили і червоні зірки на комір вчепили (боже, аж моторошно стало від самої думки). Це антагоністи і нічого спільного з Україною у них і близько немає. Тому нам треба далі боротись за своє. Краще вже у боротьбі загинути, ніж у рабстві нидіти...

Звиняй-це я від емоцій.А підставляти другу щоку-це доля прихильників іудохристиянсьтва.Я не про те.НІКОЛИ націоналістична партія не приде до влади,поки не збавится антиросійського настрою-це втрачені міліони голосів!Більшість з тих,що голосували за бандюка-голосували не за нього,а проти юща-не було кращого. Досить воювати із повітряними млинами-орди НКВС нікого вже не катують!Декілька років тому забагато праворадікальной молоді підтримувало СНПУ.Потім прийшло розчарування,також говорили,що партія під СБУ-шним дахом-усі розбіглись.Більш 10 років я дивлюсь на діяльнисть нац.-них партій,а все одно:боротьба із міфічним ворогом-Москальом!Фактичне-шарахання проміж трьох дубів.А більшого жиди і не допустять-А.Гітлер підпалив їм дупу,створив у жидів стійкий імунітет до націоналізму.Треба шукати компроміси-це ж політика.

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2006, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
А підставляти другу щоку-це доля прихильників іудохристиянсьтва.

Підставляння другої щоки - дійсно прерогатива слабких духом і немічних рабів. Проте я не став би до християн приписувати приставку "іудо". Таким чином створюється відфутболювання усіх християн до іудо-сіоністського кодла. Хоча історія свідчить про те, що справжньому українцю навіть віра в чужого бога не є причиною любові до загарбників. Звичайно, є закономірність у тому, що серед українських християн більшість є перевертнями. Навідміну від українських рідновірів, для яких зміст життя стовідсотково складається з любові до України. Але даючи визначення "іудохристиянство", створюється бар'єр між усіма християнами і українським націоналізмом. А ти впевнений, що цей термін не підкинули самі жиди, з метою створення цього бар'єру і розбрату ???

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Стасидзе

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2006, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колобок написав:
Стасидзе написав:
А підставляти другу щоку-це доля прихильників іудохристиянсьтва.

...А ти впевнений, що цей термін не підкинули самі жиди, з метою створення цього бар'єру і розбрату ???

[ ... українською треба писати ... ]

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2006, 23:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасідзе, добре знаєш українську мову, чому російською дописуєш?
Стасидзе

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2006, 23:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

С початку.Де ви тут бачили,що треба писати українською?При реестраціі на цьому форумі ТАКі ПРАВИЛА ВІДСУТНІ!!!Треба писати зрозумілою мовою.А ви що,російську не розуміете?Ви що,дикуни?А українською я володію дуже погано,я на цьому форумі ВПЕРШЕ У ЖИТТІ пишу українською.Російською пишу,коли немає часу щодо перевірки,чі коли з"являются думки,котрі не можу точніше перекласти.Чі-як у мінулому разі-щось страпилося із компом,не міг увімкнути український текст(комп робочій).Я вже не пам"ятаю,що писав,щось для мене важливе-із глибіни серця.ЯКОГО Ж БІСА ТИ,АДМІН,СТЕР МІЙ ТЕКСТ???

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,