•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Сайт "Українська воля" в Одесі

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2006, 23:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
С початку.Де ви тут бачили,що треба писати українською?При реестраціі на цьому форумі ТАКі ПРАВИЛА ВІДСУТНІ!!!Треба писати зрозумілою мовою.

Правила тут:
http://www.forum.vosvoboda.info/profile.php?mode=register

Прочитайте ще раз.

Стасидзе написав:
А ви що,російську не розуміете? А українською я володію дуже погано,я на цьому форумі ВПЕРШЕ У ЖИТТІ пишу українською.

Ми розуміємо. Просто не вважаємо за потрібне зайвий раз напружувати мізки для перекладу. Це як в приказці - в чужий монастир з своїм правом не ходять. Тут відвідувачі воліють чути українську. Якщо Вам таке не підходить - то Вас тут ніхто не тримає. Якщо ж Вам тут цікаво, то прийдеться дотримуватися правил. До речі, в Вас це дуже непогано виходить, як для першого разу.

Стасидзе написав:
Ви що,дикуни? .ЯКОГО Ж БІСА ТИ,АДМІН,СТЕР МІЙ ТЕКСТ???

Ви з адміном на брудержафт не пили, нема чого "тикати", бо "дикун" починає асоціюватися швидше з Вами. На аналогічну думку наштовхує те, що Ви за 15 років не змогли нормально вивчити мову держави, в якій живе - до речі, лінгвістично споріднену до Вашої рідної. В нас діти вчать польську за півроку по мультфільмах :)

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2006, 02:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Стасидзе написав:
С початку.Де ви тут бачили,що треба писати українською?При реестраціі на цьому форумі ТАКі ПРАВИЛА ВІДСУТНІ!!!Треба писати зрозумілою мовою.

Правила тут:
http://www.forum.vosvoboda.info/profile.php?mode=register

Прочитайте ще раз.

Стасидзе написав:
А ви що,російську не розуміете? А українською я володію дуже погано,я на цьому форумі ВПЕРШЕ У ЖИТТІ пишу українською.

Ми розуміємо. Просто не вважаємо за потрібне зайвий раз напружувати мізки для перекладу. Це як в приказці - в чужий монастир з своїм правом не ходять. Тут відвідувачі воліють чути українську. Якщо Вам таке не підходить - то Вас тут ніхто не тримає. Якщо ж Вам тут цікаво, то прийдеться дотримуватися правил. До речі, в Вас це дуже непогано виходить, як для першого разу.

Стасидзе написав:
Ви що,дикуни? .ЯКОГО Ж БІСА ТИ,АДМІН,СТЕР МІЙ ТЕКСТ???

Ви з адміном на брудержафт не пили, нема чого "тикати", бо "дикун" починає асоціюватися швидше з Вами. На аналогічну думку наштовхує те, що Ви за 15 років не змогли нормально вивчити мову держави, в якій живе - до речі, лінгвістично споріднену до Вашої рідної. В нас діти вчать польську за півроку по мультфільмах :)

Погджуюсь, багато з нас до речі так і оволоділи польською. :)
Аби бажання було, то можна й швидше ніж за 6 місяців державну мову вивчити. Хоча виглядає, що ви, пане Стасідзе, вже не зле володієте українською - у вас результати навчання повинні бути рекордними.
Дайош українську за місяць!!! :)
Стасидзе

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2006, 00:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я,мабуть,щось наплутав,щодо правил.Але ж десь бачив "зрозумилою мовою".А українською володію краще ніж дехто з корінних мешканців,хоча не вивчав у школі.Спробуйте самі,коли усі кругом розмовляють,пишуть та думають російською,газети,документація та посадови інструкціі також.ТЕЛЯВІДЄНІЄ не дивлюсь принціпово.Але вчити питаємось.У минулому тижні в Криму я відчував справжне задоволення,коли з дружиною балакали державною,та зверталися із питаннями до місцевих татар.В мене з"являєтся думка,що питання мови-наіважливійша для вас проблема,ви не звертаєте уваги на інши.У Криму:божеволюєте від російського флоту,не звертаючі уваги на справжніх окупантів НАТО.Щодо татар,слов"янське населення Криму дійсно страждає від їхней,рік від ріку збільшующійся,агресії.Cитуація в Криму-це як мавпа із револьвером,до різанини недалеко-я дуже добре знайомий із мусульманами.Вам байдуже.Чі ні?

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2006, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
В нас діти вчать польську за півроку по мультфільмах :)

Я вважаю,що це не дуже добре,у дітей потім будуть проблеми із правописом,якщо в голові мовна беліберда.Так саме в нашому регіоні-люди ні українську,ні російську добре не знають.Яка назва цього явища?суржик-ох,ненавиджу,особливо брудний російський правопис.Краще було б перекладати мультики на державну,але вітчізняний переклад старих радянських мультфільмів-жах,не залишається ніякого колоріту.

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2006, 08:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
У Криму:божеволюєте від російського флоту,не звертаючі уваги на справжніх окупантів НАТО.

Ну давайте серйозно поговоримо. Ваша теза - НАТО - окупант. Чому? Я розумію, що політінфор СРСР так казав, ну але це не факт.

Стасидзе написав:
Щодо татар,слов"янське населення Криму дійсно страждає від їхней,рік від ріку збільшующійся,агресії.Cитуація в Криму-це як мавпа із револьвером,до різанини недалеко-я дуже добре знайомий із мусульманами.Вам байдуже.Чі ні?

І так і ні. Мене мало обходить що татарське населення Криму буде робити з кацапським населенням Криму - це їхні проблеми. Проте я згоден, що мусульмати - то важкі люди. Але, з іншого боку - то їхня етнічна земля.

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2006, 08:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
Я вважаю,що це не дуже добре,у дітей потім будуть проблеми із правописом,якщо в голові мовна беліберда.Так саме в нашому регіоні-люди ні українську,ні російську добре не знають.Яка назва цього явища?суржик-ох,ненавиджу,особливо брудний російський правопис.Краще було б перекладати мультики на державну,але вітчізняний переклад старих радянських мультфільмів-жах,не залишається ніякого колоріту.

Ні, вони ж не писати вчаться чи читати, тільки розуміння та вимова. Суржика нема. По собі знаю. :)

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2006, 10:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знайшов!От воно де!
Форум ВО "Свобода" вітає Вас!

Реєстраційні дані:
Ваше псевдо: СТАСИДЗЕ
Гасло: ##########

Реєструючись на форумі ви зобов'язуєтесь:

Не додавати оголошень, які в будь-якій формі ображають гідність Української Нації, її основні цінності;

Не додавати оголошень незрозумілою іншим учасникам мовою;

Не вживати нецензурних висловів - виняток становлять усталені українські вирази;

Притримуватися основної теми, не переходити на особистості, не ображати інших учасників форуму;

Не порушувати правила етики спілкування.

Адміністрація форуму просить Вас притримуватися наступних технічних правил:

Вживати кирилицю під час заповнення реєстраційної інформації (в тому числі псевда);

Відділяти абзаци порожньою стрічкою для полегшення сприймання тексту;

Не виділяти товстим або курсивом, підкресленням або ВЕЛИКИМИ літерами довгих уривків тексту чи тем.

Дякуємо за реєстрацію!

--
Керівництво форуму ВО "Свобода"

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2006, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

quote]
Мене мало обходить що татарське населення Криму буде робити з кацапським населенням Криму - це їхні проблеми. quote]
Це найкольоровійший приклад Вашого ультрашовіністичного ставлення до цієй проблеми-моя хата з краю.Коли татарва почне різанину,вона не буде питати:"ти хохол чі кацап?"Ви живете у тепличних умовах,для розвітку Вашого світогляду Вам було б дуже корисно пожити на початку 90-х десь у Середньой Азії чі Кавказі-заспивали б по-іншому!!!
А взагалі,що я від вас вимогаю?Після того,як прочитав листа Тризуба до татар..."не ріжте мене,брати татари,я теж кацапів ненавиджу!"

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2006, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стасидзе написав:
ультрашовіністичного ставлення до цієй проблеми-моя хата з краю.

"Моя хата з краю" - це ультрашовіністичний принцип. Докотилися :)

Стасидзе написав:
Ви живете у тепличних умовах,для розвітку Вашого світогляду Вам було б дуже корисно пожити на початку 90-х десь у Середньой Азії чі Кавказі-заспивали б по-іншому!!!

А чого б то я раптом мав би там жити?! Мені Бог власну землю дав, і мені чужої не треба, не претендуємо, так би мовити, на імперію. Азійські інстинкти дикої орди відсутні.

А хто через непомірні імперські амбіції пхає носа в чуже, то і отримає по заслугам. І мені шкода, що наразі москалям на Україні жити комфортніше ніж на Кавказі чи в Середній Азії, дуже шкода.

(До речі, якщо ви думаєте, що "лицю кавказької національності", або прибалту, або українцю в Росії жити краще, то ви просто наївні)

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2006, 17:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Моя хата з краю" - це ультрашовіністичний принцип. Докотилися :)

Не відривай від контексту,я не те умав на увазі.

А чого б то я раптом мав би там жити?! Мені Бог власну землю дав, і мені чужої не треба, не претендуємо, так би мовити, на імперію. Азійські інстинкти дикої орди відсутні.

Нація,котра не претендує на імперію-слабка нація.Наімогутніші держави історії як раз були імперськими.

До речі, якщо ви думаєте, що "лицю кавказької національності", або прибалту, або українцю в Росії жити краще, то ви просто наївні)

Сміх та гріх.Особливо кавказці.Вони так страждають у кацапщіни,що їдуть туди великими товпами,купують громадянсьтво та користуються усіма пільгами за кошти платників податків.Ще створюють крімінальни угрупповання.Також страждають українці,працюя на Д.Сході у газпромі і т.д. та отримая чімали гроші.

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2006, 15:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці що за безглузда полеміка?
Чорний Ти хочеш здобувати владу , чи сперечатись із хлопцем який народився й виріс на сході України , де зовсім інше виховання й традиції , яких насправді й то й нема...А є суцільне жлобство і деградація людей. І якщо ж вже зайшов до нас такий хлопець як Стасідзе , то требо пояснити йому , що ми й йдемо до влади щоб український народ більше ніколи не мусив обирати між двох зол - нато росія. Ми ж всіх їх пошлемо подалі коли укріпемось, утворимо власний блок ( Ось ) націоналістичних країн. Та тоді вже ніколи в нас не будуть панувати - москалі , янкі , мусульмани та жиди!!!
Але сьогодні погляньмо на себе. Ви бачили , що стає з вашими галичанами коли вони приїзджають до нас наприклад в Одесу. Та через пів року вони , які двох слів зв" язати російською немогли , переходять на неї й перетворюються на бидло ще гірше за наше...
Приїзджайте до нас поживіть серед цієї мразі , а тоді побачимо що ви заспіваїте;((
Стасидзе

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2006, 20:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не може бути,я почув це!Вітер Змін,дякую.Насправді,в нас також дуже жлобське місто,особливо навколишні села.

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2006, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Всі великі нації - імперські нації

Га-га-га. Повторюю ще раз - орда вона того і є орда, бо немає нічого свого, і пустоту всередині намагається заповнити чим завгодно.

Що таке велика нація? Це та, керівник-придурок якої поклав половину народу за власні амбіції, а вони тупо як бидло пішли і померли? Кому нафіг треба таку великість. Тим більше видно, що розквіт нація він імперій не отримає.

Розквіт - це економічні дива Японії та Німеччини, приклад Швейцарії. Оце дійсно великі нації. І Україна має всі шанси вибрати власну нішу і також стати великою.

Цитата:
Приїхджайте і поживіть

Повторюся ще раз - якого милого маю кудись їхати і на щось дивитися? Я вдома.

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2006, 23:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вітер Змін написав:
Але сьогодні погляньмо на себе. Ви бачили , що стає з вашими галичанами коли вони приїзджають до нас наприклад в Одесу. Та через пів року вони , які двох слів зв" язати російською немогли, переходять на неї й перетворюються на бидло ще гірше за наше...

Що, всі? Бо я з тих що знаю, то ні один не такий. Чи ви по одному-двох виродках такі висновки робете? Чи в Вас є відсоткова статистика по всіх?! (До речі, порядні люди дома сидять, якщо він вже кудись поїхав - це ще не все каже, але вже багато)

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2006, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний, твоєму сепаратизму немає меж.
Ну з ордою все зрозуміло , але ми маєм справу не з ордою а з українцями тільки зі Сходу , які трішки по іншому розуміють проблему-
в данному випадку з НАТО. Помилковие відношення до цього питання приволює і на Заході України. Навіщо нам допомогати ворогам України поглиблювати конфлікт всередині нації , коли від нас навіть незалежить з ким і як уряд України буде підписувати військові договори.
Нам требо казати , що Ми будем робити коли прийдемо до влади.
А ми не будем вступати ,ніколи, не в які ліберальні чи азійськи блоки.Бо будем творити потужну українську армію із ядерною зброєю.Скажи це народу і він тебе зрозуміє...
А про сепаратизм свій забудь. Бо кому , як не тобі знати за кого голосувала Галичина. За жидву від Юлі,Ющенка і Пори разом з гоєм напівжидом Костенком. Ось тобі цвіт і совість української нації - західні українці...

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,