•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи є в Україні ксенофобія?

Автор Повідомлення
Аналітик

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що ви думаєте про ксенофобію?
http://www.vox.com.ua/data/publ/2008/05/16/zakonom-po-ksenofobii.html

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чого нема, того нема...

СТАНІСЛАВ БОВІР

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 20:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас більше українофобії ніж ксенофобії ... :(

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2008, 20:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Чого нема, того нема...

+1 )))

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2008, 15:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А я - москвофоб.

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2008, 17:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ксенофобія є і її проявів теж є багато...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2008, 18:36 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:
ксенофобія є і її проявів теж є багато...

Я - її прояв. І реінкарнація толерантності. Одночасно.

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2008, 12:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ксенофобія - це природнє явище, яке викорінювати безглуздо.
Аналогічно і шовінізм. Шовінізм неодмінна складова частина націоналізму. Це треба визнати. Нічого погано в цьмоу немає.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Суржик
Гість

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2008, 01:27           Відповісти цитуючи     Догори

Особисто я у реальному житті ксенофобію не зустрічав. В мене є багато друзів і знайомих українців, росіян, татар, греків. Навіть чорношкіра дівчина з Куби.
Але ж в Укрнеті і особливо на цьому сайті ксенофобії і ксенофобів дуже забагато. Можу навести приклади, іх на цьому форумі достатньо, але кожен, хто щось має в голові, може зробити це власноруч.
Стисло Тарас

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2008, 08:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я знаю на цьому форумі поодинокі приклади манкуртів, яничар, та іншиї зайд. Але не сподіваюсь що вони себе побачать. Як правило це не виліковно.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2008, 08:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СТАНІСЛАВ БОВІР написав:
У нас більше українофобії ніж ксенофобії ... :(

Погоджусь українофобів в Україні вистачає(

Ксенофобія також є - мені особисто небайдуже, коли я на Троєщинському ринку читаю "приватний підприємень Чжуань Леу Хуян" (перепрошую, але САМЕ ТАК написано у свідоцтві, що висить над продавцем).

Мені дуже цікаво ПП може стати не громадянин України? Чи отой(або ота)
Чжуань Леу Ху.. вже має український паспорт?

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2008, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Останнім часом частіше почали з*являтися повідомлення що десь побили чи вбили якогось негра,китайця,араба і т.д.Це погіршує імідж України в світі.Скоро вони перестануть приїжджати в Україну навчатись в ВНЗ...
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2008, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:
Скоро вони перестануть приїжджати в Україну навчатись в ВНЗ...

Яка трагедія...

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2008, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сварам написав:
Мені дуже цікаво ПП може стати не громадянин України?

До речі, мені теж цікаве це питання.

Крім того мені цікаво:
- за яких умов іноземцеві можна дати громадянство по закону?
- кажуть, на Троєщині китайські сім*ї масово скуповують квартири в нових будинках. Хто знає, чи дійсно вони мають на це право і це відбувається, чи то просто чутки?
- кажуть, діти, яких нелегали народять на нашій території, будуть громадянами України. То правда?

І щодо ксенофобії. Оскільки іноземців в Києві дуже багато, в 25 разів більше європейської норми, оскільки у нас в парламенті 90% неукраїнців, оскільки капітали, ресурси, політика й культура в руках неукраїнців - ксенофобії в нашій країні нема зовсім. На жаль...

А щодо іноземних студентів - то вони мені особисто не заважають. Хай навчаються, вкладають в нашу освіту - та й їдуть собі. Не бачу причин їх зневажати.

Неволя в рідній стороні.
Сварам

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2008, 00:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
Сварам написав:
Мені дуже цікаво ПП може стати не громадянин України?

До речі, мені теж цікаве це питання.

Крім того мені цікаво:
- за яких умов іноземцеві можна дати громадянство по закону?
- кажуть, на Троєщині китайські сім*ї масово скуповують квартири в нових будинках. Хто знає, чи дійсно вони мають на це право і це відбувається, чи то просто чутки?
- кажуть, діти, яких нелегали народять на нашій території, будуть громадянами України. То правда?

Не чутки, квартири скуповуються (живу неподалік), у нас у дворі не те що української - москвинської майже не чути, все заглушено цигансько-китайським лементом((

І ще в мене інформація з вінничини (від друга), що два вимерлих села скуплено китайцями (я попросив його тут зареєструватись і самому надати детальну інфу)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,