•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Порадьте, що почитати

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2011, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Почитала останні дописи, ну спаскудили гілку про книжки:(
Зараз читаю Віктора Баранова "Не вір,не бійся,не проси".
Прочитала першу повість "Притула", не знаю чи правильно усе зрозуміла?
Може,хтось пояснить-що це було?
Думаю, може це про В"ячослава Чорновіла, і він десь живий...,
хоча малоймовірно.

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2011, 17:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прочитав недавно "Остання республіка" Віктора Суворова. Черпнув для себе дещо, не Шекспір звичайно але не устінава і не данцова.( Останні не читати!!!)

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2011, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Почитайте: Іван Ле "Наливайко", "Богдан Хмельницький"
пан Суворий

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2011, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Прочитав недавно "Остання республіка" Віктора Суворова.

Прочитав "Лєдокол", а зараз дочитую "Дєнь-М" того самого Суворова. Від обох книжок у захваті.
пан Суворий

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2011, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Був читав книжку Михаліни Вислоцької "Мистецтво кохати" (російською). Книжка видалася пізнавальною, проте розмова не про це.

Вона, Вислоцька, полячка. І якось, пояснюючи якесь питання, звернула увагу читача на величезну кількість літератури, народних польських традицій, що направлені на різноманітне описання почуттів до коханої людини. У мене ще тоді постало питання:"Чи маємо ми щось схоже?", але не мав у кого запитати.
Тому запитую у вас, шановне панство, пораду! Підкажіть, будь ласка, літературу для заповнення такого роду пробілу в моїй голові=)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2012, 09:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підкажіть,чи історичні романи Івана Білика,зокрема " ПОХОРОН БОГІВ",є достовірними?

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2012, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

"Біла ворона", живе за адресою: www.prisoner.com.ua

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2012, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подруга просить порадити літературу про другу світову війну почитати.
Я хочу їй всунути цікаву книжку про український націоналістів і їх діяльність під час другої світової, зокрема про ОУН (Б).
Порадьте, будь ласка, якусь легеньку книжку, яка б змогла її зачепити!

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 09:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені на думку спадає Роман Іваничук "Вогняні стовпи"

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 09:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую! Цю книжку вже, переглянувши дану тему на форумі, додав до списку=) і собі взяв на замітку...

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 11:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

на москальскому ресурсі http://militera.lib.ru/ досить багато цікавинок, особливо в розділі мемуарів. Якщо читати совковських "маршалів побєди", в у них можна знайти повне підтвердження Суворова-Різуна, про те, що Йосип Синжида (по кличці сталін) планував напад РККА на Європу в літку 1941 гоку. Є спомини полячки Жувальської про Освенцім, які наглядно свідчать, що ніякого "холокосту" проти жидів не було. Є спомини німецького дипломата Хільгера про укладання пакту між Берліном та Москвою в 1939 році, присутні спомини жидяки майського про те, як світові жиди сколочували коаліцію проти Германії. Нажаль , все російською, і дуже багато на факти наліплено ідеологічного сміття, щоб зрозуміти що відбувалось насправді потрібно перечитувати сотні сторінок заангажованих ідеологією класової ненависті.

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 15:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

п. В. Суворов (Різун) в своїх творах ("Криголам", "День "М" та ін.) використовував офіційні совєтські джерела, тому не дивно, що в багатьох мемуарах скрізь можна побачити факти, що підтверджують цю тезу. Колись бачив по ТБ його дискусію з совєтськими маршалами-академіками з питань "Криголаму" - нічого крім посмішки їх "вагомі аргументи" не викликали. )
пан Суворий

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

де можна подивитися дане відео? Можливо згадаєте назву передачі або що?

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На жаль, назви не пам`ятаю - давно було. Це була телепередача виобництва якогось з російських каналів, формат круглого столу (буквально - сиділи за великим круглим столом).

Останнє, що згадалося дещо схожим, щоправда не відео.
http://www.istpravda.com.ua/digest/2011/07/25/47408/
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 05 серпня 2012, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аріана Хава - «Інуакі, рептилія у мені». Про події кінця 2012 р. (Румунія, переклад кацапською).

http://www.e-puzzle.ru/page.php?id=2750

Цитати мовою перекладу:

Д: Они проживают сейчас самую печальную часть своей жизни.
А: Почему?
Д: Они знают, что скоро их выведут на чистую воду.
……..
А: А как они постараются нами манипулировать?
Д: Через страх. Они – великолепные мастера провоцировать панику, страх, ненависть, материализм.
…….
…В конце концов люди осознают, что они – сами себе хозяева. Что они могут вести себя сами, не обязаны быть рабами правителей, определенных семей, банков, что они не зависят ни от кого и ни от чего…
…….
А: Что за меры надо предпринять?
Д: В первую очередь, это – небольшие запасы провизии, семян, инструментов и убежища, а во вторую очередь, это – подготовка сознания.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,