•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ЩО РОБИТИ З РОСІЙСЬКОЮ ЦЕРКОВНОЮ АГРЕСІЄЮ???

Автор Повідомлення
унл

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Справжнім резонансом в Україні, стала заява російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова, який наступним чином висловився щодо відзначення 1020-ліття Хрещення Русі, на святкування якого президент Ющенко запросив у Київ патріарха Олексія Другого:
"У Російської православної церкви існує серйозна заклопотаність у зв\'язку з тим, що на ці ж торжества запрошений і Константинопольський патріарх... Територія України – це канонічна територія РПЦ".
Що ж будемо робити з російською церковною агресією???

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба вірити в Бога, все від того, що українці ходять до церкви, але мало вірять по-справжньому. Так само вони люблять Україну - словами і співами. а не дією. По ділах їх віру їхню пізнаєте...

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 21:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

- ЩО РОБИТИ?
- переводити всі українські церкви під український патріархат, я для цього необхідна сильна, вольова, українська влада в Україні.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Окрім влади ще потрібне сильне вольове суспільство.

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно, необхідне церковне об"єднання, якщо Ми дійсно хочемо, всім своїм націоналістичним серцем, соборної України.
Згадаймо теперішню ситуацію, церковну ситуацію. На скільки гілок розділена Наша тисячолітня церква? При всій повазі, як до дійсно патріотичної та національної церкви, проте УГКЦ - політично-релігійний гібрид, плід польських політичних інтриг 1596 року, крок до католизації Великої Української Нації, потім УПЦ-МП-московська релігійна маріонетка, яка нахабно не визнає ні української нації як такої, ні української мови, як гідної для богослужіння, УАПЦ - залишок політики церковної самостійності початку ХХст., УПЦ-КП - спроба церковної української незалежності кінця уже ХХст. (на жаль невдала). КОМУ І ЯКІЙ ДЕРЖАВІ ЧИ НАРОДОВІ ЦЕ ВИГІДНО? А саме, повна і цілковита релігійна роз”єднаність українського народу, і тут, в даній ситуації навіть найнаціоналістичніша українська влада нічого не вдіє, вся сила в Нас, українцях, Ми маємо об”єднатися.
А кому вигідна така ситуація так це любим братам меншим – кацапам (від татарського „кассап” – м”ясник, убивця), таким любим на даний час друзям – ляхам, і звісно – жидам, які поклялися фізично знищити всю українську націю (за події 1648-1665рр., коли було повністю винищено козаками жидівське населення України у ~ 600тисяч осіб), так само і німцям (А.Гітлер), французам ( Філліп Красивий, гоніння жидів з Франції) і арабам( Гамаль Абдель Насер). Може я й перебільшую, проте хотів би побачити Ваші думки!
Козацький гайдамака

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно, необхідне церковне об"єднання, якщо Ми дійсно хочемо, всім своїм націоналістичним серцем, соборної України.
Згадаймо теперішню ситуацію, церковну ситуацію. На скільки гілок розділена Наша тисячолітня церква? При всій повазі, як до дійсно патріотичної та національної церкви, проте УГКЦ - політично-релігійний гібрид, плід польських політичних інтриг 1596 року, крок до католизації Великої Української Нації, потім УПЦ-МП-московська релігійна маріонетка, яка нахабно не визнає ні української нації як такої, ні української мови, як гідної для богослужіння, УАПЦ - залишок політики церковної самостійності початку ХХст., УПЦ-КП - спроба церковної української незалежності кінця уже ХХст. (на жаль невдала). КОМУ І ЯКІЙ ДЕРЖАВІ ЧИ НАРОДОВІ ЦЕ ВИГІДНО? А саме, повна і цілковита релігійна роз”єднаність українського народу, і тут, в даній ситуації навіть найнаціоналістичніша українська влада нічого не вдіє, вся сила в Нас, українцях, Ми маємо об”єднатися.
А кому вигідна така ситуація так це любим братам меншим – кацапам (від татарського „кассап” – м”ясник, убивця), таким любим на даний час друзям – ляхам, і звісно – жидам, які поклялися фізично знищити всю українську націю (за події 1648-1665рр., коли було повністю винищено козаками жидівське населення України у ~ 600тисяч осіб), так само і німцям (А.Гітлер), французам ( Філліп Красивий, гоніння жидів з Франції) і арабам( Гамаль Абдель Насер). Може я й перебільшую, проте хотів би побачити Ваші думки!
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 16:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЩО РОБИТИ? Робіть як я, будьте атеїстами, ну принаймі агностиками - зручна філософія, якщо не бажаєте шокувати "віруючих" приятелів. З моєї точки зору "вірити" - себто базувати свою поведінку та ставити власне життя в залежність від того, що не існує( за визначенням, бо все що існує піддається вивченню, отже там є слово "знати") - щонайменше нераціонально. Одні "вірять", інші ними таким чином "маніпулюють" на свою користь. Ось у це я не "вірю", а "знаю".

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 16:58 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
ЩО РОБИТИ? Робіть як я, будьте атеїстами, ну принаймі агностиками - зручна філософія, якщо не бажаєте шокувати "віруючих" приятелів. З моєї точки зору "вірити" - себто базувати свою поведінку та ставити власне життя в залежність від того, що не існує( за визначенням, бо все що існує піддається вивченню, отже там є слово "знати") - щонайменше нераціонально. Одні "вірять", інші ними таким чином "маніпулюють" на свою користь. Ось у це я не "вірю", а "знаю".
Шось ви такого наговорили, що я й не зрозумів нічого...
А Бог то існує, чи ні ?
Бо один тут агностик вже намагався довести, що Бог тільки один - Перун, тільки він виїхав на ПМЖ до Давньої Греції, а всі останні - жидівські.

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 17:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо навіть і існує - то ніяким чином і ніколи не проявляє свого існування в світі, який ми спостерігаємо навколо нас. А це рівнозначно неіснуванню. Отже, чи так, чи інакше - Бог не існує.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 17:16 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
Якщо навіть і існує - то ніяким чином і ніколи не проявляє свого існування в світі, який ми спостерігаємо навколо нас. А це рівнозначно неіснуванню. Отже, чи так, чи інакше - Бог не існує.
Як це ? Вас де такому навчили ? То були якісь шарлатани, вони хотіли вкрасти Вашу душу !
Ми спостерігаємо Світ ? А Світ створений Богом - все просто і зрозуміла ! Чим Вам не подобається така картина ?

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стисло Тарас написав:
Окрім влади ще потрібне сильне вольове суспільство.

Абсолютно вірно. Ну а мою думку щодо християнства, особливо москальського канонічєскаго жидославія, я я гадаю всі вже знають
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 20:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Добронрав написав:
Ну а мою думку щодо християнства, особливо москальського канонічєскаго жидославія, я я гадаю всі вже знають
+ 1 :)

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не являюсь прихильником християнства, скоріше навпаки :) Але в даній ситуації підтримую об'єднання церков в єдину. І це повинно буди політичне рішення влади не зважаючи на волю народу. Але всьому свій час...

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Понтієць написав:
Як це ? Вас де такому навчили ? То були якісь шарлатани, вони хотіли вкрасти Вашу душу !
Ми спостерігаємо Світ ? А Світ створений Богом - все просто і зрозуміла ! Чим Вам не подобається така картина ?

Пане Барабас, спеціально для таких людей як Ви я називаю себе не атеїстом, а агностиком. Себто, визнаю що світ спостерігаю(власне атеїзм теж не заважає його спостерігати). Він створений Богом? Та будь ласка, нехай буде і так. Тільки з того моменту Бог себе ніяк більше не проявляє. Якби Він мав хоч якесь бажання того, щоб люди вірили, то мабуть легко це забезпечив-би. Якщо-ж Йому то байдуже (воно і зрозуміло, мені теж на Його місці то було-б байдуже), то і я на те не марную часу. Його можна витратити значно раціональніше. Тільки не кажіть мені, пане Барабасе, що "маєте до мене звістку" персонально від Бога, щоби я негайно увірував, бо я буду вимагати від Вас доказів, що Ви не звичайний шахрай, а таки дійсно дієте в інтересах Вашого поручителя.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 07:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
Пане Барабас, спеціально для таких людей як Ви я називаю себе не атеїстом, а агностиком. Себто, визнаю що світ спостерігаю(власне атеїзм теж не заважає його спостерігати). Він створений Богом? Та будь ласка, нехай буде і так.

Чудово ! Але, оскільки агностики, справжні агностики, такі, що розбуди вночі і спитай : - Ти хто ?, і з гордістю відповість: - "Я - агностик ! ", трапляються надзвичайно рідко, хочу Вас трохи розпитати :
Понтієць написав:
Тільки з того моменту Бог себе ніяк більше не проявляє.
- так могли стверджувати люди, які склали для себе аксіому, що Атом - найменша цеглинка Всесвіту, вона стабільна і неподільна.
Але ж після відкриття електрона і протона, виникає питання - а хто ж той електрон на протязі міль"ярдів років крутить по орбіті ? Він же (електрон) - не перпетум мобілє, значить потребує енергії.
То за рахунок чого він, клятий, крутиться, якщо Бог себе ніяк не проявляє ?

Редаговано: БАРАБАС (17 червня 2008, 10:26)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,