•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Так хотів але не вступив до партії бо то не для всіх

Автор Повідомлення
Лагідний

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSN     Відповісти цитуючи     Догори

На жаль написавши заяву до партії минулої осені рік назад так і не був до неї прийнятий.І розуміло чому-не пройшов перевірку,таких як я в Свободу не приймають.Тепер довічно залишусь безпартійним або піду в БЮТ,може якесь депутатське місце вигорить чи дадуть очолити якийсь підрозділ а може краще в Єдиний центр.Взагалі треба подумати.В принципі яка різниця-всерівно всі партії складаютья із одинакових людей і одинакових принципів.Я в цьому переконався.А от ідеологіями український народ різними дурять.Бідний український народ.Схоже він так і не дочекаєтся свободи!Ні таки піду в БЮТ.Вони кують кадри для всіх партій.Потім після БЮТу я змажу вступити і навіть очолити любу партію!А так маю вовчий білет!
Слав

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 19:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А хто Ви за такий один, що, бачте, Вас так сильно образили тим, що не прийняли у партію?

Судячи із змісту Вашого допису, Ви, мягко кажучи, не дуже добре самі для себе вияснили, яку ідеологію сповідує ВО "Свобода" та чим ВО "Свобода" відрізняється від БЮТ.

Рабою московських катів!
Сергій1971

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 21:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лагідний написав:
На жаль написавши заяву до партії минулої осені рік назад так і не був до неї прийнятий.І розуміло чому-не пройшов перевірку,таких як я в Свободу не приймають.

А що ж це за перевірка така страшна?
Лагідний

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Я і вправду маленький,плюгавенький українець що не зміг розібратися в ідеології та найти на великій Україні партію щоб задовільнила мої чекання.І ось тепер прийдется жити без Свободи!Не взяла Свобода мене до себе.Мабуть буде обовязково при владі бо вже такі перемоги має.Але без мене-маленького українця.Бо дід мій був таким і батько і я маленький і непомітний і діти мої такі!А перевірки я не проходив мене просто не помітили у великій боротьбі за свободу української нації!Але якби перевірили то також не взяли б бо недосконалий я і незручний Ось я обіжений і покинутий і розувірений залишився чекати-може ще комусь прислужусь допоки ще не вмер.Може москалям йти служити чи жидам.Все ж добре платять і своїх не здають.Ось Януковичу орден дали на 58 річчя і мабуть і грошенят підкинули щоб не бідував.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:) і :(

Неволя в рідній стороні.
Буревій

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 03:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Лагідний написав:
На жаль написавши заяву до партії минулої осені рік назад так і не був до неї прийнятий.І розуміло чому-не пройшов перевірку,таких як я в Свободу не приймають.

"Просто так" нічого не буває. Може, скажете, за що саме ви не "пройшли перевірку"? Тільки без абстрактного "разглагольствування", а з конкретикою.

Цитата:
Потім після БЮТу я змажу вступити і навіть очолити любу партію!

Амбіції випирають...
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лагідний написав:
Я і вправду маленький,плюгавенький українець що не зміг розібратися в ідеології та найти на великій Україні партію щоб задовільнила мої чекання.І ось тепер прийдется жити без Свободи!Не взяла Свобода мене до себе.Мабуть буде обовязково при владі бо вже такі перемоги має.Але без мене-маленького українця.Бо дід мій був таким і батько і я маленький і непомітний і діти мої такі!А перевірки я не проходив мене просто не помітили у великій боротьбі за свободу української нації!Але якби перевірили то також не взяли б бо недосконалий я і незручний Ось я обіжений і покинутий і розувірений залишився чекати-може ще комусь прислужусь допоки ще не вмер.Може москалям йти служити чи жидам.Все ж добре платять і своїх не здають.Ось Януковичу орден дали на 58 річчя і мабуть і грошенят підкинули щоб не бідував.
Шановний Лагідний. Я так зрозумів , що це спроба написання сценарію до якоїсь серіальної слинявої дурні.Чи спроба писати комедійні сюжети про себе.Ваш комент вражає... Такого я ще не бачив.. Живіть спокійно ...мій маленький плюгавий воїн світу!( не пишіть більше.Ніколи)

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 17:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Так і бути-признаюсь!Моя бабуся моєму дідусеві дала дулю під час Пугачовського повстання.А тепер це вилізло коли я хотів вступити до Свободи.Якщо ще більше чесно то я хотів її підірвати із середини,розтрощити на дзуськи.Але зуміли все таки захиститися!Мало того поставити на сміттєзвалищі прапор.І правільно вся правда на смітниках і за неї потрібно боротися.Тяжко міняти нічого не миняючи але ми будемо і прийдемо до Свободи.Благо наші батьки вже повмирали і нічого не можуть сказати при мінял та політторгашів що претендують на славу ОУН,УПА Для них кінцевою омріяною ціллю була свободна Україна для теперішніх-відсотки на виборах до мера якого- небуть чи до Верховної Ради та вербування електорату хвацькими міроприємствами на українських смітниках.Перемога не за горами.Вже 2 відсотки аж назбирали та підібрали що завалялося в кутках розувіреної української душі.Я плюгавенький маленький воїн не спокійний і зтривожений як повинно бути зтривожене людське буття і сумління.А ще на сторожі має стояти СЛОВО тому не лякайтеся коли часом у вільний від тяжкої роботи за виживання щось напишу як думає моя з діда-прадіда загублена українська душа!
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лагідний написав:
Так і бути-признаюсь!Моя бабуся моєму дідусеві дала дулю під час Пугачовського повстання.А тепер це вилізло коли я хотів вступити до Свободи.Якщо ще більше чесно то я хотів її підірвати із середини,розтрощити на дзуськи.Але зуміли все таки захиститися!Мало того поставити на сміттєзвалищі прапор.І правільно вся правда на смітниках і за неї потрібно боротися.Тяжко міняти нічого не миняючи але ми будемо і прийдемо до Свободи.Благо наші батьки вже повмирали і нічого не можуть сказати при мінял та політторгашів що претендують на славу ОУН,УПА Для них кінцевою омріяною ціллю була свободна Україна для теперішніх-відсотки на виборах до мера якого- небуть чи до Верховної Ради та вербування електорату хвацькими міроприємствами на українських смітниках.Перемога не за горами.Вже 2 відсотки аж назбирали та підібрали що завалялося в кутках розувіреної української душі.Я плюгавенький маленький воїн не спокійний і зтривожений як повинно бути зтривожене людське буття і сумління.А ще на сторожі має стояти СЛОВО тому не лякайтеся коли часом у вільний від тяжкої роботи за виживання щось напишу як думає моя з діда-прадіда загублена українська душа!
Хлопче.. ти просто психічно хвора людина. Понюхай дупу Ємельки Пугачова.. та більш не лізь на форум.

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 21:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Так Іване життя розпорядилося що ставити діагнози то моя прерогатива
Stem

ПовідомленняНаписане: 14 липня 2008, 09:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лагідний написав:

Клоун, іди до БЮТ!:)

ПовідомленняНаписане: 14 липня 2008, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

+1 там такі діячі цінуються :)

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2008, 12:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Взагалі то, на форумі багато хворих вештається, я теж останнім часом отупів трохи… )))

Погляд

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2008, 15:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
Взагалі то, на форумі багато хворих вештається, я теж останнім часом отупів трохи… )))

Маргіналізація суспільства. Наші лави ростуть...

Неволя в рідній стороні.
Лагідний

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2008, 22:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Ось-ось!Таки правда!Хто хоть коли-небуть вивчав математичну статистику,знає що таке нормативне розприділення в житті скоріше так зване Гаусове то на краях того розприділення як раз і збираются отих 2 проценти чи залежності від шкали-приблизно того.А генеральна совокупність чи модальна збираєтся в центрі.Дуже вже ваблять ті два проценти маргінез.Свобода як зборисько сумашедших людей із сумашедшими ідеями ніколи не набере більше-такий великий порядок встановлений у світі Богом.Але,насправді,Свобода має дуже хорошу ідею,актуально та історично оправдану і її поділяють далеко не 2 проценти українців а десь приблизно до 15-30 процентів.То ближче до модальних характеристик-тобто українский націоналізм як норма життя українців має великий шанс стати однією з панівних ідеологій.Згадайте що навіть не дивлячись на всесильного великого жида Діму Табачника Степан Бандера третій з великих українців на Україні.Але чи буде ця ідея зідентифікована саме зі Свободою то є велике питання.На жаль Свобода семимильними кроками деінтелектизуєтся,інкапсулюєтся та приводить до кризи кадрову роботу у формуванні еліти.Образ свободівця не кристалізуєтся як образ людини за якою можна йти і якій можна вірити.Часто лідерами обласних осередків стають люди геть зовсім випадкові щоб було хоть що-небуть, що би звалось Свободою.Але на місцях знають цих людей і поза спиною партії посміюються із абсолютної не авторитетності цих людей бо знають де були ці люди і чим займалися до Свободи.В інших партіях ці люди і не мріяли б навіть наблизитись до еліти а тут раптом такий злет.Розуміть що це не виховані Свободою люди а патійні бродяги та ідеологічні посміттюхи.Навколо цих людей збираются інші "Попендополи" і тільки часом десь блисне яскрава особистість із справді розумним та вольовим чолом українського націоналіста.Або такий сумашедший як я але таким у Свободі не місце.Свобода- це партія абсолютно психічно здорових і здравомислящих людей і крапка!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,