•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Цікавий соціалістичний мер

Автор Повідомлення
ідейник

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нещодавно в недалекому для мене місті Кременці, що на тернопіллі зявився новий мер, як гарант домінування соціалістичної партії в цьому місті. По голосам народним обранцем мав стати зовсім інший, але за допомогою секретаря Міської ради (працює й далі) та її подруг підтасовка пройшла на УРА і новоспечений мер прийшов до "корита". Для початку новий мер видоїв комунальні підприємства міста, потім збудував хатину-палац, потурбувався про друзів і родичів. Взяв в кішеню чималу суму грошенят і захоронив поблизу міста декілька тон отрути в місті, не облаштованому і небезпечному. Здоровя і добробут місцевих жителів - це дрібничка. Розвалені памятки архітектури, пустий соціальний кошик, бездіяльність комунальних служб, розбиті дороги - ось робота бравого соціаліста Леоніда Кічатого. Чи такі завдання і постулати цієї партії?

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ідейник написав:
Нещодавно в недалекому для мене місті Кременці, що на тернопіллі зявився новий мер, як гарант домінування соціалістичної партії в цьому місті. По голосам народним обранцем мав стати зовсім інший, але за допомогою секретаря Міської ради (працює й далі) та її подруг підтасовка пройшла на УРА і новоспечений мер прийшов до "корита". Для початку новий мер видоїв комунальні підприємства міста, потім збудував хатину-палац, потурбувався про друзів і родичів. Взяв в кішеню чималу суму грошенят і захоронив поблизу міста декілька тон отрути в місті, не облаштованому і небезпечному. Здоровя і добробут місцевих жителів - це дрібничка. Розвалені памятки архітектури, пустий соціальний кошик, бездіяльність комунальних служб, розбиті дороги - ось робота бравого соціаліста Леоніда Кічатого. Чи такі завдання і постулати цієї партії?

Але ж Кременець дуже націоналістичне містечко. І дуже освічене доречі... То що ж тоді казати про інші регіони, коли в Кременці люди схавали нав*язаного їм мера. Але коли схавали - так їм і треба, хай тепер той мер обдирає їх як хоче. Бо то вже обурює. Упівці воювали в Кременецьких горах, зараз помирають в злиднях. А їхні нащадки такі рахла, що в них і адміністрація не така, і мер не такий, і церкви кругом московські і самі у наймах по Польщі побираються. Подобається? Будь ласка.

Неволя в рідній стороні.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ідейник написав:
По голосам народним обранцем мав стати зовсім інший, але за допомогою секретаря Міської ради (працює й далі) та її подруг підтасовка пройшла на УРА і новоспечений мер прийшов до "корита".

Нічого не зрозумів...

Мені молодим помирати
ідейник

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2008, 08:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що тут не зрозуміло? Фальсифікація виборів!

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2008, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чоловіче, напиши чітко, що і до чого. А то написав якусь ахінею.
До речі, міського голову згідно виборчого законодавства обирають на виборах громадяни, а не в міськраді.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2008, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друже Ідейник, а як оту осоружну фальсифікацію у Кременці допустили? Я сам постійно працюю у виборчих комісіях і можу вас запевнити, що при бажанні, фальсифікації дуже легко запобігти. І якщо мер-соціаліст такий падлюка, то спаліть його палаци до біса! Чи може в Кременці живуть не люди, а вівці, тоді наступним мером буде комуніст.

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2008, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
І якщо мер-соціаліст такий падлюка, то спаліть його палаци до біса! Чи може в Кременці живуть не люди, а вівці, тоді наступним мером буде комуніст.

Як на мене, попередній мер Градизька теж був не ангел, але його чомусь не палили.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,