•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Політики, нате вам недостаюче.

Автор Повідомлення
Дмитро Клець


Повідомлень: 102
Звідки: Рівненська обл.

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2008, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всім нормальним людям вже обридли наші нескінченні і абсолютно безтолкові вибори. Ще й, як на лихо, всі наші патріотичні вожді й вождики безпідставно самовпевнено створюють собі власні присадибні партійки. А перед черговими виборами всі вони гарячково метушаться, намагаючись об'єднатися. Але нормального об'єднання не виходить, бо не знають, з ким, як і головне - на якій теоретичній основі це робити. Тож я якраз і пропоную таку об'єднавчу науково обгрунтовану основу для всіх проукраїнських партій. І з гарантованим успіхом на виборах. Отже, подаю її для аналізу та вдосконалення. З повагою Дмитро Клець.

Передвиборна програма виборчого блоку «Добробут»
Вступ.
Триваюча тотальна криза українського суспільства зумовлена насамперед кричущою невідповідністю між працею та споживанням. Відсутність ринкового механізму оцінки результатів праці кожного не дає можливості і розподіляти ВВП пропорційно цим результатам. В таких умовах принципово неможливий об’єктивний облік, а, отже, і ефективне управління та контроль за всіма процесами в суспільстві.
Ситуацію ускладнює те, що від СРСР Україна успадкувала вкрай антинаукове і навіть відверто брехливе пояснення суспільних процесів та методів їхньої оптимізації разом із тисячами й тисячами активних глашатаїв цієї нісенітниці. При цьому у вже незалежній Україні керівники свідомо зберегли оплату праці цих теоретиків радянською, тобто, аж ніяк не пов’язаною з наслідками застосування їхніх теорій у суспільну практику. Те ж саме відбулося і в системі виховання та освіти.
Внаслідок цього громадська думка повністю дезорієнтована. Відсутні навіть спроби офіційних теоретиків пояснити причини суспільних проблем та визначити шляхи, методи й механізми їхнього вирішення. Навіть не поставлене питання про суть педагогічної спадщини минулого. Немає й найменших спроб вияснити структуру наявного світобачення громадян України, його недоліків та конкретних пропозицій заміни шкідливих складових наявного світобачення корисними.
Професійними антинауковцями та безграмотними політиками свідомо блокується вивчення етнічної проблематики і нагальної потреби взаємовигідного обміну передовим етнічним досвідом. Свідомо блокуються вже наявні напрацювання щодо свідомої заміни низки негативних етнічних рис основних етнічних груп України рисами позитивними.
Відсутність доказового пояснення суспільної проблематики і шляхів її оптимізації привела до повної безвідповідальності всіх і вся та ще й обґрунтовується придворними брехунами та всілякими грантоїдами як своєрідне досягнення, мовляв, так і має бути при поголовному плюралолібералізмі.
Вищеозначене привело до офіційного суспільного пріоритету і навіть престижу якраз нетрудової складової добробуту і особистого збагачення. При цьому наскрізь корумповані та аморальні правлячі т. зв. еліти лицемірно вимагають від решти населення неухильного дотримання самоуправно напридумуваних, але буцімто легітимних норм та приписів.

Висновки
Так зване державотворення однозначно засвідчило: хто б не керував Україною, під якими прапорами та лозунгами, але суспільні проблеми тільки загострюються і вимирання населення триває. Це означає тільки одне: правлячі «еліти» не проти покращення життя всіх, але просто не здогадуються, що можна керувати суспільством взаємовигідно. Адже вони досягли свого нинішнього статусу тільки завдяки правилу «Обдури ближнього першим!», то й надалі у своїй світоглядній безграмотності ні про що інше не хочуть і слухати.
Історичний досвід України та інших країн світу однозначно доводить принципову непридатність примусового шляху до світлого майбутнього. А всілякі варіації на тему «сильної руки», «мудрого вождя» тощо є всього лишень неминучим наслідком антинаукового світогляду. Та й світова статистика підтверджує, що найкраще живуть там, де якомога більше проблем вирішують несиловими методами. Зрештою, ще класична політекономія півтора століття тому визначила матеріальну потребу головним регулятором поведінки людини в суспільстві. Цей же регулятор є головним у формуванні рівня соціальної справедливості. І практика багатьох країн підтверджує цей висновок: чим більше результатів праці мають в даному суспільстві статус товару та реалізуються ринковими механізмами, тим кращі в такому суспільстві буквально всі стандарти якості життя населення. Причому цей процес стихійно (отже – закономірно!) йде до надання статусу товару результатам праці апарату державного управління.

Пропозиції
На основі узагальнення світового досвіду та досягнень вітчизняної науки блок «Добробут» пропонує основним регулятором всіх суспільних процесів і на ділі встановити особистий матеріальний інтерес всіх членів суспільства. Для цього зробити реальним рушієм суспільного прогресу наявний апарат державного управління, радикально змінивши оплату його праці.
Цей принцип закріпити в Конституції всього лише розширенням статті 48:
"Кожен має право на життєвий рівень для себе та своєї сім'ї не нижче соціального мінімуму, який встановлюється відповідним Законом.
Джерелом добробуту є праця. Результати праці кожного мають товарний характер і реалізуються на ринку в умовах добросовісної конкуренції. Тільки таким чином результати праці кожного в загальному випадку приносять користь: спочатку конкретному споживачеві (задовольняючи певну його потребу), потім - суспільству (зокрема, через податки) і, в останню чергу, самому собі (у вигляді прибутку) як виробникові даного товару.
В такому разі прибутки всіх працівників органів державного управління повинні прямо залежати від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях. Залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення регламентується Законом і ці прибутки є доступними для ознайомлення кожному" (його концепція вже розроблена).
Зрозуміло, що в держапараті існує величезна інерція пріоритету нетрудового прибутку. Тому для прискорення орієнтації чиновницької праці на кінцевий результат – добробут населення! – доцільно законодавчо встановити для них низку додаткових орієнтирів та стимулів. Зокрема:
Весь наземний, водний та повітряний транспорт для службових пересувань держчиновників всіх рангів повинен бути тільки вітчизняного виробництва, причому не спеціально зробленим, а серійним. Тим більше, що всі ці пасажирські транспортні засоби давно вже виробляють в Україні. Якщо ж вони незадовільної якості, то на те ви і керуєте країною, щоб цю якість покращувати.
Лікуватися держслужбовці всіх рангів і найближчі їхні родичі повинні тільки в Україні. Якщо ж по роботі держслужбовець з родиною в даний час перебуває за кордоном, то може лікуватися або в країні перебування, або в Україні. За порушення – негайне і пожиттєве звільнення з державної служби.
Дехто запитає, чи не жорстоко це?
Ні, не жорстоко, а якраз справедливо. Ми ж то лікуємося тут. То хай і вони спробують нашого щастя. А захочуть кращого – будемо тільки раді, хай піднімають всю нашу медицину на належний рівень.
Першу середню та вищу освіту держчиновники всіх рангів і найближчі їхні родичі здобувають тільки в Україні. Хто з них з родиною по роботі перебуває за кордоном, то можна вчитися або в країні перебування, або в Україні. За порушення – негайне і довічне звільнення із держслужби.
На законодавчому (бажано ще й у Конституції) рівні закріпити для всіх видів конфліктів пріоритет потерпілої сторони, а значить і першочергове, не чекаючи завершення судової тяганини, відшкодування їй всіх видів збитків (моральних, матеріальних, втрачених прибутків і т. п.). Джерело відшкодування – насамперед суб’єкт злочину та його найближче оточення (хто заздалегідь знав про злочинні наміри), а також спеціальний державний фонд, прямо пов'язаний з фондом зарплати держапарату. Крім всього іншого це буде першим конкретним кроком до побудови в Україні правової держави.
Заборонити держслужбовцям в робочий час давати інтерв’ю, робити коментарі, заяви та інші форми усного спілкування із сторонніми особами. Це пов’язане з тим, що неможливо одночасно гарно балакати та успішно керувати – це два дуже різні види діяльності.
Крім того, законодавчо закріпити право власності новаторів на створену ними новизну (науково-технічну, товарну, мистецьку, літературну тощо), відмінивши державну монополію на порядок її реалізації.
Такі закони зацікавлять держапарат і т.зв. елітні групи населення активно та цілеспрямовано працювати на користь всього суспільства. І в першу чергу – навчитися це робити, тобто, вивчити вже наявні відповідні знання про ефективне управління суспільством на основі адекватного управлінського алгоритму.


31 липня 2008р. Клець Дмитро Васильович, українець без меншовартості, засновник наукового суспільствознавства.

Ел.пошта: dmytro_kl@ukr.net
Моб. тел.: 8096 2336723.

_________________
Фахівець із суспільних та світоглядних проблем. Шукаю партнерів для реалізації української новизни.
Лібералоненавистник


Повідомлень: 902
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2008, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фахівець із суспільних та світоглядних проблем. Шукаю партнерів для реалізації української новизни.

:)
Німець


Повідомлень: 225
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2008, 20:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
Фахівець із суспільних та світоглядних проблем. Шукаю партнерів для реалізації української новизни.

:)


скоріше політтехнолог новоспечений )

_________________
НАМ НУЖЕН МІР!
ЖЕЛАТЄЛЬНА ВЄСЬ!
Стисло Тарас


Повідомлень: 254
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2008, 00:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кілька запитань (і коментарів):

Цитата:
Тож я якраз і пропоную таку об'єднавчу науково обгрунтовану основу для всіх проукраїнських партій. І з гарантованим успіхом на виборах.

Пане Дмитро не ображайтесь, але я б за такий блок не проголосував. Бо "гарантований успіх" змушує насторожитись. Це ніби оголошення: "знімаю порчу - успіх гарантовано!".

Цитата:
Цей принцип закріпити в Конституції всього лише розширенням статті 48:
"Кожен має право на життєвий рівень для себе та своєї сім'ї не нижче соціального мінімуму, який встановлюється відповідним Законом.


Думаєте, щось покращиться після такої зміни до Конституції? У нас уже встановлено мінімальний прожитковий мінімум і мінімальну заробітню плату на які не можна вижити.

А тут у вас взагалі якась суперечливість думок:
Цитата:
Зрештою, ще класична політекономія півтора століття тому визначила матеріальну потребу головним регулятором поведінки людини в суспільстві.

І вчитайтесь:

Цитата:
результати праці кожного в загальному випадку приносять користь: спочатку конкретному споживачеві (задовольняючи певну його потребу), потім - суспільству (зокрема, через податки) і, в останню чергу, самому собі (у вигляді прибутку) як виробникові даного товару.


Зауважую, матеріальна потреба змушує підприємця насамперед думати про себе а вже потім про споживача і державу. Тому що саме вона (матеріальна проблема) є регулятором поведінки цього ж підприємця а не суспільне благо. Бо воно є похідним від блага персонального.

Цитата:
Джерелом добробуту є праця.

Ні, джерелом добробуту є прибуток. І це вам як прихильнику ринкової економіки варто було б знати. Бо коли на Україні зерно продають зернотрейдерам нижче собівартості - то така праця не є джерелом добробуту. Зерно лише один з прикладів. А їх є багато.

_________________
Той, хто шукає Правду
Франко


Повідомлень: 46
Звідки: Чортків

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2008, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стисло Тарас написав:
Зауважую, матеріальна потреба змушує підприємця насамперед думати про себе а вже потім про споживача і державу. Тому що саме вона (матеріальна проблема) є регулятором поведінки цього ж підприємця а не суспільне благо. Бо воно є похідним від блага персонального.

Регулятором поведінки бізнесмена в Україні є вдсутність конкуренції.В тих країнах де є конкуренція, бізнесмени не мають часу займатися політикою, і бігати за голосами виборців, бо конкурент швидко витіснить його з ринку. Тому там політикою, та іншими аспектами життя держави займаються професіонали-політики, щоб отримувати зарплату. В нас ні Порошенко ні Тарута, ні Ахметов конкуренції не бояться - бо її майже нема, і тому вони мають багато часу, щоб займатися політикою, але не заради зарплати політика (бабла в них немірено), а заради того щоб якнайменше державі дати, і якнайбільше в неї вкрасти. Більшість законів спрямовані в основному на те, щоби малий біснемен не ставав середнім, а середній не міг потіснити великого. Цією канвою пронизана вся наша політична система, всі органи влади, від місцевих до Верховної ради. Важливі політичні питання по своїй суті дуже прості і ясні. Але їх вирішення не на руку бізнесполітикам, бо створює для них конкуренцію.
І тому суспільству пропонуються надумані, неістотні, або неактуальні питання, які набагато легше використовувати для політичної пропаганди та агітації. Наприклад Іван Франко, ще в 1905 році в статті „Двоязичність і дволичність” - писав, що питання двомовності, є питанням етичним, але аж ніяк не політичним.
http://ukrlib.com/Biblioteka/IvanFrankoMozaika/FrankoMozaika.html
Так само питання напряму України – Схід чи Захід, остаточно вирішилось падінням Берлінської стіни. Дайте нормальному пацану з Донецька, чи Луганська довічну шенген візу і російське громадянство, і не треба довго гадати, куди він поїде.
Найголовніше, це так заплутати виборця, щоб йому і на думку не приходило вибрати ту партію, яка може складатися з професійних політиків, а не бізнесменів. Якби, припустимо, вдалося провести чистий експеремент і ввести майновий ценз для входженя до виборчого списку всіх партій - відділити бізнес від політики, то це означало б повний крах сьогоднішньої еліти.
Небезпека полягає в тому, що країна втрачає професіоналів. Відсутність конкуренції, гальмує ровиток єкономіки, і найкращі спеціалісти мусять, або виїхати за кордон, або працюючи в пів сили втрачати навики. Інтелектуали теж стають не потрібними бо нема що прораховувати і аналізувати - все вирішать кулуарні домовленності. Ті небагато справжніх політиків, які якось протиснулись до рад ніколи не переможуть баригів-бізнесменів. Інтенція: не голосуймо за бізнес партії, навіть якщо там є такі вельмишановні меценати як Ахметов Ренат, чи Порошенко Петро.

_________________
На похиле дерево - кожна коза...
СВВ


Повідомлень: 796
Звідки: Станіслав

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2008, 14:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

як у воду дивитесь :)

тільки старайтеся не вживати полонізмів - в очі ріже )))

_________________
kex@ukr.net
338159459
Німець


Повідомлень: 225
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2008, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

без "фахівця" якось нудніше на форумі стало :(

_________________
НАМ НУЖЕН МІР!
ЖЕЛАТЄЛЬНА ВЄСЬ!
Вадя Ротор


Повідомлень: 542
Звідки: КИЇВ

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2009, 12:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Передвиборча програма партії мусить бути викладена коротшими реченнями й містити більше конкретики та менше оціночних суджень.

Мушу ще раз відзначити, пан Клець краще писав років 5 тому - тексти були коротшими і змістовнішими.

_________________
Я не фашист і не «антифашист», не расист і не егалітарист, не націоналіст і не космополіт.
Всім крайнощам я надаю перевагу золотій середині і закликаю до поміркованості.
www.vadiarotor.tv

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET