•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 про інфляцію і деякі реверанси української політики.

Автор Повідомлення
Дєдик В


Повідомлень: 19
Звідки: Чернівці

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2008, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

єПРО ІНФЛЯЦІЮ І ДЕЯКІ РЕВЕРАНСИ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ.


Інфляція існує з виникненням грошових відносин. Вона існувала в Стародавньому Римі, в царській Росії, і навіть в Радянському Союзі .Існує вона і зараз і не залежить від нашого бажання. Існує вона і в США, і в благополучній Європі і в рідній Україні. Основне питання – це величина інфляції. Не буду вдаватися в теоретичні основи інфляції, залишу це для економістів, лише зауважу, що в творенні інфляції приймає участь кожен член суспільства - від президента, депутата і закінчуючи найбіднішою бабусею - пенсіонеркою, кожен хто вступає в товарно - грошові відносини .Але ступінь впливу, ступінь відповідальності .депутата, прем’єр – міністра президента на рівень інфляції не зрівняно вищий, ніж простого громадянина. Зараз в Європі інфляція не перевищує 5%. Порівняйте з нашими !5%.Інфляція в Європі привела до дальшого збагачення багатих і до дальшого збідніння основного населення .Але чому така велика різниця в рівні інфляції на Україні і в Європі. Вони давно мають енергоносії по світових цінах. Аналіз показує. Що маючи професіоналів в управлінні державою, маючи парламенти в своїх країнах відповідальні перед народом. маючи президентів, прем’єр - міністрів, які відповідальні за свої дії і захищають свої народи вони зуміли утримати інфляцію на даному рівні. І ще один чинник, який має вплив на інфляцію на Україні ,більший ніж в Європі – це сусідство з Росією.
Тепер відкинемо всі зовнішні фактори і перейдемо до наших баранів. Вернемооя до першої відставки Тимошенко і прихїд до управління економікою уряду Єханурова, якого плавно змінив уряд Януковича. Аналіз роботи урядів Януковича і Єханурова вказує на те, що вони економічно працюювали в одному ключі .В цей час проводяться операції по подорожчанню газу в більше ніж в 2рази утворення славної енергетичної компанії «РосУкренрго» з офісом в Швейцарії і ми не маємо такої інфляції В цей же час Європа ,після введення «євро» маючи надлишок валют: доларів, різних франків, продає українським банкам. Про кількість купленої валюти вказує те з якою легкістю наші банки давали кредити в доларах. Можна лише дивуватися з якою впертістю тримали високу ціну на долар, як депутати переживали за бідних людей, які тримали долари під подушкою для похорон. А тепер глянемо, кому було вигідно проведення цих спекулятивних операцій на державному рівні. Банкам безумовно, експортерам безумовно, міжнародним спекулянтам безумовно .На жаль як завжди український народ підібрав крихти з цього стола. Зараз видно, що надмірне надходження спекулятивної валюти з закордону, тримання високої ціни на слабенький вже в цей час долар – це було однією з рішаючи причин стрімкого росту цін. Де наші спеціалісти? Де були керівництво національного банку, наглядова рада, де президент разом зі своїм секретаріатом, де були депутати, які повинні би прийняти закон, щоб більше не допустити повторення даних помилок? Так як все це зацікавлені особи можна припустити, що вони зайняті були поділом грошей. Звичайно професіонали передбачають і своїми діями не допускають повторення не бажаної для країни ситуації. На жаль це вказує на те що нема в нас в управлінні грамотних людей, а свої власні кишенькові інтереси вони ставлять на перше місце, що безумовно не допустимо.
Є розмови, що наступила криза в банківській, будівельній сфері. Основою причиною депутати і експерти називають, що уряд не дає грошей і інші дурниці. Видно вони не знають, що середня зарплата по країні чуть більше 1600гр, а в багатьох містах і селах не більше 1000гр,про які кредити , про яке житлове будівництво може йти мова. Вони не здатні до нормального аналізу ситуації, той шлях по якому йшли завів країну в тупік .Але вони цього не розуміють. Вданому випадку дурні, тому і щасливі.
Пару слів про 1000гр Тимошенко. Безумовно геніальний хід. Вплив цих грошей на інфляцію значно менший , ніж вплив вище згаданих факторів. Як показує виділення грошей на ліквідацію повеней, при добрій волі парламенту їх можна було найти. Але навіть не знаю, що сказати про цих депутатів, чи просто зависть що не в їхніх головах прийшла така проста ідея, чи через свої черстві натури пожаліли простим людям гроші, може якісь інші високі мотиви. Одним словом не вирішення парламентом цього питання показує його відношення до народу.
А тепер перейдемо до основної причини високої інфляції на нашій славній Україні. Знов не вдаючись до високих матерій, фактично інфляція визначається відношенням цін товарів послуг цього року до відповідних цін минулого року. Відповідно, якщо ціни на товар зросли, то і зріс прибуток .Відповідно населення втрачає, бо треба більше витрачати більше грошей на ті самі товари, послуги. Хто бідніє в Україні зрозуміло. Давайте глянемо хто володіє в Україні банками. фабриками, заводами, гуртовнями, гіпермаркетами, хто може возити фурами через границю товар. Для цього відкриємо журнал «Фокус»,подивимося на секритарїат президента з президентом на чолі,(я чув як він бив себе в груди і говорив, що розділить бізнес і політику), глянемо на уряд з примєр - міністром на чолі ,і на основне нещастя українського народу – Верховну Раду зі спікером на чолі А Верховну Раду утворюють ПР, БЮТ, НУ,КПУ, блок Литвина.Оце зборище багатих людей і політиків і є основною причиною високої інфляції на Україні.
На Україні величезна концентрація капіталу, монополізація ринку товарів і послуг.
Це приводить до того, що окремі групи людей, компаній, користуючись монополією на окремі групи товарів, послуг диктують над високі ціни. Тому про якусь нормальну конкуренцію в Україні не може бути мови. Виходячи з того основну роль в боротьбі з високими цінами монополістів повинні відіграти нормальні хороші закони і Антимонопольний комітет.
Основним винуватцем високих цін є Верховна Рада, яка не зуміла створити законів для боротьби з монополіями і встановити контроль за роботою Антимонопольного комітету, роботу якого була не задовільною. Між іншим комітент довгий час очолював представник партії Регіонів. Безумовно боротися самим з собою важко. Ще в лютому - березні 2008р. Верховна Рада повинна була зібратися по питанню інфляції створити комісію, яка за 2-3 тижні розібралася і видала б закони з допомогою яких уряд і Антимонопольний комітет навів порядок з інфляцією. Це на жаль не було зроблено. Це значить, що своєю позицією Верховна Рада приймає активну участь в обкраданні народу. Склад цієї Ради не може зробити цього, ще по причині того, що в Раді дуже мало людей які взагалі вміють працювати. Вони блокують трибуну з-за того щоб не побачили люди які вони безграмотні, а так поштовхаються біля трибуни і розійдуться Для штовханини біля трибуни можна було б найняти групу примурків . Було б дешевше, а результат був би той самий-інфляція не змінила своє величини.
Глянемо на уряд, для якого парламент мачуха, а секретаріат президента лихий вітчим. Треба відмітити, що даний уряд, зробив деякі висновки з минулої відставки. Це вже вказує на таку хорошу рису, як вміння аналізувати ситуацію, приймати самостійні рішення, що є рідкістю в українській владі. Не маючи підтримки парламенту, ні президента уряд на чолі з Тимошенко, працюючи з нашими монополістами досяг деяких позитивних результатів. Зараз це єдина владна структура, якав боротьбі з інфляцією витупає на боці народу.
Найбільш не послідовним в боротьбі з інфляцією виступає президент зі своїм секретаріатом. Не має ніяких конкретних рішень, Таке враження , що вони взагалі не знають, що таке інфляція і як з нею боротися. Заява проте що інфляція велика і її треба зменшити вказує на це .А ще вказує на те що ця проблема не так сильно їх пече, як решту простого українського народу .З секретаріату йде найбільше заяв, які навпаки розганяють інфляцію.
За столом сидять чотири чоловіки грають в карти. З них три шулери і український народ. Як тільки треба відволїкти народ зразу вхід йде НАТО, війна в Грузії, російська мова українізація.,проблеми церкви на Україні.. Зразу видно людей , які мають хорошу зарплату, дітей і внуків вони вже пристроїли, маленькі хатки вже в них є. пішки вони не ходять, а чому добрим людям голову не поморочити. Явно програшна ситуація для нашого народу і щоб змінити ситуацію треба поміняти партнерів .Тільки перевибори і зміна влади. Ці всі розмови, що їх розповсюджують депутати, що нічого не змінеться - брехня. Це показали вибори в Києві. В Україні буде зовсім інша ситуація. Всю Україну не купиш - ми не Київ.
Це висновки, які отримуємо зробивши аналіз причин високої інфляції на Україні в 2008р.
ЧЕРЕП


Повідомлень: 347
Звідки: Запоріжжя

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2008, 00:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Читайте:

http://www.knukim-edu.kiev.ua/
Понтієць


Повідомлень: 566
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2008, 09:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
Читайте:

http://www.knukim-edu.kiev.ua/

Не безспірна стаття, але дуже розумна, на відміну від купи галіматьї на цю тему. Цікавий сайт, сподобався.

_________________
"Наша воля не пропала,
же през шаблі маєм право..."
Entia non sunt multiplicanda sine necessitate
ЧЕРЕП


Повідомлень: 347
Звідки: Запоріжжя

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2008, 11:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Не безспірна стаття, але дуже розумна, на відміну від купи галіматьї на цю тему. Цікавий сайт, сподобався.


Звичайно. Але там, де автор на пальцях пояснює хибність капіталізму, важко посперечатися.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET