•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Золоті цитати Степана Андрійовича Бандери.

Автор Повідомлення
Черкасець

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2008, 07:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм не тільки єдино правильний світогляд, він виконує керівну і спрямовуючу роль. І це потрібно закріпити у 6 статті Конституції України.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2008, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
Нік3 написав:
ЧЕРЕП написав:
Цитата:
Націоналізм - категорія виключно ідеологічного ряду. Демократія - категорія з ділянки теорії держави.

Це брехня. І те й інше представляє з себе ідеологію і спосіб існування держави. От тільки демократія - це лайно. А націоналізм (звичайно в поєднанні з соціалізмом) є єдиноправильним світоглядом, що виходить із Законів Природи.
Наслідком змішання націоналізму та демократії як бачимо є повна деградація першого. Яскраві приклади - ОУН(б), ОУН(м) та ін.

Ну, слава Богу, нарешті винайшли єдино правильний світогляд (правда в котрий уже раз)

А ти можеш заперечити?

Та як тут заперечиш, як за це одразу одрубують руки. А язик теж відрубують? Просто цікаво, бо логічно було би і язика.

НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2008, 17:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм не тільки єдино правильний світогляд, він виконує керівну і спрямовуючу роль. І це потрібно закріпити у 6 статті Конституції України.

Дурня повна!!!

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2008, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чому дурня?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2008, 17:23 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Анатолій_З написав:
Чому дурня?
Світоглядну позицію неможливо визначати конституцією, бо це породить лицемірство і знецінення.
По великому рахунку світоглядна позиція є річ дуже делікатна і інтимна.

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2008, 09:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щоб зрозуміти потаємний зміст про 6 статтю, потрібно прочитати попередні пости наших колег, і знати що в минулій історії означала 6 ст. Конституції.
Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2008, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наявність керівної і спрямовуючої правої сили - ефективні ліки проти хаосу і терору лібералізму.
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2008, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я є людина дуже далека від сповідування ліберастизму, але такий термін, як "терор лібералізму" дуже мене розсмішила.

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2008, 17:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

НазарСтодоля написав:
Я є людина дуже далека від сповідування ліберастизму, але такий термін, як "терор лібералізму" дуже мене розсмішила.

А Лібералоненавистник - майстер визначень, що на перший погляд здаються смішними.
Але тільки на перший погляд.

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2008, 08:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Що казав Василь Кук. - . А як провідник, як теоретик, проявив себе вже після виходу з німецької в'язниці. І серед тодішніх друкарських праць найбільш аналітичними, найбільш серйозними були саме його статті. Вони направляли роботу нашої організації за кордоном. А тут, в Україні, ми дотримувалися постанов ІІІ з'їзду 1943 роки. Бандера був не проти.(зверніть увагу - А як провідник, як теоретик)

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2008, 08:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Є і такі москалі - (Андрей ЛЯПЧЕВ) Природно, я не є прибічником тих ідей, за які боровся і загинув Степан Бандера. Але до Бандере, як до людини, я відношуся з великою повагою і симпатією. Він був противником моєї країни, але він був гідним противником. І, хто знає: якби я народився на початку минулого століття в Галіциі, в українській сім'ї, можливо, і я теж був би бандерівцем.

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2008, 08:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Що казав Василь Кук. - . А як провідник, як теоретик, проявив себе вже після виходу з німецької в'язниці. І серед тодішніх друкарських праць найбільш аналітичними, найбільш серйозними були саме його статті. Вони направляли роботу нашої організації за кордоном. А тут, в Україні, ми дотримувалися постанов ІІІ з'їзду 1943 роки. Бандера був не проти.(зверніть увагу - А як провідник, як теоретик)

Теоретик не значить ідеолог. Можна бути наприклад теоретиком бою в гірських умовах.
Бандера ніколи не був ідеологом.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2008, 08:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Іван Бодхідхарма написав:

Теоретик не значить ідеолог. Можна бути наприклад теоретиком бою в гірських умовах.
Бандера ніколи не був ідеологом.
Той, хто розробляє теоретичні питання певної галузі знань. 2. розм. Про людину, що любить абстрактно розумувати, теоретизувати. (теоретик) ІДЕОЛОГ, - Виразник, захисник якого-небудь світогляду, ідеології.
Все простіше.. Бандера був виразник, захисник націоналістичного світогляду...Хіба ні?

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2008, 10:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Назви його саме ідеологічні праці.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2008, 13:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Назви його саме ідеологічні праці.
Ну то нема таких. І ти це сам добре знаєш .

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,