•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

На Правді - автор мудак, про що бажано йому сказати

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2008, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://blogs.pravda.com.ua/authors/haran/48e1d92a945ab/

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2008, 11:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/haran/48e1d92a945ab/
Не зміг.
Реєстрацію нових користувачів тимчасово закрито.
Просимо вибачення за незручності. \\\Взагалі то стаття пустопорожня гавкітня.

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2008, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чим більше давати ліберастам слово, тим гірше для них. Соплі нікого не збуджують. На фоні цих уродів представник Свободи в 5 копійках на 5 каналі виглядав Лівінгстоном серед пігмеїв.

Прийшов час вдарити по найболючішому місцю ліберастів - публічно заявляти, що усі вони агенти лубянки. Доказ - ліберасти виступають проти ядерного статусу, проти обороноздатності, проти логічного принципу Україна для українців, проти вшанування Героїв УПА і Дивізіїї СС Галичина, будь-яка дія українців на власний захист трактується ліберастами як провокація. Тобто ліберасти фактично виконують накази своїх лубянських кураторів. Беззахисність, пацифізм, хаос расового змішування, мультикультурна клоака, легалізація збочень, і як результат геноцид корінної нації - ось чого прагнуть гарані та кагал. Винниченківці - вороги народу.
Спектр

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2008, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Реєстрацію закрито. Мабудь злякались "нетолерантних" коментарів.

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так на жаль. Повісити на найвишій сосні

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 10:42 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
Чим більше давати ліберастам слово, тим гірше для них. Соплі нікого не збуджують. На фоні цих уродів представник Свободи в 5 копійках на 5 каналі виглядав Лівінгстоном серед пігмеїв.

Прийшов час вдарити по найболючішому місцю ліберастів - публічно заявляти, що усі вони агенти лубянки. Доказ - ліберасти виступають проти ядерного статусу, проти обороноздатності, проти логічного принципу Україна для українців, проти вшанування Героїв УПА і Дивізіїї СС Галичина, будь-яка дія українців на власний захист трактується ліберастами як провокація. Тобто ліберасти фактично виконують накази своїх лубянських кураторів. Беззахисність, пацифізм, хаос расового змішування, мультикультурна клоака, легалізація збочень, і як результат геноцид корінної нації - ось чого прагнуть гарані та кагал. Винниченківці - вороги народу.

+ !00

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 15:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Запостив коментар. ( Нік - Baselio )
Сергій1971

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 19:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Із статті:"Після того він(Тягнибок) посоліднішав, став набувати респектабельнішого вигляду."
Та не посоліднішав,а пузо від"їв!Жирком почав запливати!
СВВ

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

слухай, чоловіче, чого ти ходиш і всюди гадиш, можеш сказати? мене сам факт твоїх коментарів вже починає напрягати, якщо чесно.
вони неконструктивні далі нікуди

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 21:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На себе подивись!Те що ти пишеш взагалі тошно читати.Тільки тим і займаєтесь що лаєтесь між собою.І ще ви хочете побудувати сильну Україну!Будете ось так гризтись так москалі вас швиденько зжеруть.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ваше твердження зараз абстрактне, а моє - базоване на прямій образі зовнішності конкретної людини.

і москалі тут ні до чого. і ні з ким я не лаюсь, і на мої повідомлення ніхто поки не скаржився, крім вас, звичайно

і ще одне: цитата з вашого повідомлення, поки ви його не додумались відредагувати: "Будете ось так гризтись так москалі вас швиденько зжеруть". А ви хто тоді, якщо до "нас" не належите?

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008, 10:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
ваше твердження зараз абстрактне, а моє - базоване на прямій образі зовнішності конкретної людини.

і москалі тут ні до чого. і ні з ким я не лаюсь, і на мої повідомлення ніхто поки не скаржився, крім вас, звичайно

і ще одне: цитата з вашого повідомлення, поки ви його не додумались відредагувати: "Будете ось так гризтись так москалі вас швиденько зжеруть". А ви хто тоді, якщо до "нас" не належите?

Ще один доказ того,що крім ображати і лаятись розуму більше ні на що не вистачає.
Скаржитись я ні на кого і не збирався.Та й кому?
А щодо цитати:я й не збирався її редагувати.Навіщо?Я не збираюсь ставати на бік жодної з партій.Писавши "вас" я мав на увазі націоналістів на чолі з Свободою.Якщо ви зараз ,на форумі лаєтесь один з одним то що ж буде коли свободовці прийдуть до влади?Не те що б з якоюсь партією домовитись так ви й іншими країнами перегризетесь.І це не "абстрактне твердження"!Читайте уважно і все стане зрозуміло.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008, 14:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу ще раз зауважити: суперечки з націоналістами у мене не виникали, як і нема їх з багатьма критично (а не шаблонно) мислячими людьми
Тепер так, щоб без образ було, і тільки для Вас: розкажіть, який у Вас план дій, і які погляди. Це буде цінніше, ніж по-дурному палиці в колеса вставляти

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008, 15:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як можливо взагалі спілкуватись коли Ви не читаєте повідомлень!Де у мене написано,що у Вас суперечки з націоналістами?Вкотре прошу-ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!!!І ніхто Вам не збирається нічого і нікуди вставляти!Ви розберіться спочатку з своїми діями.Я ж просто хочу зрозуміти що таке Свобода і український націоналізм.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008, 20:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Писавши "вас" я мав на увазі націоналістів на чолі з Свободою.Якщо ви зараз ,на форумі лаєтесь один з одним то що ж буде коли свободовці прийдуть до влади?

не хвилюйтеся, декого перестануть фінансувати, і вони самі по собі розчиняться

Цитата:
Я ж просто хочу зрозуміти що таке Свобода і український націоналізм.

Будь ласка, використовуйте при цьому неруйнівні методи аналізу :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,