•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Совість. Хто що скаже ?

Автор Повідомлення
Нік3

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І як Ви живете з такою логікою, пане Понтійцю? Немає ні зла, ні добра, а тільки боротьба за існування. Прямо джунглі якісь
Нік3

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:

Я ще не бачив жодного свідоцтва про смерть, де було би написано: "Помер, бо його убило ЗЛО". :))

Бачите, шановний Понтійцю, Зло хоч і ідеальна категорія але орудує цілком матеріальними речами. Наприклад, людьми із насінням зла в розумі, душі і серці. Зокрема атеїстами також.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 20:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Понтієць написав:

Я ще не бачив жодного свідоцтва про смерть, де було би написано: "Помер, бо його убило ЗЛО". :))

Бачите, шановний Понтійцю, Зло хоч і ідеальна категорія але орудує цілком матеріальними речами. Наприклад, людьми із насінням зла в розумі, душі і серці. Зокрема атеїстами також.
Зокрема і
віруючими- з тим самим успіхом. Он Барабас- мріє спалювати усіх атеїстів на вогнищах інквізиції, Джокер обзиває і ображає усіх атеїстів скопом, а Ви, пане Нік3 убили собі у голову що атеїзм=зло, з усіма наслідками і висновками з цього, слід розуміти. До речі, з логікою як було у Вас ніяк, так і залишилось, бо пишете:"Зло хоч і ідеальна категорія але орудує цілком матеріальними речами". Цей вислів є просто абсолютно нелогічним, бо з нього прямо випливає заперечення самого-себе, бо якщо "зло"- "ідеальна категорія", то "орудувати" воно просто нічим не може, бо тоді воно- матеріальна категорія, якщо "орудує". І такого у всіх вас- на кожному кроці і слові, що і доводить зайвий раз, що "віруючим" може бути лише наскрізь нелогічна людина. А як додати до того заяви Джокера про "підітріться своїм підручником"- то ще і неосвічена на додачу. Знаєте, такий чудовий образ вимальовується, я аж прямо мрію наслідувати таких "моральних віруючих", прям ангели у плоті, проб ніде ставити. :)

Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
І як Ви живете з такою логікою, пане Понтійцю? Немає ні зла, ні добра, а тільки боротьба за існування. Прямо джунглі якісь

А логіка не буває така чи така, вона просто або є, або немає її. От як Ви живете без неї- я просто не розумію. Хто Вам винен, що Ви етичні категорії "добро" і "зло" плутаєте з логікою, ще і боротьбу за існування чомусь вважаєте такою, що має відношення до категорій добра\зла. І до чого тут "джунглі", чи ви думаєте що то щось надзвичайне- "джунглі". Подивіться, як найбільші віруючі- попи за приходи гризуться, та усі джунглі- відпочивають.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 22:37 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Неможна беззаперечно ствердувати що всі хто називають себе християнами мають сумління, так само не можна стверджувати що всі атеїсти не мають сумління.
Можу навіть ще одним параметром доповнити : знання у людини бувають двох типів :
1. книжкові
2. набуті власним досвідом.
Серед людей релігійних є і одні і другі, причому важко сказати, яких більше, а от серед атеїстів - тільки люди книжкових знань.
Як диктофони - що записали, те і відтворює. Причому часто-густо кудись в сторону від питання, бо відповідь на питання не була запрограмована.
Так от : справжнє сумління не буває книжковим, людина набуває його в залежності від власного досвіду, а книжки, наприклад, "Муму" рівень сумління не підвищують

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Єдина різниця між атеїстом і релігійним - в атеїста мізки не забиті сторонніми речами.
Тутешні атеїсти не називають віруючих інквізиторами, тоді як деякі віруючі абсолютно безпідставно обзивають нас комуністами. Логіка в них така: всім відомо, що кавуни - круглі отже футбольні м'ячі - кавуни.
Чомусь віруючі повірити не можуть, що деякі сорти кавуна дають ягоди паралелепіпедальної форми і щиро переконані, що атеїсти - зло.
Те, що атеїсти вміють читати зовсім не означає, що крім цього вони нічого не роблять. 100% в Барабаса немає досвіду роботи навіть з аналітичними терезами, не те, що з ЕПР спектроскопом, а от в деяких атеїстів - є. Я сумніваюсь в знаннях Барабаса що до начинки його власного компа :)

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
а міністрант при ксьонзові

А ксьонз - Сайдей Аделаджа?

Цитата:
В мене є робота у сурйозній великій копорації

Посольство боже?

Цитата:
і чужі гроші мені не потрібні, своїх вистачає.

Та годі :) Всі ви так говорите :)

Цитата:
Атеїзм - релігія самозадоволення (в фізичному і духовному контекстах.

Брєд. Це про лібералізм.

Цитата:
І взагалі покажіть мені ісоту, яка еволюціонувала за остані 100 років чи навіть остані 500-1000 років.

Колорадський жук еволюціонує так, що кожен рік потрібно вигадувати нові отрути проти нього.

Цитата:
Більшість людей і досі не можуть відрізнити коли в їх житті з'являється любов, а коли закоханість, де милосердя, а де самопожертва.

Такі як ви не відрізняють реальність від галюцінацій.

Цитата:
А ви свідомі, що розрізняєте добро та зло?

Так. Тільки вам те навряд сподобається. Уявіть, якби Я вам розбив голову.
Щоб це було: добро чи зло?
Для мене (і для української нації) - добро.
А для вас, мабуть, зло. :)))))))

Цитата:
атеїсти нападають лише на християнство (чогось навіть іудаїзм туди приплітають)

Справді, чого б це? :))

Цитата:
Дуже доречне зауваження, втім для атеїстів сумління є лише наслідком взаємодії хімічних речовин, тому не має жодного значення.

Ми вже маємо змогу спостерігати результат взаємодії сумнівних хімічних речовин з вашим мозком :))))))
Нік3

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 18:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
Нік3 написав:
Понтієць написав:

Зокрема і
віруючими- з тим самим успіхом. Он Барабас- мріє спалювати усіх атеїстів на вогнищах інквізиції, Джокер обзиває і ображає усіх атеїстів скопом, а Ви, пане Нік3 убили собі у голову що атеїзм=зло, з усіма наслідками і висновками з цього, слід розуміти. До речі, з логікою як було у Вас ніяк, так і залишилось, бо пишете:"Зло хоч і ідеальна категорія але орудує цілком матеріальними речами". Цей вислів є просто абсолютно нелогічним, бо з нього прямо випливає заперечення самого-себе, бо якщо "зло"- "ідеальна категорія", то "орудувати" воно просто нічим не може, бо тоді воно- матеріальна категорія, якщо "орудує". І такого у всіх вас- на кожному кроці і слові, що і доводить зайвий раз, що "віруючим" може бути лише наскрізь нелогічна людина. А як додати до того заяви Джокера про "підітріться своїм підручником"- то ще і неосвічена на додачу. Знаєте, такий чудовий образ вимальовується, я аж прямо мрію наслідувати таких "моральних віруючих", прям ангели у плоті, проб ніде ставити. :)

Ну от вже вас дійсно заносить не туди.
Хіба ви не знаєте, що світом правлять ідеї?
Наприклад, марксизм-ленінізм, націонал-соціалізм - цілком ідеальні речі, а залили практично весь світ людською кров'ю, причому речі матеріальні, у вигляді послідовників цих ідей, були просто на побігушках в ідеї.
Так що матеріальне і духовне взаємодіють одне з одним хочете ви того чи ні.
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

В принципі, ви праві. Понтієць лише хоче сказати, що не існує ідеальних речей окремо від матеріальних, як незалежних сутностей. Те саме і я писав про добро та зло. Головні хиби і матеріалізму, і ідеалізму полягають в тому, що вони розглядають окремо відповідно матерію і ідею. Але ці протиріччя зникають в реалізмі. І в логічному позитивізмі теж.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 22:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Хіба ви не знаєте, що світом правлять ідеї?
Наприклад, марксизм-ленінізм, націонал-соціалізм - цілком ідеальні речі, а залили практично весь світ людською кров'ю, причому речі матеріальні, у вигляді послідовників цих ідей, були просто на побігушках в ідеї.

Знаєте, проблема термінів. Ідея, світ, духовне, матеріальне. В мене враження, що ми розуміємо різні речі під цими словами. Світом правлять ідеї? Траекторію польоту кирпичини з 5 поверху визначають ідеї? Ні, природні закони балістики. Але якщо хтось під впливом соціальних ідей марксизму-ленінізму метнув ту саму кирпичину в ряди демонстрації політичних противників- то ідея спричинила сам факт початку руху. То у цьому випадку ідеї чи ні правлять кирпичиною? До речі, атеїзм- це власне не ідея, це швидше просто відсутність ідеї або реалізм. І якщо рахуєте кількість пролитої крові ідеями марксизму і націоналізму, то не забудьте підрахувати і кількість крові пролитою ідеями релігійними, вона найбільша серед усіх. І, до речі, на фоні маси воєн на релігійному грунті ЖОДНОГО РАЗУ в історії людства не було війни на грунті атеїзму. Так що подумайте трішки, чого-б це воно так. І яке відношення до цього має совість.

Адвокат

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
І, до речі, на фоні маси воєн на релігійному грунті ЖОДНОГО РАЗУ в історії людства не було війни на грунті атеїзму. Так що подумайте трішки, чого-б це воно так. І яке відношення до цього має совість.

Віруючим віра заміняє розум, честь і совість :)

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2008, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:

Знаєте, проблема термінів. Ідея, світ, духовне, матеріальне. В мене враження, що ми розуміємо різні речі під цими словами. Світом правлять ідеї? Траекторію польоту кирпичини з 5 поверху визначають ідеї? Ні, природні закони балістики. Але якщо хтось під впливом соціальних ідей марксизму-ленінізму метнув ту саму кирпичину в ряди демонстрації політичних противників- то ідея спричинила сам факт початку руху. То у цьому випадку ідеї чи ні правлять кирпичиною? До речі, атеїзм- це власне не ідея, це швидше просто відсутність ідеї або реалізм. І якщо рахуєте кількість пролитої крові ідеями марксизму і націоналізму, то не забудьте підрахувати і кількість крові пролитою ідеями релігійними, вона найбільша серед усіх. І, до речі, на фоні маси воєн на релігійному грунті ЖОДНОГО РАЗУ в історії людства не було війни на грунті атеїзму. Так що подумайте трішки, чого-б це воно так. І яке відношення до цього має совість.

Відсутність ідей - це відсутність мислення, звідси реалізм=дибілізму.
А хіба при відсутності кирпичин можна збудувати хату, чи можна бігти з держаком без прапора і кричати в атаку, чи можна взагалі, щось кричати привідсутності ідеї типу, а навіщо. Так звичайно були хрестові походи, але ці походи проводили не монахи в обладунках. Звичайні козли, що вирішили погусарити просто взяли за прикриття віру, бо в неї були ідеї (на відміну від вашого ононізму - це виглядало набагато вище, тому цим і скористались)

А двері до яких немає входу.
І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Я вихід із всього на світі.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2008, 13:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Понтієць написав:

Відсутність ідей - це відсутність мислення, звідси реалізм=дибілізму.
А хіба при відсутності кирпичин можна збудувати хату, чи можна бігти з держаком без прапора і кричати в атаку, чи можна взагалі, щось кричати привідсутності ідеї типу, а навіщо. Так звичайно були хрестові походи, але ці походи проводили не монахи в обладунках. Звичайні козли, що вирішили погусарити просто взяли за прикриття віру, бо в неї були ідеї (на відміну від вашого ононізму - це виглядало набагато вище, тому цим і скористались)

Присутність релігійності- це відсутність логіки, звідси релігійність=дебілізму. А твоя хронічна озабоченість онанізмом та чіпляння з ним до усіх викликає думки, що ти прищавий дурнуватий сексуально збентежений сцикун, якому дівки не дають. Коли підростеш і станеш священником, а не прислужником, мабуть будеш помічений у сексуальних зв"язках з маленькими хлопчиками з церковного хору, такі випадки неодноразово відмічені та зафіксовані у судах в США наприклад. Папа Римський потім довго виправдовувався. Тому, озабочений онанізмом попівський служка, коли випускник семінарії Сталін взяв атеїзм на озброєння, бо це вище, ніж релігійний маразм, бо в атеїзмі є логіка, на відміну від церковного онанізму, то просто він цим скористався. Тому нічого чіпляти атеїзм до комунізму.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2008, 13:29 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
такі випадки неодноразово відмічені та зафіксовані у судах в США наприклад.

Джокере, з ким сперечатись ?
Image
Воно чіпляється за що завгодно, бо по суті нічого сказати не може....

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2008, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Воно чіпляється за що завгодно, бо по суті нічого сказати не може....

Це була адекватна відповідь на неодноразові оговорочки Джокера про його улюблений онанізм.

ЗІ. На фотці то ви з Джокером? Хто зверху, хто знизу?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,