•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Революційний соціал-націоналіст

Автор Повідомлення
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2009, 01:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Святослав Ігоревич написав:

І чим вони займаються уночі, ці революціонери?

Вам розкажи! Дзуськи...

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ВО Свобода є правонаступницею соціал-національної партії України. Тому всі члени партії повинні сповідувати соціал-націоналістичну ідеологію. Цим ця партія і відрізняється від інших так званих націоналістичних партій та громадських організацій.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2010, 17:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

З задоволенням перечитав перший пост на цій гілці.

З кожним днем він набуває все більшої актуальності.
Особливо в зв"язку з засиллям слюнявих мудрагелів на нашому форумі.

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 19:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Революція має відбутися, це відчувається по людям....

І візьмуть люди автомати та підуть правду вибивать, і кулі будуть літати і литись вогнева ріка.
І буде прапор майоріти повстанської дружини - нової УПА!
І люди будуть брати зброю, і будуть в смертний бій йти...
За волю, за дітей своїх свободу та кращу долю віднайти....
А потім створимо державу, могутню сильну наче сталь...
Яка за кожну свою душу, буде всі сили віддавать....
На рівних будем ми впливати, на політичний стан землі.....
І ми примусим поважати своїх дітей і нас самих...
А потім через років 200 в історії згадається про нас...
Адже ми ті, хто створить нову Україну... сильну, незалежну від усіх
І будуть розквіту заздрити сусіди, як західні... так і у Москві.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2012, 15:49 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

вже втретє переглядаю це відео : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9hIydj_15sc#at=1303

Запостив його всюди, де зміг і зкинув друзям - надзвичайний виступ. І навіть Шустеру, що слухав Юрія з цікавістю, не була дивною підтримка аудиторії у 80%.

До речі, у Юрія сьогодні День народження.

Привітаємо його !

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2012, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко - це вже сучасний класик українського націоналізму. Молодець!

Мені молодим помирати
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2012, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

зі
невеличке уточнення до статті -
"коли в ході соціал-національної революції буде створено добровільні трудові армії для порятунку національної економіки..."
є деякі сумніви що трудові армії будуть "добровільними"
невже автор вважає що існуючий соціум можливо добровільно а не нагайкою заставити РЯТУВАТИ (реально - будувати!) національну економіку? Це важка праця не одного покоління.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2012, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода-це не орден типу ОУН рев.Це партія з широким спектром поміркованості.Більш помірковані,ніби помірковані,менш помірковані,взагалі без потреби міркувати...А Ви що хотіли?...
Різні крила,трохи різні погляди.Головне одна мета-побудова справедливішого суспільства.А Вас отой дрейф до центру налякав.?
Треба займати всі ніші,які можливо зайняти,чи ж це не мудро.Час покаже.Одні рубатимуть дрова,другі молотимуть зерно,треті пектимуть хліб.Головне,аби результат був.Вам не вгодиш,то Вам та революція не потрібна,то гевалт,як же без неї...:)

Слава Україні!
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2012, 15:34 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

коментар в УП до http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/15/6977496/ :

santim _ 15.11.2012 09:31
Коли за написання законів береться компанія злодюжек та авантюристів - нічого доброго з того не чекай. ПРовінційні жлоби донецького розливу неспроможні вести чесну гру , тому що , як сказав один з цієї зграї: " Мы не можем отдать власть , иначе нас всех просто убьют!"

тому все правильно робиться, Іване... Покищо, принаймні.

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2013, 02:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже потужна стаття в усіх розуміннях. На мій погляд це чітко сформульоване буття українця в найближчі роки, а далі буде огранування та вдосконалення, бо немає межі досконалості. Це невпинне бажання, навіть, жага реальних дієвих змін на краще для України та майбутього нації. Це принципова позиція людини, яка вирішила для себе якою хоче бачити Україну і готова будувати сильну, незалежну, впливову державу в оточенні однодумців, соціал-націоналістів, меседж до котрих криється у змісті цієї блискучою статті.

Слава Україні! Героям слава!

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 00:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Холодний Яр написав:
Дуже потужна стаття в усіх розуміннях. На мій погляд це чітко сформульоване буття українця в найближчі роки, а далі буде огранування та вдосконалення, бо немає межі досконалості. Це невпинне бажання, навіть, жага реальних дієвих змін на краще для України та майбутього нації. Це принципова позиція людини, яка вирішила для себе якою хоче бачити Україну і готова будувати сильну, незалежну, впливову державу в оточенні однодумців, соціал-націоналістів, меседж до котрих криється у змісті цієї блискучою статті.

Слава Україні! Героям слава!

Слава нації! Смерть ворогам!

Здрастуйтє дєті,мене звуть Баба Яга.
Я вам розповім казочку.
Шановний дописувачу,Холодний Яр.
Ви аналізуєте статтю п"ятирічної давнини.
Так,я впевнена,що у автора цієї статті погляди не помінялися.
Але.
Зауважте, що по-перше,він подорослішав,по-друге змінив
свій статус.
По-третє,ніхто з нас не скаже,пішли воюювати.
Холодний Яр,читайте,працюйте над собою як фізично,
так і психологично.
Витримка у чоловіка має бути. На мій погляд.це саме головне.
Але,у вирішальний момент він не забариться.
а,попусту ляпати страшними словами,то не є гуд.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2013, 08:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Здрастуйтє дєті,мене звуть Баба Яга.
Я вам розповім казочку.

Не має що тут коментувати.
Шкода написав:
Шановний дописувачу,Холодний Яр.
Ви аналізуєте статтю п"ятирічної давнини.Так,я впевнена,що у автора цієї статті погляди не помінялися.
Але.
Зауважте, що по-перше,він подорослішав,по-друге змінив
свій статус.

Яке це має значення? Щиро та влучно сказані або написані слова не мають терміна придатності, їх зазвичай цитують століттями.
Статус і вік автора мені відомий, щиро дякую за довідку.
Шкода написав:
Холодний Яр,читайте,працюйте над собою як фізично,
так і психологично.

Пані Шкода, дай вам Бог здоров`я, сил та наснаги у боротьбі за Україну. Це не дуже страшні слова? Чи може я знову ляпаю? А може Вам страх не дає казати у голос те що думаєте? Може Вам легше і простіше писати на форумі?
Що Ви особисто зробили для того щоб хтось ще почув або побачив, окрім як на форумі, ці слова Юрія? А я прочитав, за власний кошт роздрукував і своїми силами розповсюдив серед реальних, живих людей, а не серед пасивного інтернет-плангтону. Так що шановна, Ви читайте, працюйте над собою як фізично, так і психологично, а я на додаток до цього ще буду діяти.
Шкода написав:
Витримка у чоловіка має бути. На мій погляд.це саме головне.
Але,у вирішальний момент він не забариться.
а,попусту ляпати страшними словами,то не є гуд.
Щоб вирішальний момент настав, треба робити певні кроки, мати віру в Бога та ідею, мати чіткий план та силу волі, а головне - більше діяти, діяти, діяти. Чого Вам і бажаю пані Шкода. Вибачте, якщо я був десь занадто різкий у своїх словах на Вашу адресу.

Слава Україні! Героям Слава!

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2014, 21:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль у Шустера зараз : http://3s.tv/live

Щоправда, там ще пара кандидатів в президенти...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,