•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода"

Автор Повідомлення
Олександр Ромащенко

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2008, 12:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Товариство! Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" оголошує про відкриття офісу нашої організації у Кіровограді, вул К.Маркса, 60 кв 5 (третій поверх), це якраз через дорогу від УТО.
Поки що офіс працюватиме щоп`ятниці з 10.00 - 18.00, але невздовзі кількість днів буде збільшенно.
Відгукніться справжні, небайдужі українці!!! Де Ви? Ми фактично творимо сьогодні справжню партію знизу, партію спражніх патріотів, справжніх націоналістів, тобто людей які люблять свою націю, своїх батьків, свою культуру, а від так люблять і поважають усе гарне і щире у цьому світі. Одночасно ми не дамо скривдити себе, своїх батьків, свою мову і Україну. До нас не йдуть партократи та номенклатурцики, які тільки мріють про крісла, та дурять людей на виборах, не йдуть бо ми не беремо таких. Тому прошу Вас у містечку й селі зголоситися.
У кількох районах нашої області досі не створено партійних осередків. У самому Кіровограді партійна організація фактично на рівні зародкової. Тому роботи вистачить усім!!!
Отже телефонуйте 8-066 124 40 20, або 8-068 412 72 62
Я вірю у те, що ми партія майбутнього! Партія яка не спаскудиться і не зрадить України та українців!!!
Виконуючий обов`язки голови Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода" Олександр Ромащенко

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2008, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Класно вам. А назва вулиці якраз підходить ))

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2008, 19:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Офіс організації переїхав. Сьогодні він знаходиться за адресою: вул Гоголя. 80 кім 5

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 12:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр Ромащенко написав:
Офіс організації переїхав. Сьогодні він знаходиться за адресою: вул Гоголя. 80 кім 5

Десь рядом з моєю домівкою.
Це напвроти "ВСЕ про ВСЕ"?
Драч

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Питання, як "Свобода" ставиться до перейменування Кіровограда на Єлісаветград?
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Моя думка - шило на мило.

Мені молодим помирати
Драч

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 12:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Моя думка - шило на мило.

Ви з нашого міста?
Фермер20072

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 13:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ххх

Востаннє редаговано: Фермер20072 (04 травня 2009, 14:27), редаговано 2 раз
Фермер20072

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ххх

Редаговано: Фермер20072 (04 травня 2009, 14:27)
Фермер20072

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ххх

Востаннє редаговано: Фермер20072 (04 травня 2009, 14:29), редаговано 2 раз
Фермер20072

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ххх

Востаннє редаговано: Фермер20072 (04 травня 2009, 14:33), редаговано 2 раз
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Фермер20072 написав:
Білоруський, російський, український народи це єдина словянська нація розділена часом...

А вот єта ви зря... москаль мені не брат.

Мені молодим помирати
Терорист

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2008, 17:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Десь ми вже про єдиний народ чули... Чомусь щоразу в слов’яни записують лише 3-и "братні" народи, забуваючи при цьому про поляків, словаків, чехів, сербів, хорватів, словенців, македонців. Чи може я зле поінформований - невже ці нації належать до германських та романських груп?

Набридло вже таку маячню коментувати.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2008, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ххх

Редаговано: Фермер20072 (04 травня 2009, 14:33)
Терорист

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2008, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1. Прохання поділитися інформацією про союз, в який входять західні слов’яни (Євросоюз не береться до уваги, оскільки цим утворенням керують далеко не націоналісти)
2. Наведіть мені приклад якоїсь слов’янської країни, в якій при владі є націоналісти.
3. Дякую за передноворічний жарт про білоруських націоналістів, які керують Білоруссю. То бацька Лукашенка - провідник білоруських націоналістів? Я правильно Вас зрозумів?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,