•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

В Києві Свобода відсутня!

Автор Повідомлення
Бевзик

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2006, 15:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Точно? Мені ж здавалося, що хтось щось плутає... Але це був не я. :)
Ну все, розстріляйте мене... :(

А тисячі. А майдани
Кров почервонила.
А оранди з костьолами,
Мов свічки, згоріли."
Т.Г. Шевченко, Швачка, 1848 р.
Олексій

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2006, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

"Ну все, розстріляйте мене... :("
При нагоді...:)
Бевзик

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2006, 10:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нагоду матимеш завтра... і якщо можна проведи мій розстріл біля будинку ВРУ ракетою класу земля-земля... :)

А тисячі. А майдани
Кров почервонила.
А оранди з костьолами,
Мов свічки, згоріли."
Т.Г. Шевченко, Швачка, 1848 р.
Олексій

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2006, 10:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

До Бевзика
"Нагоду матимеш завтра..."
Вибачайте, пане, завтра не можу...
Може, трошки пізніше...:)
Слав

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2006, 19:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
До Славчика

"Олексій,може ти мені поясниш? Ти ж киянин.Чи ні?"

Киянин, киянин :) Шо ти хочеш, щоб я тобі пояснив? Як Черновецький став мером Києва? Я ж не політолог :)
Я голосував за Асадчева з "Блока Костенка-Плюща"
Єдине, що можу сказати, що НМД гіршого мера, ніж Омеля, бути не може.

Мені цікаво зрозуміти:чим він став таким симпатичним для багатьох киян?

Я глибоко переконаний ,що Черновецький накраде ще більше ніж О"Мілько, але він це так зробить ,що всі будуть задоволені ,по причині, що вони нічого не помітять...

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2006, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

До Славчика

"Мені цікаво зрозуміти:чим він став таким симпатичним для багатьох киян?"
У мене є добра знайома, вона за нього голосувала. Якщо тобі так пече, можу в понеділок докладно розпитати, чому :)
Ще раз повторюю, я за нього не голосував.

"Я глибоко переконаний ,що Черновецький накраде ще більше ніж О"Мілько, але він це так зробить ,що всі будуть задоволені ,по причині, що вони нічого не помітять..."
Звідки така впевненість? Ти Черновецького знаєш особисто?
Казав сліпий:"побачимо"
Слав

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2006, 21:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
До Славчика

У мене є добра знайома, вона за нього голосувала. Якщо тобі так пече, можу в понеділок докладно розпитати, чому :)

Розпитай, мені цікаво.

Олексій написав:

"Я глибоко переконаний ,що Черновецький накраде ще більше ніж О"Мілько, але він це так зробить ,що всі будуть задоволені ,по причині, що вони нічого не помітять..."
Звідки така впевненість? Ти Черновецького знаєш особисто?
Казав сліпий:"побачимо"

Я добре знаю властивості євреїв...

Рабою московських катів!
Крах

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2006, 22:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всім киянам!

Перед входом в ботанічний сад (напроти Володимирського собору) є кіоск з книгами від видавництва Оріяни.
Там з"явилася книга Платонова "Почему погибнет америка".
15 грн, 400 ст. - дуже хороша книга!

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2006, 22:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Крах написав:
Всім киянам!

Перед входом в ботанічний сад (напроти Володимирського собору) є кіоск з книгами від видавництва Оріяни.
Там з"явилася книга Платонова "Почему погибнет америка".
15 грн, 400 ст. - дуже хороша книга!

Ти часом не менеджером по розпродажі літератури працюєш?
Олексій

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2006, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

До Славчика

Розпитай, мені цікаво.[/quote]

Нажаль, нічого цікавого мені знайома не повідомила. Чим Черновецький так привабив 30% виборців, я так і не збагну. Мабуть, це було більш протестне голосування. І кожен собі обрав якусь альтернативу, хто Кличка, хто Черновецького, хто Асадчего. Аби тільки не Омелю
Олена

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2006, 16:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
До Славчика

Розпитай, мені цікаво.

Нажаль, нічого цікавого мені знайома не повідомила. Чим Черновецький так привабив 30% виборців, я так і не збагну. Мабуть, це було більш протестне голосування. І кожен собі обрав якусь альтернативу, хто Кличка, хто Черновецького, хто Асадчего. Аби тільки не Омелю[/quote]

Може я спробую пояснити. Обирали саме за принципом "аби не Омелю". Кличко - гарний хлопець, але ж зрозуміло, що мер - це, перш за все, господарство. І Кличко або зовсім би все завалив, або він був би тільки ширмою. Тому дехто взагалі відчув себе ображеним - "хіба ми не розуміємо, що він не зможе керувати містом, за ним стоять зовсім інші фігури - то за кого ж нас тримають! Нащо нас дурять просто популярною особистістю?!" Всі наші політичні сили були настільки впевнені, що Омеля втримається і настільки не мали уявлення про настрої киян і як нам боляче дивитися, що він зробив з містом (я вже не кажу за всі київські проблеми з комунальним господарством, транспортом, ...), що просто не представили альтернативи. А від Льоні кияни вперше почули те, на що давно чекали - що Київ - це не тільки приваблива територія під забудову офісними центрами, а ще й кияни та їх життя. Тому так і вийшло.
Слав

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2006, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
Цитата:
До Славчика

Розпитай, мені цікаво.

Нажаль, нічого цікавого мені знайома не повідомила. Чим Черновецький так привабив 30% виборців, я так і не збагну. Мабуть, це було більш протестне голосування. І кожен собі обрав якусь альтернативу, хто Кличка, хто Черновецького, хто Асадчего. Аби тільки не Омелю

Яскравий приклад того ,до чого може привести неконструктивний підхід "Аби тільки не ..."...

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2006, 20:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

До Славчика

"Яскравий приклад того ,до чого може привести неконструктивний підхід "Аби тільки не ..."

Еге ж.... :)
Це ти про "жидів і москалів"? :):)
Слав

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2006, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
До Славчика

"Яскравий приклад того ,до чого може привести неконструктивний підхід "Аби тільки не ..."

Еге ж.... :)
Це ти про "жидів і москалів"? :):)

Читай уважно.В даному випадаку це було про О"Мілька...
Заперечили О"Мілька. А в результаті вибрали ще крутішого О"мілька- еврея Черновецького.А хто був мудрий -голосував за когось третього.

Рабою московських катів!
Слав

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2006, 22:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жид діяв дуже хитро:

http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/29/40377.htm

Рабою московських катів!

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови