•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Клуб Патріотів

Автор Повідомлення
Ганна

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2008, 01:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я вас хочу запросити до зовсім новенького форуму Клуб Патріотів. Обмежень за думками немає. Заходьте: http://patriotclub.uaforums.net/

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008, 02:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ганна
Я Вам дуже дякую. Я вже там зареєструвався. Я так розумію, що у Вас там теж нік Ганна? Це ж Ви?
А форум дійсно хороший, хоч і молодий зовсім. Тільки от як завжди знаходиться якийсь російський націоналіст, якого треба ставити на місце. Айда всі туду, мочити невірних...
НовоСвіт

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008, 09:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Дизайн дуже сірий.

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008, 11:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НовоСвіт написав:
Дизайн дуже сірий.

Таке враження, що форум Свободи дуже кольоровий. Навіщо це? Я хоч і не автор того сайта, але, був би він кольоровим - я би його так серйозно не сприймав.
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Людина-Сокира написав:
Ганна
Тільки от як завжди знаходиться якийсь російський націоналіст, якого треба ставити на місце. Айда всі туду, мочити невірних...

Це означає тільки те, що на форумі, про який йдеться, дуже кепсько з модерацією. Замість закликати когось туди бігти, нехай би краще адміністратор форуму вжив адекватних кроків.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2008, 01:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:

Це означає тільки те, що на форумі, про який йдеться, дуже кепсько з модерацією. Замість закликати когось туди бігти, нехай би краще адміністратор форуму вжив адекватних кроків.

Якщо у людини інша думка, то це не означає, що її треба банити. Матюки на тому форумі не пролазять. Та й у нас же СВОБОДА СЛОВА. Якщо там є тема "Вступ до НАТО", а якійсь російський патріот пише, що треба з Росією об"єднуватися, за це ж його не видаляти?
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2008, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А який це такий російський патріот може бути в Україні? Якщо я не помиляюсь, російські патріоти живуть в Росії. А житель Дніпропетровська або є патріотом України, або збирає лахи і гайда риссю на істаріческую родіну. В цьому акті вибору і буде найвищий прояв демократії і всіляких свобод.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,