•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Взаємини з російськими націоналістами

Автор Повідомлення
Аудитор

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2008, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В нас є незаперечні переваги, питання в тому коли ми наважимось ними скористатись... Нам є багато що запропонувати ЄС і вони це знають.

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2008, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
про чехів і словаків взагалі говорити не хочеться, але навіть якщо на поляків подивитися, то вони в тому ЄС нічоо не вирішують особливо. А на поступки пішли грандіозні.

Так що "стелитися" і під німців з французами теж не варто.
Сама, люба, сама, як то кажуть :))))

Якщо можна, більш конкретно про "грандіозні поступки"... У ЄС що, на налигачі когось тягнуть, щоб "підстелити" під німців з французами?

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2008, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ринок, друзі, ринок.
в момент вступу до єс німці з французами були набагато розвиненішими, зате в поляків було право власності на свою економіку, так домовити.
тепер на них пролився золотий дощ ринку, прийшов "інвестор" і під крики "ура" забрав під своє керування багато чого.
у будапешті (угорщина), наприклад, французи приватизували міський водогін під криками про те, що в приватних руках краще функціонуватиме - так віз і нині там, все по-старому, а ціна підстрибнула в 2 рази.
прибалти, наприклад, з добра отримали тільки будівництво доріг і ще дещо там, натомість чорним по білому (як і у випадку інших країн) написано, що імпорт за наступних після вступу 15 чи скількох там років має становити еквівалент 500 млн євро. наслідок - економіка, яка й так на ладан дихала, накрилася, і вони перетворилися на придаток європи. територіальний.

а ми ризикуємо стати сировинним. і рабським заодно - дуже-ж бо легко з теперішньою владою провести легалізацію проституції, і забезпечити нашими жінками "елітні" борделі.
з чехів, до речі, такий бордель і зробили. а була християнська країна.

якщо хтось не бачить, що на заході slave (раб) і slav (слов'янський) пишеться майже однаково, хай протре очі. я маю щастя або нещастя тимчасово перебувати в єс, я вже то побачив зсередини

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2008, 17:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Із власне визначення націоналізму - як течії перш за все національно-визвольної, не може у імперської нації (хай - квазінації) бути відчуття націоналіста. Це - перш за все - не природньо. Не плутамо імперський шовінізм з націоналізмом.

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2008, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не проти конструктивного співіснування з москалями. Більше того, я навіть ЗА. Але поки що цим і не пахне. А пахне тим, що скоро Росія лусне від міжетнічних кофліктів, сепаратизму і соціальних бунтів. І тоді Луганщину лайно затопить аж по самі крокви.
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2008, 22:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Співпраця з російськими(московитськими) націоналістичними (смішно звучить, краще шовіністичними) рухами, може бути тільки в одному, єдиному, однісінькому форматі-ножа під ребра і ще раз ножа під ребра...
...Наточить з поганих!
Крові море... мало моря...

----------------------------------------------------------------------------------
“Ми не хочемо довше зносити панування чужинців, не хочемо більше зневаги на своїй землі. Нас горстка, але ми сильні нашою любов’ю до України”.
Микола Міхновський, 1900 р.
Анатолій_З

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2009, 22:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://nord-falcon.livejournal.com/898.html
http://nord-falcon.livejournal.com/1407.html
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2009, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розумні, падлюки. Чим більше читаєш статей Хомяка, тим більший сором бере за наших лідерів націоналістичних партій.
Коли вони реально дивляться на існуючий стан речей-
...а конечный результат, заключающийся не в подавлении бунтующих толп или получении ими социальных уступок из ранее украденного у них же, а в приходе к власти русских националистов и построения принципиально нового справедливого общества. А это уже не бунт, а революция.

...Какой должна быть организационная структура национал-революционеров для успешных действий по направлению разрушительных тенденций на слом системы? Какой она должна быть для последующего перехвата управления? Каким образом рассредоточенные малые боевые группы национал-революционеров вдруг должны стать реальной сокрушающей силой? Мысль многих в Русском Сопротивлении бьется именно в этом направлении от которого зависит буквально все. Сумеет ли коллективный разум Русичей решить эти кажущиеся неподъемными задачи?

...В условиях угрозы преследования властями русское национально-освободительное движение приходит к необходимости применения сетевых методов управления, отказываясь от принципов фюреризма.

-наші "націоналісти" хороводи з ними водять замість того щоб модернізувати власну ідеологічну базу. Історія ніхрєна наших не вчить. Якщо наші націоналісти ще їм і допоможуть в реалізації їхніх цілей то це буде початком кінця для України.
...Наточить з поганих!
Крові море... мало моря...

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2009, 18:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Русин написав:
Німець написав:
назва теми не відповідає реаліям. в Росії націоналістів немає, бо немає власне етносу росіян. так себе називають "масквічі"(не в сенсі жителі сталіци, а в сенсі історичної тяглості)

Згоден! Влучне зауваження!
Любомир Волинський

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2009, 18:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

росiян,як нацii немае, е тiльки руси,тобто ми, а всi iншi то дятли схрещенi з слов'янами)
окріп

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2009, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Максим написав:
Я не проти конструктивного співіснування з москалями. Більше того, я навіть ЗА. Але поки що цим і не пахне. А пахне тим, що скоро Росія лусне від міжетнічних кофліктів, сепаратизму і соціальних бунтів. І тоді Луганщину лайно затопить аж по самі крокви.

неспоможність пукіна врегулювати кавказ,кинула кремль в іншу крайність.дудаеву і не снилось такого.віддати командування фактично всіма силовими структурами\в тому числі,так званими мирот.силами\ на кавказі кадирову.з правом гасити конфлікти з республіками в яких є спільний кордон з чечнею+далі теж.цього різника свого народу на страх іншим республікам.
1 - цікаво як рос.енерали будуть козирять вбивці їхніх солдат.
2 - цікаво,а якщо він знову захоче незалежності ічкерії.
одна макака поділилась з другою вибухівкою.
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2009, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я так розумію, потрібно бачити різницю між націоналізмом (любов'ю) і нацизмом (ненавистю). Багато людей не бачуть різниці між гумором (любов'ю) і сатирою (ненавистю) і від цього виникає багато непорозумінь.

Аналіз більшості непорозумінь на форумах доводить відсутність однакового розуміння понять різними людьми. Люди, неначе, говорять на "різних мовах".

Уявіть, які непорозуміння виникають всередині проукраїнських партій від неоднакового розуміння понять націоналізм і нацизм (Свобода тут не є винятком).

Думаю, нам потрібно бути перш за все націоналістами, а нацизм покищо облишити московцям.
Микола_22

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2009, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я б запитав дещо інакше. А чи є взагалі російські націоналісти? Не великодержавні шовіністи, які хочуть загребти пів світу під Російську імперію, та не визнають українців за окрему націю. А саме тих кого цікавить Росія як територія Московського князівства, чи територія для проживання росіян. Єдине що я чув схожого, так це міфічні сепаратисті рухи деяких «російських» регіонів. Але «живого», чи, навіть, на відео сепаратиста не бачив.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2009, 19:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Я так розумію, потрібно бачити різницю між націоналізмом (любов'ю) і нацизмом (ненавистю)....

А я так розумію, що пан нінайменшого поняття не має про націоналізм, а пробує шось комусь доводити.

Мені молодим помирати
Орел

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2010, 23:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Росії діють понад 150 націоналістичних організацій. І з кожним роком їх стає все більше.
http://www.ukranews.com/uk/news/world/2010/10/28/30043

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"