•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Росія в своєму репертуарі.

Автор Повідомлення
Ліна

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2016, 19:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прем"єра книги. Авторська передача Михайла Слабошпицького
Розмова про книгу Віктора Єрофеєва "Енциклопедія російської душі"
http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=1343783
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2016, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Керівництво Російської Федерації готує населення до ядерної війни проти США.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1573593-kreml-gotue-rosiyan-do-yadernoji-viyni-proti-ssha-zmi.html

"Дитяча бригада охорони": Al Jazeera показала, як діти в Алеппо палять шини для порятунку від російських бомб (відео) Маленькі діти у сирійському Алеппо палять шини та покришки, щоб димовою завісою запобігти повітряним атакам.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1599346-dityacha-brigada-ohoroni-al-jazeera-pokazala-yak-diti-v-aleppo-palyat-shini-dlya-poryatunku-vid-rosiyskih-bomb-video.html

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2016, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Словами класика, який днями відійшов у засвіти... Світла пам'ять.

Image
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2016, 17:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Російський політолог оцінив ймовірність палацового перевороту в Кремлі

Загроза для Путіна — в тому, що до березня 2018 року в елітах може цілком серйозно дозріти розуміння того, що він не забезпечує їхні інтереси.
Світ 16:46, 20 грудня 2016
В оточенні Путіна може дозріти палацовий переворот / REUTERS Про це російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський розповів в інтерв'ю Online.ua. "Режим захоче змінити персональний бренд. Такі режими змінюються, як правило, після палацових переворотів. Підстав більш ніж достатньо. Це ціла низка зовнішньополітичних поразок, які пропаганда намагається видати за перемогу", - заявив він. За словами політолога, насамперед йдеться про Україну: ідеї "русского мира" і "Новоросії" провалилися. "Новоросія" перетворилася на "Лугандонію" (окуповані зараз райони Донецької та Луганської областей замість усього півдня та сходу країни - Ред.), яку Путін хоче втюхати назад в Україну. Для того, що переключити увагу від України, полізли в Сирію. Тепер Путіна світ називає військовим злочинцем, разом з Башаром Асадом", - розповів він. Крім того, за словами публіциста, здача Пальміри показала, що там не комп'ютерна гра, де літачками можна виграти війну. "Сирія — це другий Афганістан для Росії. Колись це стало однією з причин падіння СРСР. Москва влізла на піку гострої фази тисячолітньої війни між сунітами і шиїтами. Причому на стороні шиїтських екстремістів — режиму Асада, терористів Хезболли, Корпусу вартових ісламської революції (частина збройних сил Ірану — Ред.). Проти сунітів, до яких належать 80% мусульманського населення і 95% мусульманського населення РФ. Кмітливі люди все розуміють", - підсумував він

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1688706-rosiyskiy-politolog-otsiniv-ymovirnist-palatsovogo-perevorotu-v-kremli.html

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2017, 19:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

18:39, 12 січня 2017
Розміщення американської воєнної техніки та американських військових на базах у Польщі жодних загроз для Росії насправді не створює, тому що там буде розташовуватися досить невелика кількість сил. Але це однозначно створює загрози для російського імперіалізму, тому що тепер Росія навряд чи зможе колись відновити контроль над прилеглими до неї територіями.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1721626-rozmischennya-sil-nato-v-polschi-chomu-rosiya-betsya-v-pripadku.html

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2017, 02:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

П'ять хвилин сміялася... Рускіймір з своїм героєм Іваном Дураком.

http://patrioty.org.ua/blogs/kapitan-rossiia-155412.html

А потім згадала, що 1 лютого було на Майдані, і сміятися вже не хотілося. Той капітан - не кумедний дурень, а маніяк з сокирою.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2017, 13:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
П'ять хвилин сміялася... Рускіймір з своїм героєм Іваном Дураком.

http://patrioty.org.ua/blogs/kapitan-rossiia-155412.html

А потім згадала, що 1 лютого було на Майдані, і сміятися вже не хотілося. Той капітан - не кумедний дурень, а маніяк з сокирою.

Це класична іллюстрація до статті у Вікі, про каргокульт.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2017, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут два громадянина РФ, а ніби з двох різних планет. У москалів у голові двоголова курка, яка їх тягне в протилежні боки, Від цього неадекватне сприйняття реальності. Без курки в голові лише одиниці.

http://peaceinukraine.livejournal.com/2444694.html
Ліна

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2017, 04:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кацапський сон рябої кобили )))
https://www.youtube.com/watch?v=BpWJ8a_Udwk

Знову про курку в кацапській голові...
Оце сиділа, працювала... Був ввімкнений ютуб. Закінчилося одне відео, почалося інше. Стала краєм вуха слухати цю оповідку... Дедалі більше заходила в ступор від почутого. Але монотонна маячня заворожила. Відклала роботу і стала дивитися в екран. На фіналі з олімпіадою і звірятками в мене почався бурхливий сміх.
Це мусить переглянути кожен громадянин України, щоб розуміти навіть не з ким, а з чим маємо справу. На жаль, ми змушені лікувати параною сусідів ціною життя найкращих своїх громадян.
Можна було б сказати, що це один божевільний. Як зазвичай, божевільні одинаки перебувають поміж адекватних людей. Але почитайте коментарі.
Що це за народ за східним кордоном? Як така потворність могла виникнути і так довго катувати нормальний світ?! І коли вони вже дістануть належне за всі свої божевільні витребеньки?!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2017, 16:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ви знаєте,що співак Вакарчук російською мовою висловив співчуття кацапам з приводу вибуха у метро?
Ну то таке.Я ніколи не робила кумирів собі.
Гівно проявилося.

А Клімкін-це офіційна морда лиця,теж падлюка висловив співчуття країні-агресору.
Як з цим жити? Це офіційний рівень.

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2017, 18:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
А ви знаєте,що співак Вакарчук російською мовою висловив співчуття кацапам з приводу вибуха у метро?
Ну то таке.Я ніколи не робила кумирів собі.
Гівно проявилося.

А Клімкін-це офіційна морда лиця,теж падлюка висловив співчуття країні-агресору.
Як з цим жити? Це офіційний рівень.

Можливо, вони не пам'ятають, що у нас лише за березень - 50 убитих? Втрата пам'яті спричиняє наслідки, дуже зовнішньо подібні до ідиотизму.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2017, 19:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адекватна відповідь "гуманістам", які воліють не брати до уваги березневий "врожай", влаштований мінським балаганом імені Медведчука, тобто 50 загиблих співвітчизників, найкращих громадян!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1354625471251741&set=a.124358600945107.11702.100001129047884&type=3&theater#

Як можна лізти зі співчуттям країні, яка нас вбиває? Вакарчук - ідіот!! Час від часу щось таке утне, що аж соромно. Великий ліберал, бачте, друг росіян. Представники шоу-бізнесу - це особлива категорія громадян. Сьогодні Ксенофонтов, чоловік Лижичко, розповідав, що Україна мусила впустити росіянку на Євробачення, бо ж це особливий випадок. Треба зробити виняток. У громадян у голові тирса, в д**і вони мали тих загиблих і фактичну війну. Яке що Євробачення?! В країні війна, щодня хлопці гинуть, стають каліками. А в столиці влаштовують "пєсні і пляскі народов Аляскі". Повний абсурд.

А з шоколадним Клімкіним і так давно все зрозуміло.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2017, 22:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Я хочу залишатися людиною і навчитися співчувати навіть ворогу. Але зараз більше всього на світі я хочу жити в мирній Україні і через вас, росіяни, я не можу цього зробити." Про це пише у своєму Facebook журналіст Володимир Рунець, передають Патріоти України, продовжуючи:

Через вас, росіяни, я ходжу на Майдан не для того, щоб зустрітися з друзями, а для того, щоби провести їх в останню дорогу. Через вас, росіяни, я знаю найменші села Донеччини та Луганщини краще, ніж район Києва, в якому живу. Через вас, росіяни, не спить ночами моя мама, і (знову через вас) не сплять вночі тисячі українських матерів.

Через вас, росіяни, двадцятирічні хлопці мислять, як п'ятдесятирічні чоловіки.

Через вас, росіяни, коли я потрапляю в нове місце, я не насолоджуюся архітектурою, або красою природи, а інтуітивно шукаю місце, де сховатися в разі авіаційного або артилерійського обстрілу.

Через вас, росіяни, мені сняться діти з малайзійського боїнга.

Через вас, росіяни, моє життя ніколи не буде таким, яким я його планував. Тому пробачте мені, росіяни, що я не буду вас пробачати.

І дітей своїх вчитиму не пробачити вас ніколи. Не тішуся теракту в Пітері, але і співчуття не чекайте. За все є кара і все має свою ціну. Я все сказав.
http://patrioty.org.ua/blogs/ne-tishusia-teraktu-v-piteri-ale-i-spivchuttia-ne-chekaite-za-vse-ie-kara-i-vse-maie-svoiu-tsinu--zhurnalist-zvernuvsia-do-rosiian-165636.html
Шкода

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2017, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно,ти абсолютно у всьому права!
Взагалі нема чого додати.
Я інколи дописую на фейсбуці.
Але ж це не порівняти з форумом.

Думаю,я тут нічого нового про свої думки не скажу,всі мене знають.

Мене вже давно турботить гілка "Автентична кулінарія".
Куди дівся наш Барабас,я не знаю. Може його викрали.

Отака херня через надмірну конспірологію,що не можеш допомогти товаришу. Я декілька разів зустрічалась з Барабасом,познайомила його з друзями. Разом були на акціях.
За філіжанкою кави розповідав про свою родину.
Але все,що я знаю-Барабаса звуть Дмитро.

Він започаткував гілку -Автентична кулінарія.
Я вам скажу,це дуже важливо-це майже,як поважати свою мову.
Тому,я друзів запрошую на цю гілку.
Не треба дати цій гілці засохнути.
Дякую.

ПовідомленняНаписане: 27 вересня 2017, 19:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не було ніколи єдиного словянського народу!!! Це все вигадки руцко-совєцкой пропаганди!!! Ні білоруси, ні тим більше руцкіє, не мають спільного коріння із українцями.
Українці - єдиний нарід в центрі Европи, який пережив льодовиковий період (це 50 тисяч років тому - кінець великого льодовикового періоду), і саме тут, де і проживає на своїй благодатній богом даній землі, даючи притулок багаточисельним "варягам".
4 600 років тому - малий льодовиковий період.

Послухайте цього британця, який працює у Німеччині.
Це ще й ляхам треба почути

Дуже-дуже-дуже цікаво, переконливо і неупереджено!!!

ДНК - портрет нації!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Q7tWfDBl9-c

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику