•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Автентична Українська кулінарія.

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2016, 19:52 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Дуже мило:)
Дякую.

Та, холєра Вас бери, Ви ж знаєте, що заради Вас я готовий на пожертви. Ось сьогодні відзняв фоторепортаж про несамовто смачне блюдо закарпатської кулінаріїї (на мобілку, щоправда), але викладати вже не маю сил, тому зачекайте пару днів - то буде справжнє прояснення для Вашого кулінарного невігластва...
До речі, то було фото з одного лише вікна - з другої сторони в мене підстаркувата сусідка, що, як сказали мені люди, дуже зраділа, що буде сусід з Криму : " О, наканєц у мєня будет сасєд, скаторим буду гаваріть па русскі !" - уявляєте, який то був облом ? :)))

Але ж з Вашою впертістю якось переживете новий рецепт, трясця... ?
Чесно кажучи, вже давно більше сподіваюсь на Пані Лусю - розумію, що в тому Краматорську зараз нелегко .... Вислав би закарпатської ковбаси, якби знав адресу.

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2016, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Он воно що, ковбаска! Неспроста мене тягнуло сюди зазирнути. Просто нюхом чую – пахне смачненьким! Ну, начувайтеся, пане Барабасе, після війни нагрянемо зі Шкодою куштувати ковбасу та милуватися краєвидами. Щоправда, Шкода може й раніше зірватися, вона панянка більш мобільна))

БАРАБАС написав:
ImageImage

Невже таке буває – щоб отаке бачити з вікна!

Сусідку доведеться муштрувати. Переймайте досвід мого благовірного. Занесло його аж у Китай, і ось як він муштрує тамтешніх перекладачок, сумуючи на чужині:

ImageImage

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2016, 02:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://www.facebook.com/All.Video.Lovers/videos/928418273873058/

ідея...

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2016, 11:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
https://www.facebook.com/All.Video.Lovers/videos/928418273873058/

ідея...

не знаю, що вони з тим роблять, але ж без оболонки той фарш під температурою розвалиться. Може сирим так і їдять ?

Так шо поки що притримуємось традицій :) :

ImageImage

p.s холєра, досі не можу стягнути ту фотосесію з смартфона.

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2016, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бограч!!!

І нічого іншого!

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2016, 19:04 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бограч....

В мене тут товариш каже, що бограч треба їхати до однієї старої мадярки, щоб скуштувати справжній, а те, що готують по забігайлівках і більшість бабів - то знущання.
Як і з Борщем, до речі.

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2016, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та канєшно!
Тільки до мадярки.
Я цю страву готую дуже давно і дуже полюбляю її.
просто,нещодавно дізналась,що вона називається-бограч.
Знаєте,Барабасе, дивно воно все...якось зачаровано у душі,
і сам не знаєш звідки воно до тебе приходить.
Я знаю відповідь,ким я була у останньому житті.
Козаком у 1725 році,на прізвище Полуботько(не Полуботок).
Охороняла вози,які їздили за сіллю.
Була високим і струнким козаком.
Хочте вірте,хочте ні.
А мені це показали.
Ось так:)

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2016, 22:02 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкодочка, благаю - не смішіть. Бо Ви і бограч є справи несумісні :))))

То, напевно, виходить якась пародія, типу кацапських шпрот :

Image

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2016, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабасе,я можу вам багато чого вибачити,я і сама з себе сміюсь,
як той Швейк для підняття духу друзів.
Але мене бісить,коли стосовно мене застосовують слово "кацапське".
Ясно?
Вибачайтесь неїстово:)
А то креветок вам весною не привезу.

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 19:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

тю....

З чого Ви взяли, моя люба, шо то про Вас ? Кацапські шпроти - то ж про дурних кацапів, що почали їх виробляти з якогось чєлябінського окуня.
Причому зауважте - рибальство в ялтинській бухті кацапи оголосили браконьєрством після того, як там невідомі патріоти пірс прикрасили українським прапором з стійкої фарби.

А зараз якраз має йти анчоус і минулі роки його там ловили відрами...Отака прикрість русскомірцям.

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2016, 18:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

То, напевно, виходить якась пародія, типу кацапських шпрот :

Image

Та ті "пародії" зараз на кожному кроці:

http://uagolos.com/iak-harchova-promislovist-pidrobliaje-prodykti-foto/

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2016, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нема на них совєцького народного контролю.
Правдослів уже пише:-"Що, скучили за світлим комуністичним минулим? Ні, скучаєм за натуральним якісним продуктом. Крапка.

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2016, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та "крапка" була хіба що в обкомівських магазинах.
Решті за якісним продуктом треба було або чергу ще звечора займати, або переплачувати втридорога.
А доблесний народний контроль (подібно Вам) того чомусь не помічав.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2016, 16:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба брати приклад з пана Барабаса.
Бачте,він вже завів натуральне господарство,анчоусів ловить руками,
З часом у маленькому штучному ставочку карасів під сметаною розведе.
У власному загончику вгодує свинку під часничком.
Галявину травкою засіє,вгодує корівку, і буде молочко зі сметанкою,і йогортами.

Це називається фермерство.
Але,наша жидівська влада зі своєю монополією не дасть розвиватися
малим,середнім фермерствам.

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2016, 09:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Але,наша жидівська влада зі своєю монополією не дасть розвиватися
малим,середнім фермерствам.

і не тільки фермерству
фермерство в принципі уже сконало, і готуються продати все що мають аби борги погасити
як вищезгаданий "Агрохолдинг Мрія". Брали по 8 - віддавати по 27.
От і все, приплили.
Виходу два - або піднімати ціни до рівня щоб відбити збитки - а це смерті подібно і нереально - бо хліб по 20 гривень ніхто купувати не буде. Або - банкрутство і до Ротшільдів на поклон.
Так і в решті галузей. Будуть давити дрібних і середніх, потроху віджимати і усувати конкурентів. Загальносвітова практика.
Ну а проти лому нема прийому. Об"єднатися дрібноті не дадуть, задавлять фінансово, юридично і якщо потрібно буде - фізично.
Як там, доречі, з майбутніми врожаям/посівною/озимими? Сєня не дає прогнозів? Як ціни на солярку відіб"ються на бажанні фермерствувати?
Що буде з цукровим буряком і цінами на той цукор з огляду на шоколадного Петю і остаточне відділення влади від бізнесу?
Питання риторичні.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"