•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Івано-Франківщина

Автор Повідомлення
Кайзер


Повідомлень: 4141
Звідки: Долина, Бойківщина

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2006, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ДОЛИНЩИНА

В ЗАЛІК ІДЕ ТІЛЬКИ ДІЯ!

В ці зимові дні температурний градус політичного життя району впевнено піднімається вгору.
На протязі останнього місяця Долинщину відвідали лідери блоку Костенка-Плюща, Всеукраїнського об’єднання „Свобода”, блоку ПРП-Пора, партії УНА, блоку „Наша Україна” та Юлії Тимошенко.
Технології проведення зустрічей представників вказаних партій мали діаметрально протилежні підходи. В той час, як Всеукраїнське об’єднання „Свобода” старалося залучити до зустрічей максимальну кількість виборців, про що свідчила аудиторія Будинку Техніки (такої ж стратегії дотримувалися блок Костенка-Плюща та блок Юлії Тимошенко), то інші політичні сили, зустрічі організовували: або у вузькому колі однопартійців (блок „Наша Україна), або, за відсутністю досвіду, небажанням представити на широкий загал своїх лідерів, чи невмінням організувати зустріч,– при напівпорожньому глядацькому залі.
Аналізуючи вказані події, хочеться відмітити, що з повноцінною передвиборчою програмою, логічним та аргументованим представленням лідерів впоралося тільки Всеукраїнське об’єднання „Свобода”. ВО „Свобода” в повному складі представило першу п’ятірку свого виборчого списку (Олег Тягнибок, Юрій Іллєнко, Ірина Фаріон, Богдан Бенюк, Орест Васкул, Роман Круцик), що дало можливість виборцям району з близька познайомитися з кандидатами, з їхніми поглядами, життєвою позицією. Це по-перше. По-друге. ВО „Свобода” – єдина політична сила, яка в повний голос озвучила свою передвиборчу програму („Програму захисту українців”). Цього поки-що не зробила жодна з партій, чи блоків на Долинщині.
Дивлячись на сили, що йдуть у „Вибори- 2006”, хочу сказати, що лівий політичний спектр представлений широко, починаючи від сумнозвісної Наталії Вітренко до комуністичної партії України (читай СРСР), з певною можливістю бути присутніми у Верховній Раді України. Якщо дивитися на праве крило сучасного українського політикуму, то крім ВО „Свобода”, на превеликий жаль, нікого з політичних сил не видно. Консервативна партія України, УНА не мають чітких політичних координат, хоча претендують на правий електорат. Занадто незрозумілою є позиція блоку Костенка-Плюща. Будучи на зустрічі з лідером цього блоку Степаном Плющом, мені так і не довелося почути з його уст, програму партії і чітку позиції цього об’єднання. Глибоке обурення в очах долинян викликав захід, організований районною організацією партії „Батьківщина”. Під час проведення зустрічі з лідером БЮТ Юлією Тимошенко, „молодчики” цієї організації, чи то „придбані” для охорони заходу, спромоглися вчинити дебош, ламаючи червоно-чорні прапори ОУН-УПА та викручуючи руки активістам Долинської станичної управи братства ОУН-УПА, які несли ці прапори. Хочу запитати керівника районної організації партії „Батьківщина” пана Василя Романюка, чи не забув він де виріс і де живе? Чи, можливо, не розуміє, як один із керівників колишньої КПРС в районі, чим для нашого краю є УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ? Чи, можливо, він собі думає, що за роки української незалежності вже „вивітрилася” пам’ять про український повстанський рух 40-их – 50-их років? Хочу знову-таки запитати в нього: „Хто відповів, чи хто відповість за цей вандалізм?” Поруч з цим, хочу нагадати і застерегти. З символами не жартують! Занадто дорогою ціною є для нас (українців) ці символи.
Щодо Долинщини... Долинська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода” продовжує представлення передвиборчої Програми захисту українців перед громадськістю району. Вже відбулися зустрічі з громадами сіл Пшеничник, Новошин, Солуків, Якубів, Слобода Болехівська, Мала Тур’я. Висловлюємо щиру вдячність жителям цих сіл, які своєю активною громадською позицією підтримують нас. У Всеукраїнського об’єднання „Свобода” не має іншого шляху, як йти від людини до людини, від гідності до гідності. Адже продажні, неукраїнські телеканали та преса не транслюють і обмежують доступ ВО „Свобода” до свого виборця. Більше того, зомбується думка про те, що українці в український парламент – не прохідні. Це в той час, як ВО „Свобода” має свій сталий електорат, коли росте популярність партії, збільшується її членство, коли соціологічні опитування показують від 8 до 12% голосів виборців. Ворожа тактика до примітиву проста та ефективна. Одне слово „непрохідні” сіє сумніви в душах українців. А коли це ще й розтиражовано засобами масової інформації та містечковими продажними політиканами, то для нас залишається одне – йти від хати до хати, від села до села, від одного українського серця до іншого українського серця, і тільки таким чином перемагати.
На днях такі зустрічі відбудуться в селах Тростянець, Белеїв, Велика Тур’я, Рахиня.
До 25 березня 2006 року Долинська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода” побуває і проведе зустрічі в більшості сіл Долинського району.
Тарас Єсин
Долинська РО ВО „Свобода”
Кайзер


Повідомлень: 4141
Звідки: Долина, Бойківщина

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2006, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

„СВОБОДА” ТЯГНИБОКА НАДТО ПРАВА?
(Думки з приводу інтерв’ю Дмитра Павличка долинському часопису „Добра справа”)

Панове Народні Депутати, ветерани колишнього монолітного Народного Руху України за перебудову. Згадаймо дві величні дати в історії української нації.
22 січня 1918 року. Київ. Перший в нашій історії український парламент (Центральна Рада) своїм Універсалом проголосив самостійність і суверенність Української Республіки. Той же день 22 січня 1989 року. Живий ланцюг між Києвом і Львовом, - унікальна, вражаюча акція Народного Руху, яка маніфестувала всій світовій спільноті найзаповітніші мрії та устремління української нації – на своїй землі збудувати свою Державу.
Потім було 16 липня 1990 року, серпневий путч і 24 серпня, 4 вересня і 1 грудня 1991 року. І нарешті, - 28 червня 1996 року – прийняття Верховною Радою Конституції України.
Це пам’ятається, це не забудеться ніколи!
Представники всеукраїнського об’єднання „Свобода” – політичної партії, яка послідовно і твердо заявляє про свої націоналістичні переконання і свято вірить в Україну українську, - стверджуємо: „Так! Це ваш внесок у розбудову України.”
Поруч з вами тоді була „Варта Руху” – молоді хлопці (в переважній більшості студенти українських ВУЗів), які забезпечували охорону всіх масових заходів Народного Руху України (наших спільних акцій). З часом з „Ватри Руху” витворилась справжня політична сила, що свідомо та переконливо відстоює українські пріоритети – сьогодні це всеукраїнське об’єднання „Свобода”. По віку, в переважній більшості, ми ваші діти. Але ви не завважили, як ці діти виросли, і стали самодостатніми. Багатьох з них ви, напевно, знаєте особисто: Народний Депутат України, голова всеукраїнського об’єднання „Свобода” Олег Тягнибок, голова Волинської обласної організації Анатолій Вітів, голова Львівської обласної організації Олег Панькевич та багато інших.
Якщо представник Української Народної Партії, Герой України Дмитро Васильович Павличко, свідомо говорить про, начебто, „надто праві погляди” нашої партії, свідомо перекручує саму суть нашої програми „Програми захисту українців”, то в ім’я чого робиться це? Заради ще одного терміну у Верховній Раді? Заради привілей народного обранця?
Якщо б ви, насправді, бажали добра Україні, ви б не створили напівукраїнський блок Костенка - Плюща, з якого навіть Республіканську Християнську Партію вигнали як бідного родича. Ви б об’єднали українську правицю і не стояло б нині питання конкуренції між націоналістами Олега Тягнибока і націонал-лібералами, чи то пак націонал-демократами Костенка - Плюща.
Якщо вам не стає здорового глузду зрозуміти, що не серед нас ви б мали шукати собі опонентів, то хоча б майте встид і не наговорюйте на нас.
Одумайтеся! Кого оббріхуєте? Своїх спадкоємців, які на початку 90-их допомагали вам стати народними депутатами?
Забулося? Тепер ми конкуренти у виборах 2006 року. Тепер у „Свободи” Тягнибока за висловлюванням Дмитра Павличка „надто праві погляди”, тепер ви свідомо перекручуєте наше гасло „Повернути українцям Україну”.
Шановний Народний Депутате, Герою України, хочу сказати вам, що влада це не тільки велика спокуса, але й спосіб пізнання людини і самопізнання. Людина і влада – дві великі гідності, що характеризують і взаємодоповнюють одна одну. І плюнувши в лице спільників в утвердженні українських позицій ви гідності собі не прибавили.
В українців є приказка: ”Хто раз пробрехався, той віри не має”. Ви, колишні рухівці, пробрехалися двічі. Перший раз, коли розкололи Народний Рух України своїми гетьманськими амбіціями, і другий раз в грудні минулого року, коли керуючись тими ж амбіціями не об’єднали українську правицю.
Ви депутати з великим досвідом політичної праці. За вашими плечами чотири скликання Верховної Ради і в усіх скликаннях ваша присутність беззаперечна. Дайте відповідь нам і, в першу чергу, собі, чи все вами зроблено для утвердження українських принципів у цій державі. Чи не лилася вода на чужий млин? Чи добросовісно відстоювали ви українську позицію? Як допущено до того, що за п’ятнадцять років праці існує загроза реваншу антиукраїнських сил? Де ваше місце в цьому процесі? Чи не занадто обтічними виразами користувалися і користуєтеся ви, звертаючись до свого виборця – українця? І чи є зрозумілими ваші звертання та лозунги?
П’ятнадцять років – це не малий термін. Вас можна ласкаво назвати „динозаврами” української політики. А чи не вимерли вже динозаври? Чи не пора їм на заслужений від трудів відпочинок?
Ми живемо в Карпатському лісовому краї, де кожен знає просту істину – трухляву перестійну смереку ніхто палями не підпирає, її рубають... Рубають, щоб на її місці посадити молоде дерево. Так і в політиці. То невже у вас не вистарчає сміливості визнати цей стан речей. Чи не настав час, шановне панство, подумати про майбутнє України й уступити місце свіжим ідеям, сміливим принципам, молодим освіченим політикам з щирим українським серцем.
Через два з половиною місяці нас чекають вибори, чи не найважливіші вибори в новітній українській історії. Але чому забулося вами, що сила українців (наша сила) в єдності?
Немає біди, що ми йдемо на вибори окремо. Зрештою, це сталося не з вини всеукраїнського об’єднання „Свобода”.
Біда в тому, що Українська Народна Партія в особі українського націоналіста бачить не союзника, а конкурента. Це не добра дорога, панове! Це, навіть, не дорога... Це слизька стежка, яка може похоронити всі здобутки Незалежної України. УНП має зрозуміти, що не ВО „Свобода” є її опонентом в майбутніх виборах. Україні та українцям потрібні у Верховній Раді і УНП, і ВО „Свобода”.
З цього треба виходити в усіх наших діях та висловлюваннях, бо мета у нас одна – міцна, незалежна Україна, вільна, заможна людина в цій Україні.
І на сам кінець... Хочете мати добрий урожай – відсортуйте зерно перед тим, як засівати його. Їдучи на Долинщину, зверніть увагу на репрезентантів вашого виборчого блоку на місцевому рівні. Не дуріть себе і людей. У ваших виборчих списках до Долинської районної ради колишні працівники райкому комуністичної партії, переконані кучмісти, які на останніх президентських виборах працювали на Януковича „і словом, і ділом”. Сьогодні це активні члени вашої партії. Народ знає, хто скеровував адмінресурс і робив ставку на фальсифікацію виборів, хто давав команди, і хто „скуповував” виборчі голоси. Цих людей не так багато, але це ложка дьогтю в бочці меду.

Богдан ДМИТРІВ
Долинська РО ВО „Свобода”
Кайзер


Повідомлень: 4141
Звідки: Долина, Бойківщина

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2006, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цілий сьвіт мені замного.
Замало півсьвіта!
Голосуйте всі за мене,
Бо м файна кобіта.
Казав, жи буде мав Вітя Ющенко проблєми з Юльцєв і мав єм рацію.
Кобіта ся взлостила і видко, жи не заспокоїтсі, поки не сєде у прем'єрське крісло.
Воде ка Долина прийшла подивити сі на "живу" Юльцю (дай їй Боже здоровлє і най кєгне до пенсії, жи найшла час і приїхала). Правда іден член "Батьківщини" казав жи воліла би не приїжджєти, бо мала Долина на що ся подивити. Перед приїздом Юльці, батяри з "Молодої Батьківщини" вирішили показати хто замовляє в Долині музику. Инча річ, чи під тоту музику захоче хто в Долині танцювати. Кілька членів КУНу разом з ветеранами ОУН-УПА захтіли підойти з бандерівськими прапорами до трибуни. Але війшло так жи "Молода Батьківщина" тоті прапори почала віривати і не пускати упівців наперед. У тій штовханині дехто заробив троха гуль. Їдні кажут жи подерли прапор на шматтє, а инчі - жи тілько футро котромусь упівцеви. Але не втім річ. Як так може бути, аби в Долині, у бандерівському краї, де в кожній хаті знают історію ОУН-УПА, хтось посмів так по-свинськи вести себе з ветеранами ОУН-УПА. Хтів би м вірити жи тота акція відоб'єсі при голосуванні до районної і міської ради на БЮТі.

Лєвко Шпрунгель
політичний обсерватор
Долинської РО ВО "Свобода"
Орел


Повідомлень: 3312
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2010, 02:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

19 жовтня 2010 р. об 11-00 у Івано-Франківську у приміщенні прес-клубу Реформ (вул. Галицька, 4), відбудеться зустріч журналістів з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком.

_________________
Image
Слава Україні!
Орел


Повідомлень: 3312
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2010, 08:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні, 19 жовтня 2010 р., о 16-00 у селищі міського типу Богородчани у Будинку культури відбудеться зустріч з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком.

_________________
Image
Слава Україні!
Орел


Повідомлень: 3312
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2011, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На Івано-Франківщині урочисто відзначили 102-гу річницю від дня народження провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

http://www.unian.net/ukr/news/news-414319.html

_________________
Image
Слава Україні!
Ходос


Повідомлень: 1696
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2011, 11:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це наразі всі новини з Івано-Франківщини? Можливо, хтось знає про ініціативи Свободи в Івано-Франківську?

_________________
Хто, як не ми?
Логіст


Повідомлень: 412
Звідки: Долина

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2011, 18:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тут http://www.ivano-frankivsk.svoboda.org.ua/ є новини з Франківщини.

_________________
Один заповіт, один за одного так і живіть!
Орел


Повідомлень: 3312
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2011, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

У Калуші хочуть встановити заборонений в Полтаві пам'ятник Івану Мазепі.

http://tsn.ua/ukrayina/u-kalushi-hochut-vstanoviti-zaboroneniy-v-poltavi-pam-yatnik-mazepi.html

_________________
Image
Слава Україні!
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 09 березня 2011, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На власні вуха чула минулого року напередодні виборів міського голови від Анушкевичуса, що цього року до Шевченківських днів у Івано-Франківську стоятиме пам'ятник Кобзарю. Він дав слово громаді!

Варто нагадати нинішньому меру його слово, дане на громадських обговореннях щодо місця встановлення пам'ятника. А ще краще звернутись до громади з пропозицією : або буде пам'ятник Шевченку у Франківську негайно,або мера - у відставку.

Наскільки мені відомо, пам'ятник вже є ( нехай невеликий, але десь в пивницях адмінбудівлв є. І подарований канадійським скульптором.)

п.м. Те, що у нашому місті немає достойного пам'ятника Великому Кобзареві - встид всім нам! Ну з анчоуса що візьмеш - він зайшлий, але ми - уроженці Франківська мусимо щось з тим робити.

:)
Бандерівський Гайдамака


Повідомлень: 1
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2011, 17:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!
Шановне панство про памятники все дуже гарно і вони звичайно потрібні,але...в Станіславі купа інших проблем які не дають можливості населенню міста нормально жити,здійснювати свою діяльнісь!
Зокрема дороги...Памятається минулого року на весні Анчоус розказував нам байки про асфальтний завод який має давати по 90 т асфальту в день...Минув рік...Я як делокобійник бачу ситуцію з дорогами по всій Україні і за її межами(Росія,Білорусь,Польща,Прибалтика),в Станіславі дороги найгірші по всій Україні !!! Мені як Вашому виборцю хотілось би знати чи підіймаються питання ремонту і побудови нових доріг ?
Ще поки їду на фурі воно якось легше сприймається,але варто пересісти в легковик...виникає бажання здійсненння теракту по відношенню до наших очільників...від банального облиття краскою до тарану будівлі обл ради фурою ...
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2011, 12:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо. це якась помилка?
http://firtka.if.ua/?action=show&id=14390
Ну має людина поважний вік,але ж
http://www.if.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=14973

Дуже важливо зрозуміти мотиви Олександра Сича
.Нагороджувати редактора комуністичних газет, коли ставлять пам'ятники сталіну,а Бандеру і Шухевича паплюжать...Що це?

якщо хтось не знає що таке "прикарпатська правда" - ось дуже гарна ілюстрація
http://ppravda.if.ua/analytycs/head/657.html?task=view
І це сьогодні, а уявляєте якою "цікавою" ця газета була колись?
Одягнений сонцем


Повідомлень: 19
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2012, 19:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Христос Воскрес, шановне товариство! Щойно прочитав новини http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029273/ Мене дуже цікавить, хто конкретно проводив ці "опитування"? Якщо є інфа, будь ласка повідомте!
В.Михайлович


Повідомлень: 1951
Звідки: Київ. Yкраїна.

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2012, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У ДТП загинув голова Галицької районної організації ВО “Свобода” Тарас Іванців

Цитата:
Івано-Франківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висловлює співчуття рідним і друзям голови Галицької районної організації ВО "Свобода" Тараса Іванціва, який 16 квітня трагічно загинув у дорожньо-транспортній пригоді.


http://vikna.if.ua/news/category/if/2012/04/18/8550/view

Світла пам'ять.
Жаль, що такий молодий, і так сталось. Міг би ще стільки зробити...

_________________
Деградація суспільства веде до деградації всіх політичних партій. Бережіть Людину в собі.
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 18 серпня 2012, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роман Височанський-це здається,бувший очільник районної Свободи.
Тепер -самовисуванець...Це як розуміти?Там бачу ще й Доній упхався з якогось дива...І якась комуністочка...

http://nbnews.com.ua/vybory-2012/okrug/88/

Слава Україні!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET