•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Івано-Франківщина

Автор Повідомлення
Марися

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2012, 07:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні депутати-свободівці Івано-Франківської міськради!

Будь-ласка, виясніть який ідіот придував необхідність всім(!) підліткам Івано-Франківська для отримання "Листка здоров'я" брати довідку у нарколога ( в якій вони зобов'язуються не пити - не курити) в єдиному (!) кабінеті поліклініки на вул. Тичини, який працює тільки два рази на тиждень по три години...
"Чарівна" картина:стоїть близько сотні дітей при зачинених вікнах годинами , голодні, змучені та дружно проклинають владу. Всю.

Вважаю це провокацією саме проти ВО "СВОБОДА". Адже саме "Свобода" бореться за здоровий спосіб життя і складається враження, що саме свободівці цей дурдом придумали.

Стояла з донькою в черзі вчора з 14.00 до 17.00 і в той кабінет не попали. Мусимо йти сьогодні...Саму її я не пущу ...

От дуже хочеться знати для чого і хто цю формальність придумав? Або таким чином проводять профілактичну бесіду( і лікарю по школах не треба ходити - наказали дітям - самі прийдуть), або чергового працівника прийняли на роботу і таким чином його значимість піднімають, або вибудовують нову корупційну схему, щоб батьки просто купували ті формальні довідки ( ну як вчителі купують за немалі гроші санкнижки, щоб уникнути формального заповнення лікарем папірців без будь-якого огляду пацієнта та годинного стояння в чергах під кабінетами).

Дуже прошу, розберіться! Тих чиновників треба гнати, бо у людей попри ненависть до школи ( там терміново вимагають довідки, хоч ще на весні всі проходили медогляди. Все це затіяно з метою перекинути відповідальність за здоров'я учнів з одних на других) виникає ще й величезне бажання підірвати поліклініку:).
Дякую!

п.с.І як знущання висить красивий стенд:"Клініка дружня до молоді"...
Дуже кортіло дописати:"З ненавистю до дітей"

Цікаво, з чиєї кишені та клініка фінансується і який результат її діяльності?

Ви ж таки люди, не собаки!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 14 вересня 2012, 04:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рекомендую.
Провести виховну роботу серед членів партії міста Калуш.
Нагадати ім,що вони мають бути прикладом завжди.

ПовідомленняНаписане: 14 вересня 2012, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:

Будь-ласка, виясніть який ідіот придував необхідність всім(!) підліткам Івано-Франківська для отримання "Листка здоров'я" брати довідку у нарколога ( в якій вони зобов'язуються не пити - не курити) в єдиному (!) кабінеті поліклініки на вул. Тичини, який працює тільки два рази на тиждень по три години...
"
Дуже прошу, розберіться! Тих чиновників треба гнати, бо у людей попри ненависть до школи ( там терміново вимагають довідки, хоч ще на весні всі проходили медогляди. Все це затіяно з метою перекинути відповідальність за здоров'я учнів з одних на других) виникає ще й величезне бажання підірвати поліклініку:).

Кожен клас повинен мати «Листок здоров’я»
http://zhovtivody.dp.ua/korisno_znati_kojen_klas_povinen_mati_listok_zdorovja.html
Цитата:
Зав. дитячою поліклінікою повідомила, що в липні цього року прийнято спільний наказ Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України №518/674 «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах».

Отже рішення про обов`язковий медичний огляд всіх учнів загальноосвітніх шкіл приймали Міністерство освіти разом з Міністерством охорони здоров`я. Саме ці міністерства і узгодили те,яких саме спеціалістів мають відвідати учні. А от сам режим роботи кабінетів визначається керівництвом клініки,залежно від фінансування,яке в свою чергу визначається запланованованою кількістю відвідувань того чи іншого кабінету щомісячно на протязі року. Тобто наказ вийшов,а запланована кількість відвідувань залишилась та сама. Бюджети ніхто не переглядав,дотацій ніхто не виділяв. Ось і все. Типу потерпите. По - нормальному міністерство мало б ще профінансувати весь той захід,але ж не їм,а ВАМ ТРЕБА! :)
Цитата:
Цікаво, з чиєї кишені та клініка фінансується і який результат її діяльності?

Я так розумію,що клініка фінансується з бюджету управління охорони здоров`я виконкому міської ради.
Марися

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2012, 09:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міхаель, дуже вдячна за інформацію ( за посиланням). Це справді корисно прочитати всім батькам, бо про уроки фізкультури в школах вже давно час написати оду...)

Не дивно, що міносвіти і мінохздоров'я діють спільно. Поєднали зусилля для боротьби з дітьми та підлітками. А ми їм дружно допомагаємо мовчанням та виконанням всіх приписів-постанов і іншої дурні...

Цікаво, чи залишилось хоч щось в нашій системі, що не оповито формальністю та створенням умов для різноманітних корупційних схем?Таке враження,що у людей мозок працює тільки в напрямку "Як вкрасти?", "Як обдурити ближнього?" ...гидко, що діти з цим стикаються вже змалку( а схоплюють вони все "на льоту") . Чи здатна наша фантазія намалювати хоч обриси того, що вони витворятитмуть, як виростуть і в років 30-40 прийдуть до влади?

пан майор

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2012, 10:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Чи здатна наша фантазія намалювати хоч обриси того, що вони витворятитмуть, як виростуть і в років 30-40 прийдуть до влади?

Коли у голодомор 1932-1933 р.р. вмирали діти від голоду, то батько рятуючи їх, вимушений був вкрасти із колгоспної комори мішок зерна. І принісши його додому, він тихесенько на вушко дружині шептав. Щоб вона подивилася, чи діти сплять. Щоб, часом. не вгледіли, що їх батько крадій...

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 02:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,212971626,page=2&attempt=1

http://firtka.if.ua/?action=show&id=26758

http://firtka.if.ua/?action=show&id=26832

http://www.youtube.com/watch?v=hkWqj98LsWo&feature=player_embedded

Ох і каша там заварилась...

Слава Україні!
Марися

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2012, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люди добрі, чи є у м.Городенці хоч хтось притомний?
Там ніщо не віщує, що скоро вибори. Жодного (!) агітматеріалу в будь-якому вигляді.

Це звичайно дуже мило після Франківського різнобарвного дурдому, але ж ...народ просто не піде на вибори, а там не тільки Доній буде у бюлетенях. Чи ми Городенківщину вже здали разом з Косівщиною і Коломийщиною???

дід Володя

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2012, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так,пані Марисю,здали і рука не здригнулась...

Слава Україні!
Марися

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2012, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я щиро вірю, що мої земляки проголосують за ВО"Свобода".Вони мудріші від всіх тих чорно-ротих піарщиків...
чорнуха йде щодня.
Сьогодні вже о 7.30 в під'їзді було порозкидано фальшивки про Олександра Сича, а все подвір'я встелено гидотою про Ірину Фаріон. Добивають з усіх сторін і.Дай,Боже народу мудрості, а очільникам - стійко тримати удар, бо ще буде бруду, а бруду до кінця тижня.

Шкода

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марисю,Ви ще не бачили дурдому:)
У Києві наприклад,що роблять?
На плакаті наприклад Юрка Левченка-залишають його обличчя,
а призвище знизу заклеюють своїм.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 13:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коломия...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rdDEs3hM5jI

http://www.youtube.com/watch?v=4jDdoBGACd8&feature=player_embedded

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24752239.html

Тут просто цирк...

Слава Україні!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А тепер поясніть мені,бо я не второпаю ні-як,як у Ів.-Франківській обл..де підтримка Свободи сягнула вище 33%,на 7 округів знайшлось два кандидата,та й то Піцуряка прокатали.....Пройшов Сич,і то бігом,ура,Рвонув,не надіючись на проходження ВО в парлямент і не схибив,рівних йому не було на окрузі....
Надіюсь,тепер Свобода запрацює по-новому в області.Вибрався ще до столиці й Руслан Зелик.А може у них там вдасться себе проявити краще,як на місці.Бо все тут вже якось дуже підозріло,Вишиванюк,не поборювання.Дивлюсь на Львівську,чи Київську Свободу-особистості яскраві!Аж завидки беруть.А у нас чинуші-чинушами.Ось ще трохи половлять та посаджають щурів,та й маю надію,запрацює Франківська організація.Районні запрацюють.....
Як Піцуряка злили,гади?

Слава Україні!
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
.........злили,гади?

Дєд, пишіть краще про Клімава і жидомасонську світову змову.

Мені молодим помирати
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що,я щось не теє приплів?
Хіба Ви пане Кайзере не бачите різниці між іншими обласними осередками і нашою Франківською організацією....Сліпий би серед темної ночі побачив....
Ці 33% -це не заслуга Сича,Руслана Зелика і інших.І немає чого копитом себе в груди лупити.Або перебудова роботи на місцях,або з новими місцевими виборами-ліс білити.....

Слава Україні!
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2012, 18:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
... і нашою Франківською організацією....

Нашою??! Ви член партії?

Мені молодим помирати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику