•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи може Харків обрати мєра-патріота

Автор Повідомлення
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2008, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу писати можливих кандидатур на посаду міського голови м. Харкова і можливі сценарії, можливість об’єднання націоналістів. Але прошу без партійного егоїзму

Востаннє редаговано: Салоїд (10 січня 2009, 21:52), редаговано 2 раз
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2008, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо ні в кого нема варіантів запропоную список можливих кандидатів і пропоную їх розглянути

Добкін (ПРУ)
Кернес (ПРУ:))
Шумілкін (колишній НДП, колишній НСНУ, колишній мер, тепер піпЄЦ)
Алексанроська (КПУ)
Протос (колишній НСНУ)
Фельдман (колишній ПРУ, тепер БЮТ)
Трететцький (УНП, колишній СДПУ(о), колишній мер Миргорода)
Семенченко (НРУ)
Варченко (ПРП)
Швайка (Свобода)

Ось спектр основних кандитатів, може кого добавати, нормальні тут тільки три останні

Востаннє редаговано: Салоїд (12 січня 2009, 21:40), редаговано 4 раз
Микол

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2009, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Салоїд! Ви мабуть об'їлися Радянського ще сала!
Ви ще до свого жидівсько-комуняцького списку додайте ще й Кравчука з Кучмою.
Я так собі міркую може пан Швайка, якщо звичайно погодиться!
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

"Свобода" має вироблену позицію: брати участь в усіх виборах, де існують діючі партійні осередки.
В Харкові партія працює. Отже, буде мати власного кандидата на посаду міського голови.
Тільки от "мєрів" в Україні немає. І не буде. Досить жити в окупованому мовному просторі.
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2009, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микол написав:
Пане Салоїд! Ви мабуть об'їлися Радянського ще сала!
Ви ще до свого жидівсько-комуняцького списку додайте ще й Кравчука з Кучмою.
Я так собі міркую може пан Швайка, якщо звичайно погодиться!

Я написав список людей які вже заявили, що будуть балотуватись у міські голови.
Я не проти додати в цей список Швайка, але ХОО "Свобода" не разу не заявляла, що він буде балотуватись.
Але знову партії повиставляють свої кандидатури, а "городским председателем" знову стане жид Добкін!
Я пропоную обговорити можливість висування спільного кандидата - кандидата УКАРАЇНЦЯ (можливо це Швайка, Семенченко, Варченко).
Ваші пропозиції панове...

Редаговано: Салоїд (10 січня 2009, 21:56)
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2009, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Салоїд написав:
Прошу писати можливих кандидатур на посаду міського голови м. Харкова і можливі сценарії, можливість об’єднання націоналістів. Але прошу без партійного егоїзму

Востаннє редаговано: Салоїд (10 січня 2009, 21:59), редаговано 3 раз
Микол

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2009, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По перше - пане Салоїд!
Наполегливо пропоную Вам, уклінно просити пана ШвайкУ, організувати безкоштовні курси української мови, викладачем запросити Ірину Борисівну Фаріон, тут я маю признатися про особистий інтерес( давно бажаю з нею познайомитися особисто). І будучи членами політради вони мусять віднестися до цього, як до почесного обов'язку.(до проведення курсів).
По друге я теж можу заявити про НАМІР балотуватися на посаду президента Ізраілю та Палестинської автономії одночасно( звичайно нашим розвідником). Та й на парканах багато чого пишуть, а в результаті там виявляєть цвяшок!
По третє спільного кандидата з ким?

P. S. Україна не Імперія!!!
P. P. S. І не знущайтеся над мовою, пишіть тою мовою яку знаєте добре, а це таки має бути українська!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2009, 01:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Харкову потрібен міський голова, а не жидівська рада!

Востаннє редаговано: Салоїд (10 січня 2009, 22:02), редаговано 2 раз
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2009, 01:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микол написав:
По перше - пане Салоїд!
Наполегливо пропоную Вам, уклінно просити пана ШвайкУ, організувати безкоштовні курси української мови, викладачем запросити Іриною Борисівною Фаріон, тут я маю признатися про особистий інтерес( давно бажаю з нею познайомитися особисто). І будучи членами політради вони мусять віднестися до цього, як до почесного обов'язку.(до проведення курсів).
По друге я теж можу заявити про НАМІР балотуватися на посаду президента Ізраілю та Палестинської автономії одночасно( звичайно нашим розвідником). Та й на парканах багато чого пишуть, а в результаті там виявляєть цвяшок!
По третє спільного кандидата з ким?

P. S. Україна не Імперія!!!
P. P. S. І не знущайтеся над мовою, пишіть тою мовою яку знаєте добре, а це таки має бути українська!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Що я не так написав? (я друкую в сліпу і часу перевіряти помилки нема)
Нажаль Україна не імперія і без бою віддала скільки областей Росії! Ви пане Микол з Харкова і скоріше за все член партії ВО "Свобода", а незнайомі з Ірину Борисівну Фаріон? - погано працюєте!!!
P.S. а про Ізраїль з Полістіною це класно заявляйте (хоча насправді жидів там набагато менше ніж в Москві і Нью-Йорку.)
А про цвяшок - це значить Харків може обрати мером тільки жида? А українця слабо?!

Редаговано: Салоїд (10 січня 2009, 22:04)
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2009, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановне товариство!
Я бачу, розмова пішла трохи не тим шляхом.
Що стосується курсів з вдосконалення української мови, то такі проводяться регулярно для членів ВО "Свобода", а також для прихильиків. Хто має намір брати участь - приходить і навчається.
Стосовно участі пані Ірини Фаріон в цих курсах - вона їх не проводить, але від того значення щоденного вдосконалення власного мовного ресурсу не применшується.
Якщо мова йде про міського голову та інші питання, повторюю:
ВО "Свобода" бере участь в усіх виборах там, де є реально діючі осередки. Якщо би вибори відбулися найближчі жва-три місяці - то Голова партії робив вже заяву: буде висунутий Ігор Швайка.
Якщо вибори будуть через рік - можливо це буде вже хтось інший.
Я задовольнив Ваш інтерес?
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2009, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Партійний егоїзм і лідерські амбіції хвороби, що тяжко лікуються..."
Нажаль ця фраза видатного українця відноситься до всіх сучасних партій і їх лідерів!
Доки українці будуть думати, що головне не перемога, а участь?

Редаговано: Салоїд (10 січня 2009, 22:08)
Микол

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2009, 18:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!

По перше- розмова пішла шляхом збурення-скільки можна знущатися над мовою, що значить я пишу всліпу? якщо пан Салоїд інвалід по зору, то приношу свої вибачення, але якщо ні то вибачайте товаріщ,
вивчайте мову, а знущатесь над регіональною, якщо є таке бажання, захищайте її, прощтовхуйте і т.д. і т.п.
По друге дуже жаль що пані Фаріон не проводить мовні курси, по моєму це були б дуже корисні курси, адже вона якщо я не помиляюсь мовник.( З ГАЛИЦЬКИМ діалектом).
По трете - друже Ігоре а тема то - активізувалася!
По четверте друже Ігоре! Я докладу всі сили і здібності коли почнеться виборча кампанія по вибору міського голови, щоб агітувати за Вас. Ну само собою що один голос у Вас вже є гарантовано!!!
Я розумію що буде дуже важко - але спробуємо!
Пане Салоїд послухайте гурт Тартак комбозиція називається Не кажучи нікому!
Слава Україні!
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2009, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні проблема не в помилках. Хоча я згоден з критикою на мою адресу, мене теж дратує коли Ющенко каже «листОпад» тощо…
Відповіді мене зовсім не задовольняють. Тому що:
1. Хто такий Швайка? Хто знає його крім членів ВО «Свобода»? Де можна прочитати його біографію?
2. Партійний егоїзм бере верх всюди.
3. У Вашій партії є інші члени яки б могли балотуватись.(називати їх не буду)
4. Скільки набере Швайка? (я погоджуюсь для розбудови партії це принесе маленький відсоток, а для Харкова?
5. Подумайте, якім критеріями повинен відповідати кандидат, щоб мати шанси?

Слава героям! Смерть ворогам!
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2009, 00:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну? Хто що скаже?
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2009, 07:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Салоїд написав:
Ну? Хто що скаже?

А що Ви хочете почути?

1. Виборів до Харківської міської ради внаслідок непослідовної позиції "дємократічєскіх" сил немає. Вони їх здали.
2. Швайка - Голова ХОО ВО "Свобода", юрист за фахом. Більш детальна інформація для широкого загала - в ході виборчих перегонів.
3. Не треба плутати вислів про партійний егоізм з реалізацією партії своїх завдань. Завдання просте: маючи власну програму розвитку, брати участь у виборах і отримувати владу для реалізації програми.
4. Хто скільки набере - це до болтологів та соцреалістів.
5. Думаємо. Постійно.
Слава Україні!

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику