•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи може Харків обрати мєра-патріота

Автор Повідомлення
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 12:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Коломиянин написав:
Ця економічна програма й справді як кістка в горлі. Дуже часто в дискусіях саме на це питання прихильникам Свободи немає що відповісти опоненту.

Коломиянине, ваші коментарі вже давненько мене харять. Саме так - ХАРЯТЬ. То ви розповідаєте шо і як робити конкретному свободівському осередку, то ше якусь муть... Тепер вигадали, що "свободівці" не мають що відповісти "опоненту". До вас прохання на майбутнє. говорити від свого імені, а не від імені прихильників "Свободи". Отак і пишіть: "Я не маю шо відповісти опоненту, економіка для МЕНЕ як кістка в горлі..."

Мені молодим помирати
Олександр В

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
...ваші коментарі вже давненько мене харять. Саме так - ХАРЯТЬ. ...

Витяг з тлумачного словника:хАрити, (-рю), (-риш) - Чистити.
Може є якесь інше значення цього слова? Чи я щось не розумію?
Поступ

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2009, 18:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор з Харкова написав:

Ні, я ставив Вам запитання, кого з справжніх націоналістів Ви бачите кандидатом на посаду міського голови, кого, на Вашу думку, мала би одноголосно підтримувати Свобода.
Тому і питання: "Хто він (вона)?"

Таке просте питання - і потухли Салоїд із Олександр В. Так що пиляйте голоси націоналістів, Ігор з Харкова, і далі.
Олександр В

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2009, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Поступ"]
Ігор з Харкова написав:

Ні, я ставив Вам запитання, кого з справжніх націоналістів Ви бачите кандидатом на посаду міського голови, кого, на Вашу думку, мала би одноголосно підтримувати Свобода.

Поступ Справді розтлумачте будь ласка, що Ви хотіли сказати фразою
Поступ написав:
Так що пиляйте голоси націоналістів, Ігор з Харкова, і далі.

Редаговано: Олександр В (27 січня 2009, 11:24)
Поступ

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2009, 22:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр В написав:
Поступ Справді розтлумачте будь ласка, що Ви хотіли сказати фразою
Поступ написав:
Так що пиляйте голоси націоналістів, Ігор з Харкова, і далі.

Вибачайте, забув взяти слово націоналісти в лапки.
Отак краще:
- Так що пиляйте голоси "націоналістів", Ігор з Харкова, і далі.
Ви розумієте про яких я "націоналістів"? Їх повне місто. І на їх голоси розраховують - чомусь!? - Рух, УНП, НУ, БЮТ.

Так де ж відповідь на просте питання:
"Кого з справжніх націоналістів Ви бачите кандидатом на посаду міського голови, кого, на Вашу думку, мала би одноголосно підтримувати Свобода.
Олександр В

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2009, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поступ написав:
...Так де ж відповідь на просте питання:
"Кого з справжніх націоналістів Ви бачите кандидатом на посаду міського голови, кого, на Вашу думку, мала би одноголосно підтримувати Свобода.

:-)). Якщо воно таке легке то надайте підказку будь ласка.:-)
І Ви ж не забувайте, що ще самі кандидати не визначилися. Що толку буде від того, що націоналісти підтримають мою кандидатуру. А я балотуватися не буду.
Тому я і хочу, щоб мене направили (підказали) хто ж це міг би бути?
Поступ

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2009, 08:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр В написав:
Якщо воно таке легке то надайте підказку будь ласка...

Рік тому бачив або Івана Варченка (голова ХОО ПРП), або Ігора Швайку (голова ХОО ВО "Свобода").
Сьогодні впевнено стверджую:
- Харківським міським головою може бути тільки І. Швайка. Стверджую за результатами політичної роботи, впевнившись в професійності та відданості засадничим засадам ВО "Свобода".
Олександр В

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2009, 12:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поступ написав:
...
Сьогодні впевнено стверджую:
- Харківським міським головою може бути тільки І. Швайка. Стверджую за результатами політичної роботи, впевнившись в професійності та відданості засадничим засадам ВО "Свобода".

Хай буде!
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2009, 11:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну наприклад зі свободівців - пан Гава, можливо який викладач з якось університету чи інше.
Хто може запропонувати відому достатньо відому людину, але не голову якої-небудь партії.

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2009, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Салоїд написав:
Ну наприклад зі свободівців - пан Гава, можливо який викладач з якось університету чи інше.
Хто може запропонувати відому достатньо відому людину, але не голову якої-небудь партії.

Салоїд, а Ви не перевіряєте наявність фази в розетці язиком, або чимось іще? Яке відношення має важка і відповідальна робота міського голови до "викладача з якось університету чи інше"?
Натуральний і неприховани інфантілізм.
Салоїд

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2009, 00:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поступ написав:

Салоїд, а Ви не перевіряєте наявність фази в розетці язиком, або чимось іще? Яке відношення має важка і відповідальна робота міського голови до "викладача з якось університету чи інше"?
Натуральний і неприховани інфантілізм.

Чимось ще, а саме фазошукачем (це така спеціальна викрутка)
Викладача, це я так написав. А взагалі всяка робота відповідальна і робота викладача, я думаю не така легка, як вам здається.
Готовий закластись на все що завгодно, що на наступних виборах пан Швачка не стане міським головою.
Запропонуйте свій варіант, ну хоча б Ірину Фаріон...

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2009, 01:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Коломиянин написав:
Ця економічна програма й справді як кістка в горлі. Дуже часто в дискусіях саме на це питання прихильникам Свободи немає що відповісти опоненту.

Коломиянине, ваші коментарі вже давненько мене харять. Саме так - ХАРЯТЬ. То ви розповідаєте шо і як робити конкретному свободівському осередку, то ше якусь муть... Тепер вигадали, що "свободівці" не мають що відповісти "опоненту". До вас прохання на майбутнє. говорити від свого імені, а не від імені прихильників "Свободи". Отак і пишіть: "Я не маю шо відповісти опоненту, економіка для МЕНЕ як кістка в горлі..."

Кайзере, я й не думав що би мені приділите так багато уваги. По-перше, я не хочу вас нічому вчити, вам на Україні видніше, тільки дивіться щоб не пішли шляхом руху, куну і т.д. За "свободівців" то вийшла опечатка, але не один я про це писав.

Удачі!

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Салоїд написав:
Готовий закластись на все що завгодно, що на наступних виборах пан Швачка не стане міським головою.

Мій варіант я вже написав. Чи Ви думаєте, що я кандидатури міняю від посту до посту?
Ото ж бо і є проблема, що і Ви, і такі як Ви " закладатись на все що завгодно" замість того, аби прийти і просто запитати:
- Що потрібно робити, аби Швайка став Харківським міським головою?
І доки Ви так питання не поставите - ціна Вам як українському націоналісту нуль цілих болт десятих. Тоді Вам пряма дорога до Харківських інших структур. Тьорки тєрєть і варіанти рахувати.
Останній патріот

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поступ написав:
Салоїд написав:

Мій варіант я вже написав. Чи Ви думаєте, що я кандидатури міняю від посту до посту?
Ото ж бо і є проблема, що і Ви, і такі як Ви " закладатись на все що завгодно" замість того, аби прийти і просто запитати:
- Що потрібно робити, аби Швайка став Харківським міським головою?
І доки Ви так питання не поставите - ціна Вам як українському націоналісту нуль цілих болт десятих. Тоді Вам пряма дорога до Харківських інших структур. Тьорки тєрєть і варіанти рахувати.

На відміну від Тягнибока, Ви пане Поступ не розумієте деяких речей (приклад позиція Свободи на виборах 2004). Проблема в тому, що за пана Швайка принципово не будуть голосувати члени КУНу, Руху, УНП, ПРП тощо...

Мій варіант або Семенченко, або Варченко. Можлива інша кандидатура (націонал-патріот але не член партії)
Черкасець

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друзі мої, Іван гарний хлопець, але ж потрібний КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ. Свободівцям не потрібно втягуватися у дебати і обговорення "обєднань" навколо міфічного ідеального кандидата. Будете працювати Іван і сам зрозуміє кому потрібно допомогти на виборах (він розумний і адекватний).

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,