•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Зовсім знахабніло харківське жидівство!!!

Автор Повідомлення
Микол

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2008, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Українська громада Харкова, схаменіться.
Харківське жидівство в особі міськради зовсім знахабніло, і переплутало Харків з Палестиною.
Це там вони можуть спробувати розповідати арабам як треба жити.
А в УКРАЇНСЬКОМУ місті забороняти УКРАЇНЦЯМ вшановувати пам'ять
ВИДАТНИХ УКРАЇНЦІВ це вже зась.
Тим паче що 100 річчя з дня народження Степана Бандери відзначається на державному рівні, і наскільки я розумію, президент який би він не був, мусить!!! дати пану Бандері героя УКРАЇНИ.
На жаль в мене є дві досить серйозні розбіжності у світогляді із ВО Свобода, але я думаю що ми зуміємо досягти взаємопорозуміння,і я обов'язково прийду на смолоскипну ходу 1 січня,
вшанувати пам'ять великого Україня!!!
СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА.

P.S.

Друже Ігоре з Харкова
Вибачаюсь за довге мовчання,
Кохаймо Україну!
Фермер20072

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2008, 21:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, їх навідь закон України захищає і бог. А Українця хто захистить...

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2008, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До тих пір, коли народ на Харківщині не зрозуміє справжню суть організованаго єврейства, вони далі будуть нахабніти.

Рабою московських катів!
Микол

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2008, 17:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По перше вибачаюсь за помилку в останньому слові попереднього повідомлення, звичайно малось на увазі слово УКРАЇНЦЯ,
Подруге - 40 переглядів і всого два коментарі, ЩО нічого сказати?
Все влаштовує?
інородці керують українцями, а ми тихо жуємо соплі і чекаємо милості від не української влади.
Від жидо-коммуністів!
НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!!!
Всі хто переглядав повідомлення і лишився байдужим ні так ні
якого біса ви сюди встромляєте свого носа.
А 1 січня ми мусимо прийти на ходу, як би вона не називалась, по рішенню,суду або хода або акція ГРОМАДЯНСЬКОЇ НЕПОКОРИ!!!
Шухевич ГЕРОЙ УКРАЇНИ!!!
Бандера ГЕРОЙ УКРАЇНИ!!!
комуністи злочинці!!!
комуністична ідеологія - злочинна ідеологія!!!
СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Приємно бачити активну життєву позицію, друже Миколе!
Але не треба надавати дуже великого значення жодної нації в Україні, у тому числі в Харкові. Тим більше, що міську раду в адміністративному суді представляли люди з доволі українськими прізвищами. Більше того, з дуже українськими і достатньо відомими націоналістичному руху 20 століття. Але .......

Питання полягає в тому, що розминки на форумах то є лише одна частина роботи. Дозвольте запитати: пане Миколо, а Ви були 01 січня 2009 року біля Шевченка та в Молодіжному парку? Я Вас не можу девіртуалізувати.
Приходьте, партійний офіс на Чайковській працює щодня. телефон 704-11-12.
Микол

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2009, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!
Друже Ігоре, девіртуалізуюсь-я саме той, хто дошукується свого українського коріння.
Я з задоволенням знову відвідаю офіс Свободи, і продовжу спілкування з Вами, у мене ще є запитання.
Тільки я хотів би знати заздалегіть, коли Ви зможете виділити час для спілкування.
Олег Шелестюк

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2009, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
До тих пір, коли народ на Харківщині не зрозуміє справжню суть організованаго єврейства, вони далі будуть нахабніти.

Я думаю правільніше буде, поки Українці не зрозуміють суть .......
Микол

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 20:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Друже Ігоре з Харкова, агов!!!

Я пам'ятаю про надзвичайно напруженний графік роботи, але чому Ви не відповідаєте?
Невже пан Салоїд має рацію?
Хто читав форум той зрозуміє!
До речі моя електронна адреса mradich@ukr.net
Чекаю листів від НЕБАЙДУЖИХ.

І ми ті (хто дійсно любить Україну, і вважає свою душу УКРАЇНСЬКОЮ

ПЕРЕМОЖЕМО!

[/i][/b]
Stem

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Микол написав:
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Друже Ігоре з Харкова, агов!!!

Я пам'ятаю про надзвичайно напруженний графік роботи, але чому Ви не відповідаєте?
Невже пан Салоїд має рацію?
Хто читав форум той зрозуміє!
До речі моя електронна адреса mradich@ukr.net
Чекаю листів від НЕБАЙДУЖИХ.

І ми ті (хто дійсно любить Україну, і вважає свою душу УКРАЇНСЬКОЮ

ПЕРЕМОЖЕМО!

[/i][/b]

А що так важко подзвонити Ігорю!? Телефон він дав вгорі.

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєте, товариство, довготривала підготовка до зустрічі займає у деяких людей процентів 90 життя.
Набагато простіше мати намір і щось робити. Банально, просто робити. А домовлятися про зустріч, спочатку написати лист, потім розповісти як зависла електронна пошта, потім собака в будинку здох, потім десь у сусіда виникла раптом пожежа. (і про все усе слухати по телефону) займає дуже багато часу.
Може просто ставати разом, поруч до роботи і працювати? :)
Бийлихо

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 20:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Побратими з ХАРКОВА!!! Жиди - це така цлота що її хватає всюди ала читайте Біблію "Скоро прийде Антихрист" і тоді жидва буде гірько каятись. Ой хлопці скільки вони пють нашої Української крові. Коліївщина їх знищить!

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 01:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бийлихо написав:
Побратими з ХАРКОВА!!! Жиди - це така цлота що її хватає всюди ала читайте Біблію "Скоро прийде Антихрист" і тоді жидва буде гірько каятись. Ой хлопці скільки вони пють нашої Української крові. Коліївщина їх знищить!

Мдя, зацикленість на жидівському питанні нас самих і губить... Та не коліївщина нам потрібна! З жидами можна боротися лише їхніми ж методами! А в них є чому повчитися - 1)працювати головою, а не руками, а для цього треба багато і наполегливо вчитися!!!; 2) якщо хтось зайняв якусь посаду, то тягнути на всі підконтрольні керівні посади своїх людей; 3) прагнути контролювати фінансові структури, а для цього не різня потрібна, а наполегливе навчання і солідаризм!
Жидів в Україні можна побороти лише вивчивши їхню методологію і практику і застосувавши їх для своєї користі!
Коломиянин

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 04:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Євгени Сойкіну +100!

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Євген Сойкін написав:
А в них є чому повчитися - 1)працювати головою, а не руками, а для цього треба багато і наполегливо вчитися!!!; 2) якщо хтось зайняв якусь посаду, то тягнути на всі підконтрольні керівні посади своїх людей; 3) прагнути контролювати фінансові структури, а для цього не різня потрібна, а наполегливе навчання і солідаризм!
Жидів в Україні можна побороти лише вивчивши їхню методологію і практику і застосувавши їх для своєї користі!

Не можу утриматися, щоб не підтримати таку позицію. Але що ж нам заважає так діяти? Чому націоналістів майже немає у владі?
Євген Сойкін

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 17:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що заважає? Може лінь? Працелюбства не вистачає? А може розуму? А може ще щось інше... Та яка різниця що заважає?.. О! Зрозумів!!! Постійні пошуки того що заважає!!! Хіба ні?

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,