•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Спілка лікарів бандерівців

Автор Повідомлення
Пластун

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні друзі! Чи є на Донеччинні лікарі-бандерівці. Пропоную всім лікарям - націоналістам об"єднатися в спілку на кшталт спілки шахтарів бандерівців. Всіх охочих закликаю писати на мою електронну поштову скриньку sirotenko1@yandex.ru

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Побратиме Пластун може вони і є але бояться показуватись чого не варто робити. Бо нема кого боятися тепер бояться всі Свободівців які скоро почнуть суцільну чистку всього непотребу який заправляє Україною. Хірург Тягнибок з своїми асистентами буде їх чистити як "хряків".

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2009, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це добре, що хірург Тягнібок зі своїми асистентами почистить всі кодла на тілі України, але політичні справи політичними, а хто зможе допомогти лікарям - патріотам в неполітичних справах(я маю на увазі створення щось подібного до альтернативних профспілок)?

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2009, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пластун написав:
Шановні друзі! Чи є на Донеччинні лікарі-бандерівці. Пропоную всім лікарям - націоналістам об"єднатися в спілку на кшталт спілки шахтарів бандерівців. Всіх охочих закликаю писати на мою електронну поштову скриньку sirotenko1@yandex.ru

а шахтарі-бандерівці це ж звісно потужна організація. Пластун я так розумію із "Тризуба"?

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2009, 13:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні, я не з Тризубу. Наразі я не до якої політичної організації не належу. Є симпатиком ВО Свобода

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2009, 22:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пластун написав:
Це добре, що хірург Тягнібок зі своїми асистентами почистить всі кодла на тілі України, але політичні справи політичними, а хто зможе допомогти лікарям - патріотам в неполітичних справах(я маю на увазі створення щось подібного до альтернативних профспілок)?
Друже Пластун! пропозиція не погана ,але спочатку треба прийти до влади. Щоб і в ваших лікарських установах Донеччини та не тільки, а й повсій Україні були кваліфіковані пропитані націоналістичним духом лікарі!

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2009, 11:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поки будемо приходити до влади патріотів просто повипихують з медицини. Як наприклад зараз зі мною, коли зараз мені висунуті недолугі звинувачення про нібито побиття бомжів при викликах швидкої медичної допомоги (я лікар ШМД). Так от треба робити це негайно, не чекая парламентських та президентських виборів

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,