•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

БОРОТЬБА ПО ВОЛИНСЬКИ!

Автор Повідомлення
Бийлихо

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Побратими "Свободівці" щось ми слабо працюємо! Львів 2місце, Тернопіль 2місце по соц. опитуванню хлопці це не показник всі знають де ми маємо бути. Ато мені кажеться що ми сидимо в схронах як нами шановані Оунівці, схаменімось треба вилазити і потужною силою вибити на всеукраїнських виборах наше жаслужине лідируюче місце. Я всіх закликаю більше віддатися нашій спільній ідеї. Хай Вас Бог Хранить і нашу неньку Україну!!!

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2009, 21:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

При всій повазі... забагато пафосу.

Мені молодим помирати
Стримбак

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2009, 10:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

конкретні пропозиції є?
Stem

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2009, 12:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бийлихо написав:
Побратими "Свободівці" щось ми слабо працюємо! Львів 2місце, Тернопіль 2місце по соц. опитуванню хлопці це не показник всі знають де ми маємо бути. Ато мені кажеться що ми сидимо в схронах як нами шановані Оунівці, схаменімось треба вилазити і потужною силою вибити на всеукраїнських виборах наше жаслужине лідируюче місце. Я всіх закликаю більше віддатися нашій спільній ідеї. Хай Вас Бог Хранить і нашу неньку Україну!!!

Багато вже зробив особисто?

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"