•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Фантастична країна

Автор Повідомлення
Нік3


Повідомлень: 841

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2009, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фантастична країна
(Знайдено мною в Інтернеті і перекладено українською мовою в дещо скороченому вигляді)
Проекти фантастичних політичних блокбастерів.
«Важко бути Богом».
У відсталій країні до влади приходить Прогресор - людина, що належить зовсім іншій епосі. Він любить цю унікальну планету, хоче навіть залишитися тут на другий термін, але цьому заважає сірість і злість аборигенів. Найдраматичніша сцена фільму - коли народ спускає на Землю витаючого в хмарах Прогресора.
«Людина-невидимка».
Простий сантехнік з якогось секретаріату винаходить спосіб, що дозволяє йому стати всемогутнім, управляти країною, залишаючись при цьому практично невидимим.
«Людина-амфібія».
Рядовий депутат (ні риба ні м'ясо) живе щасливим життям - вільно плаває на Адріатиці і їздить на лижах в Швейцарії. Але одного разу користолюбний українець обманом садить його на ланцюг і примушує працювати на свої потреби у Верховній Раді. Людина-амфібія поволі задихається в її стінах...
«Гостя з майбутнього».
Хлопчик Вітя з комуністичним минулим потрапляє в жорстокий теперішній час, де йому належить завоювати довіру дівчинки Юлі, відібрати мiелофон у полковника Мельниченка, перемогти піратів Сомалі і втекти в минуле - до трипільських горщиків і козацьких шабель.
«Імперія завдає удару у відповідь».
Фантастично-документальний фільм. Сценарій пишеться в даний момент паралельно і незалежно один від одного трьома могутніми групами авторів, що працюють в Москві, Києві і Брюселі. Можливе продовження картини наступного року.
«Загублений світ».
Якийсь іноземний журналіст знаходить загублений, не позначений ні на одній карті заповідний куточок під Києвом, де, жируючи, доживають свій вік політичні динозаври України.
«Чужі проти Хижака».
Інтелектуальна фантастика про те, як чужі дядьки - європейські урядовці - одноголосно підтримують наших урядовців і засуджують хижацькі дії Газпрому.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET