•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Тарас Бульба-Боровець.Хороші та погані сторони діяльності.

Автор Повідомлення
ВІЛЬНИЙ_ВОВК

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2009, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ваші думки та висновки,панове!

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2009, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1.Постать Бульби-Боровця важливіша для Рівненщини ніж для всієї України. Існує фактор регіональних особливостей. так само, як дивізія "Галичина", власне, для Галичини.
2. Його особа неоднозначна (в контесті деяких кроків), однак йому належить місце в історії національно-визвольного руху України. Моя думка+

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2009, 13:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
так само, як дивізія "Галичина", власне, для Галичини.

Дивізія "Галичина" має дуже важливе значання для історії України, а не тільки для Галичини. В Боровця ж були доволі не однозначні кроки та вчинки. Порівняння не зовсім вдале. Моя думка. (с)

Мені молодим помирати
Мольфарко

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2009, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове, дозвольте поцікавитись - які з "кроків" Боровця Ви вважаєте не однозначними?

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2009, 23:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Наприклад: співпраця з червоними, післявоєнна "писанина" в діяшпорі...

Мені молодим помирати
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2009, 23:49 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Мольфарко написав:
Панове, дозвольте поцікавитись - які з "кроків" Боровця Ви вважаєте не однозначними?

Приєднуюсь.
Це питання мене також цікавить.

Особливо після того телефільму з розлогим інтерв"ю Судоплатова, де він розповідає як НКВД влаштовувало провокації, щоб розсварити націоналістів.

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2009, 00:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Наприклад: співпраця з червоними, післявоєнна "писанина" в діяшпорі...

Будь ласка, конкретніше...щодо співпраці...і по можливості з вказівкою на джерело/джерела

Щодо писанини - то я і сам її читав..але то вже період повоєнний..мене цікавлять "неоднозначні" кроки Боровця у проміжку 1941 - 1947

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2009, 00:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Мольфарко написав:
Будь ласка, конкретніше...щодо співпраці...і по можливості з вказівкою на джерело/джерела

Якщо не помиляюсь, то Боровець сам про це пише в "Армії без держави".

Мені молодим помирати
Мольфарко

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2009, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Мольфарко написав:

Якщо не помиляюсь, то Боровець сам про це пише в "Армії без держави".

Я її теж читав..не зустрів там "неоднозначних кроків"...можливо щось і пропустив...не виключаю...
Але так хочеться почути проних, що капець...Невже ніхто з дописувачів даної теми не може задовольнити мою цікавість?

ПовідомленняНаписане: 01 травня 2009, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як що Дивізійники мають загальнодержавне значення то і діяльність пана Боровця теж !!!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2015, 19:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Протокол переговорів між отаманом Тарасом Бульбою та представниками німецької влади
(Відпис відділу пропаганди при Головній Команді УПА)
(23 листопада 1942 р.)

http://www.hai-nyzhnyk.in.ua/doc2/1942(11)23.protokol.php
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 17 серпня 2016, 03:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про трагічну долю дружини Тараса Бульби-Боровця

http://www.istpravda.com.ua/articles/2013/11/15/139565/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику