•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Українська національна еліта

Автор Повідомлення
Нік3

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2009, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вважаю, що Україною має правити українська національна еліта.

Зразком національної еліти для мене є Захар Беркут із однойменного твору Івана Франка.

Пропоную висунути кандидатури 300 українців, яких вважаємо українською національною елітою і яким згодні довірити управління Україною.

Дасть Бог - доживемо до того часу, коли нас справді очолить українська еліта.

До української еліти слід відносити людей, які реально щось зробили і роблять для України: чи то в плані духовному, чи в матеріальному.

Пишете прізвище людини (нашого сучасника) і її діяльність для української України.
Нік3

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2009, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тягнибок Олег Ярославович — український політик, голова правої націоналістичної політичної партії Всеукраїнське Об'єднання "Свобода". Позиціонує себе як націоналіст.

Тягнибок Олег Ярославович народився 7 листопада 1968 року у місті Львові.

Член СНПУ з жовтня 1991 р., член фракції "Наша Україна" з травня 2002 р. по вересень 2004 р., член Комітету з питань бюджету з червня 2002 р., голова Київської міської організації СНПУ з квітня 1998 р., член комітету уповноважених СНПУ з березня 1999 р.

У 1993 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, лікувальний факультет, лікар-хірург, у 1999 р. - Львівський державний університет ім. І.Франка, спецправничий факультет, юрист.

З липня 1987 р. по травень 1989 р. - служба в армії.

У 1989-1990 рр. - санітар 1-го хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

У 1990-1992 рр. - медбрат нейрохірургічного відділення.

З лютого 1990 р. по грудень 1991 р. - голова осередку Студентського братства Львівського медичного інституту.

З лютого 1991 р. по листопад 1994 р. - голова Студентського братства м. Львова.

З серпня 1993 р. по липень 1996 р. - лікар-інтерн урологічного і 1-го хірургічного відділення Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

У 1994-1998 рр. - депутат Львівської облради народних депутатів.

З травня 1995 р. по березень 1999 р. - уповноважений з питань організаційної роботи СНПУ.

З січня 1997 р. по березень 1998 р. - голова Львівської обласної організації СНПУ.

Народний депутат України 3 скликання з березня 1998 р. по квітень 2002 р. На час виборів: уповноважений з питань організаційної роботи СНПУ.

Народний депутат України 4 скликання з квітня 2002 р., висунутий виборчим блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна". На час виборів: народний депутат України.

У липні 2004 року Олег Тягнибок був виключений з фракції «Наша Україна» за висловлювання, які були розцінені як антисемітські та ксенофобські.

Одружений, має двох доньок та сина.
Нік3

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2009, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бенюк Богдан Михайлович.

Актор Київського академічного драматичного театру ім.. І. Франка.

Народився 26.05.1957 року в Надвірнянському районі на Івано-Франківщині. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого.

Акторську кар’єру розпочав у 1975 році на другому курсі інституту: зіграв у картині відомого режисера та актора Леоніда Бикова «Ати-бати, йшли солдати». Першу театральну роль отримав в 1977 році.

В 1978-1980 рр. працював в Театрі юного глядача. З 1980-го і до сьогоднішнього дня – актор Київського академічного театру ім.. І. Франка, впродовж багатьох років – в числі провідних. Заслужений артист України (1988). Народний артист України (1996). Лауреат державної премії України ім.. О.Довженка (1998).

Серед театральних ролей Б. Бенюка – Калитка («Сто тисяч» І. Карпенка-Карого), Щирий («Момент» В.Винниченка), Бегемот («Майстер і Маргарита» М. Булгакова), Юркович («Талант» М. Старицького), Цахес («Крихітка Цахес» Є.Гофмана), Шейк («Пригодит бравого солдата Швейка» за Я. Гашеком). Він знявся в майже 50 фільмах: «Ата-бати, йшли солдати» (1976), «Жіночі радощі і печалі» (1982), «Дама з папугою» (1988), «Капітан Крокус» (1991), «Голод-33» (1991), «Чорна рада» (2000) та ін.

Одна з останніх і досить популярних робіт – рок-опера «Біла ворона» (Театр руської драми ім.. Л.Українки, 2006).

В 1989-1994 рр., працюючи в театрі, Б.Бенюк паралельно працював старшим викладачем в столичному інституті театрального мистецтва ім.. Карпенка-Карого. Вів кілька гумористичних телепрограм – «Шоу самотнього холостяка» на Першому національному та «Біла ворона» на «1+1».

В 2000-му разом з театральним продюсером і режисером Мирославом Гринчишиним та актором, колегою по тетру ім.. І. Франка Анатолієм Хостікоєвим створив театральну компанію «Бенюк і Хостікоєв».

Останніми роками відомий актор став відверто небайдужим до політики. На виборах-2006 балотувався в народні депутати України у складі Всеукраїнського об’єднанння «Свобода» - політичної сили націоналістичного спрямування. Партія не змогла подолати прохідний бар’єр, набравши тільки 0,36% голосів виборців.

Під №4 у складі тієї ж «Свободи» Б. Бенюк йшов і на дострокові вибори Верховної Ради в 2007-му.

Одружений. Має двох дочок і сина
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2009, 20:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не бачу жодного.

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2009, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Тягнибок Олег Ярославович — український політик, У 1993 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, лікувальний факультет, лікар-хірург, у 1999 р. - Львівський державний університет ім. І.Франка, спецправничий факультет, юрист.

З липня 1987 р. по травень 1989 р. - служба в армії.

У 1989-1990 рр. - санітар 1-го хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

У 1990-1992 рр. - медбрат нейрохірургічного відділення.

З лютого 1990 р. по грудень 1991 р. - голова осередку Студентського братства Львівського медичного інституту.

З лютого 1991 р. по листопад 1994 р. - голова Студентського братства м. Львова.

З серпня 1993 р. по липень 1996 р. - лікар-інтерн урологічного і 1-го хірургічного відділення Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

То виходить Олег Ярославович так хірургом серйозно й не попрацювали? З інтернатури - в політику?
Терорист

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2009, 23:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Думаю, він Вам зможе трепанацію та лоботомію зробити підручними матеріалами в домашніх умовах. :)

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2009, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Не бачу жодного.

Колись Сократ ходив серед білого дня з ліхтарем по Афінах і казав, що шукає людину.
Вернидуб

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2009, 19:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Думаю, він Вам зможе трепанацію та лоботомію зробити підручними матеріалами в домашніх умовах. :)

З власного досвіду, Терористе? Сподіваюсь, швидко загоїлося. А взагаліто О.Я. інтерном-урологом були. Що ж уролог трепанує?
Терорист

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2009, 20:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вернидубе, Ви часом на залізниці не працювали? Бо в Вас гарно виходить стрілки переводити :)

Цитата:
З власного досвіду, Терористе? Сподіваюсь, швидко загоїлося.

Ні, не з власного досвіду. Просто пощастило колись побувати на процедурі трепанації черепа одному неадекватному язичнику. А от лоботомію провести не вдалося, оскільки пацієнт вирвався, і з діркою в голові втік в невідомому напрямку. Не знаєте часом його?

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2009, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Вернидубе, Ви часом на залізниці не працювали? Бо в Вас гарно виходить стрілки переводити :)

Стрілок немає жодних. Ви хизнулися трохи пізнаннями в нейрохірургії, то я запитую вас (як знавця, звичайно) що хірург-уролог може трепанувати?

Терорист написав:
Вернидуб написав:
З власного досвіду, Терористе? Сподіваюсь, швидко загоїлося.

Ні, не з власного досвіду. Просто пощастило колись побувати на процедурі трепанації черепа одному неадекватному язичнику. А от лоботомію провести не вдалося, оскільки пацієнт вирвався, і з діркою в голові втік в невідомому напрямку. Не знаєте часом його?

Ту лоботомію теж уролог робив? Думаю, що так, бо при лоботомії дірок в голові не роблять. Пробивають задню стінку очної западини. То ж роблю висновок, що все таки з власного досвіду розповідаєте, і певно, рани ще не загоїлися. Наступного разу не погоджуйтеся на хірургічне втручання у мозок урологами, - вас ввели в оману, бо вони зовсім по іншій частині.
Терорист

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2009, 21:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Скажіть, а це так складно продірявити черепа? Потрібно мати освіту в цій галузі? Я Вам сам можу щось таке зробити, правда після цього треба буде добре попрацювати косметологу.

Я Вам це зроблю наступним чином (якщо погодитеся, звісно):
1. Намалюю Вам на чолі коло.
2. Візьму столового ножа, і проріжу шкіру по колу, не дорізаючи до кінця. Перед цим Вас добре зафіксую в кріслі, бо, нажаль, наркозу не маю :)
3. Тим же столовим ножем відділю шкуру від черепа і відкину шкіру в сторону.
4. Візьму дрель і насверлю в черепі по колу з певним кроком отвори.
5. Береться гнучка шнуроподібна пила, один кінець пропускається в отвір і витягається з сусіднього. Перерізається перетинка між отворами. Так робиться зі всіма перетинками.
6. Перерізавши останню перетинку, добираємося до мозку. А там вже широке поле діяльності.

Оскільки я не спеціаліст, то лоботомію зроблю не через задню стінку очної западини, а через отвір в чолі :)))
І чого ви до того уролога причепилися? Ну не вміє він, для прикладу, робити лоботомію. То зробить так, як йому це вдасться :)))

Якщо вже читали Вікіпедію, чи ще щось там Вам Ґуґл нашептав, то треба було посидіти і почитати до кінця. А там написано, що

Цитата:
Трепанація — [франц. trеpaatio, від trеpa (грец. trуpao) бурав, трепан] в медицині, операція розтину кісткової порожнини. Виконується спеціальними інструментами трепаном з набором фрез, кусачками, долотом и др

Тобто, виходить, що можна зробити трепанацію будь-якої кістки.

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2009, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Скажіть, а це так складно продірявити черепа? Потрібно мати освіту в цій галузі? Я Вам сам можу щось таке зробити, правда після цього треба буде добре попрацювати косметологу.

"Щось таке" - будь-яка недорозвинута особа зробить, а правильно вскрити череп - лише лікар-нейрохірург (не плутайте з урологом).

Терорист написав:
Я Вам це зроблю наступним чином (якщо погодитеся, звісно):
1. Намалюю Вам на чолі коло.
2. Візьму столового ножа, і проріжу шкіру по колу, не дорізаючи до кінця. Перед цим Вас добре зафіксую в кріслі, бо, нажаль, наркозу не маю :)
3. Тим же столовим ножем відділю шкуру від черепа і відкину шкіру в сторону.
4. Візьму дрель і насверлю в черепі по колу з певним кроком отвори.
5. Береться гнучка шнуроподібна пила, один кінець пропускається в отвір і витягається з сусіднього. Перерізається перетинка між отворами. Так робиться зі всіма перетинками.
6. Перерізавши останню перетинку, добираємося до мозку. А там вже широке поле діяльності.

Терорист написав:
Оскільки я не спеціаліст, то лоботомію зроблю не через задню стінку очної западини, а через отвір в чолі :)))
І чого ви до того уролога причепилися? Ну не вміє він, для прикладу, робити лоботомію. То зробить так, як йому це вдасться :)))

Якщо вже читали Вікіпедію, чи ще щось там Вам Ґуґл нашептав, то треба було посидіти і почитати до кінця. А там написано, що

Цитата:
Трепанація — [франц. trеpaatio, від trеpa (грец. trуpao) бурав, трепан] в медицині, операція розтину кісткової порожнини. Виконується спеціальними інструментами трепаном з набором фрез, кусачками, долотом и др

Тобто, виходить, що можна зробити трепанацію будь-якої кістки.

Image
Терорист написав:
Ну не вміє він, для прикладу, робити лоботомію. То зробить так, як йому це вдасться

Дик триндіти нахріна було? Можна третій особі надавати таких якостей, якими вона зовсім не володіє, та при цьому додавати: "зробить, як вміє". Це ваш загальний підхід? Про Тягнибока-лікаря цілком прагматичне запитання було. У кожного свій шлях - от і все. І певно вже він мав причини покинути лікарську справу та піти в політику.

А розписуватися за когось або приписувати якись уявні дії - дурне діло,- не хитре. Ви ляпнули про лоботомію з трепанацією імпульсивно, не подумавши, і в результаті прийшлось розкручувати власноруч створений оффтоп - вітаю. Терористе, повірте, ваші особисті негативні емоції шкодять в першу чергу вам. А втім - пишить ще, бо ви додаєте форуму такіх собі пастельних тонів.
Терорист

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2009, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, що турбуєтеся про моє здоров’я, але не варто аж так перейматися. В мене жодних негативних емоцій немає. Дурне запитання - дурна відповідь.

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2009, 20:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Дякую, що турбуєтеся про моє здоров’я, але не варто аж так перейматися. В мене жодних негативних емоцій немає. Дурне запитання - дурна відповідь.

Прошу. Але собі не лестіть - ніхто не переймається (навіть, якщо стверджує зворотнє). З ваших розлогих відповідей стає ясно якими критеріями ви керуєтеся при визначення запитань, вартих, на вашу ж думку, відповіді.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2009, 21:13 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
хірург-уролог може трепанувати?

А чому б і ні ?

Просто починає з іншої сторони.

Якщо маєте потребу в трепанації, можу навіть спробувати.
Має бути ефективно.
Та й виглядати
Image
будете не гірше.

Востаннє редаговано: БАРАБАС (05 лютого 2009, 21:25), редаговано 2 раз

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців