•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Рух Zeitgeist

Автор Повідомлення
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 03:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні форумчани хочу почути Вашу думку про Рух Zeitgeist: http://www.thezeitgeistmovement.com/

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не політичного нічого не буває, хіба що кримінальне. А у нас , то одне і те ж. За кожним зайчиком, чи листячком стоїть Вовк. Як правило він обрізаний та богообраний.
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лісорубе, на Вашу думку, хто може стояти за ними?

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я ж відповів хто. Вони намагаються контролювати світ.
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо Ви мали на увазі жидів, то який їм сенс спонсорувати організацію яка пропонує відмову від грошей та традиційних релігійних поглядів?
Принаймі вони так заявляють в другій частині "Дух часу":
http://www.uaget.com/page/58514

Гість

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 13:45           Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Шановні форумчани хочу почути Вашу думку про Рух Zeitgeist: http://www.thezeitgeistmovement.com/

Не читав. відсутній розділ з українською мовою там.
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 14:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли я писав, шановні форумчани, я не мав вас,слово, на увазі.
Буду вдячний, якщо не доведеться більше побачити вас на даній гілці.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вони хочуть здійснювати тотальний контроль. А для цього утворюються різновекторні проекти. Пізніше починається промивка мізків. Пропаганда космополітизму в явних чи скритих формах. І так потрошки, по чуть чуть, людина забуває свої коріння, мову, релігію. Після цього починаються здавати різні десятини, а ті хто пробився в структури влади, мають доступ до Державної таємниці. Та шо ,я Вам буду розповідати. Ви самі все бачити. Різні не зрозумілі релігії, секти, зібрання.... Людина вільна лише тоді, коли не є членом будь якої структури. Відповідно нікому, нічим не зобов"язана. Мені здається, що організації різні, але центр в них один. Питання лише в кількості темних посередників.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А шо стосується такого кіна, то мені його вже втулили з такою рекламою і такими очима, шо як мінімум бомба. Чухня то все. Доказів нуль. Прізвища мені нічого не говорять. Таке можна зліпити в п"ять сек. Для не думаючих людей.
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 14:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
... Пізніше починається промивка мізків. Пропаганда космополітизму в явних чи скритих формах. І так потрошки, по чуть чуть, людина забуває свої коріння, мову, релігію...

Абсолютно з Вами погоджуюсь.
Що ви думаєте по їхню економічну та фінансову філософію?

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вона стандартна чи типова для всіх подібних структур. Набір того ,що людина хоче почути. Написати можна , що хотіти. На заборі теж дещо написано. А Ви випадково такими невинними запитаннями не хочете присадити на цю партію ?
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 19:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
А Ви випадково такими невинними запитаннями не хочете присадити на цю партію ?

Навряд чи мене можна запідозрити в симпатії до ліберальних ідей.
Якщо вас цікавить моє ставлення до цього руху то я з ним погоджуюсь тільки в економічній площині.(неправильний розподіл та використання обмежених ресурсів, засилля фінансово-економічних груп, глобальних транс корпорацій, негативний вплив на розвиток національної економіки зовнішньоекономічних позик...).
Людину можна присадити на щось тільки в тому випадку, якщо вона не відбулася ще як особистість.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

власне, гарно виявлено кричущі дефекти сучасної системи, але шляхи вирішення, які пропонуються - як мінімум, нереальні за матеріально-енергетичним балансом і складністю втілення, по-дитячому наївні.
як максимум - дійсно, покликані зруйнувати те, що з горем пополам працює, не запропонувавши нічого принципово кращого.

може бути китайською пропагандою, як варіант... шо ви все на жидів і на жидів валите? )))
бо хто виграє у випадку, коли всі перестануть приєднуватися до американського війська, як там закликають? а москалі занадто грубі і неотесані, щоб такий проект просувати ;)

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 08:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Економічних програм хороших і різних написано безліч. Але це все теорія.
Як на мене то утопія. Не вірю,я їм. Я повірю лише тоді, коли хтось скаже, що ми за певний період часу будуємо і переобладнуємо стільки то підприємств, на яких буде задіяно стільки то працівників, які будуть отримувати таку заробітню плату. І так поступово за стільки то років, ми відновимо конкурентне виробництво, дамо людям заробіток та змінімізуємо експорт. В Україні є достатній потенціал для цього. Проблема лише в тому, щоб люди проголосували правильно. Щоб прийшли ті, які захочуть цим займатися.
А то є така категорія людей, якщо вони чогось не знають, а признатися в цьому не хочеться, то починається розкидання вумними термінами. В результаті ніхто їх не розуміє, а вони самі забувають про шо вони говорять. Словесний понос.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 09:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:

Антиглобалісти.
Цитата:
Однако, мало кто задумается о том, что все мы живем в обществе, которое создаёт и поощряет дефицит. Неизбежным результатом этого дефицита является принуждение людей к борьбе за личную выгоду, даже если им приходится обманывать и воровать ради приобретения желаемых благ.

Констатація цілком очевидних речей.
А далі - зсув понять :
Цитата:
Наши исследования выявили то, что дефицит является одной из самых явных причин отклонений в поведении человека, оказывает влияние на людей, как прямым образом, так и следствием возникающих у людей стрессов и неврозов.

і все до купи:
Цитата:
Статистический подход к исследованиям наркомании, преступности, и тюремного заключения, позволяет сделать вывод о том, что бедность и ущемление социального положения является той частью жизненного опыта людей, который и вынуждает людей вести себя подобным образом.
Не бывает «хороших» или «плохих» людей... мы всегда движемся вперед, меняемся в связи с нашим жизненным опытом, который и формирует сознание. «Качество» человека (если вообще можно так выразится) прямым образом связано с воспитанием, т. е. с верой, этикой, и принципами, которые нас окружают с самого детства.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,