•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Рух Zeitgeist

Автор Повідомлення
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 11:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Однако, мало кто задумается о том, что все мы живем в обществе, которое создаёт и поощряет дефицит.

На мою думку по іншому просто не може бути, а їхній шлях щодо вирішення цієї проблеми, шляхом повного задоволення потреб навіть шляхом ефективного використання обмежених ресурсів та вдосконалення технологій є інфантилізмом.
Потреби безмежні їх ніколи не можна задовольнити повністю.
Єдині потреби які можна повністю задовольнити, використовуючи їхній підхід, це найважливіші першочергові потреби.

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:

Потреби безмежні їх ніколи не можна задовольнити повністю.

Цілком згоден. Повне задоволення потреб - річ утопічна і неможлива в принципі. І навіть шкідлива. Адже саме незадоволені потреби є рушієм розвитку.

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 21:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:

Цілком згоден. Повне задоволення потреб - річ утопічна і неможлива в принципі. І навіть шкідлива. Адже саме незадоволені потреби є рушієм розвитку.

Ті мотиви розвитку суспільства на які вони вказують- жалюгідні. http://zeitgeistmovement.ru/faq.php#16
Шановні в кого які ще думки хто може за ними стояти. В мене таке враження складається, що ті хто керує сьогодні світом готують собі запасний аеродром, ресурси то вичерпуються, тим паче, що розподілом ресурсів будуть керувати ЕОМ.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 01:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чимось це дуже схоже на http://dotu.ru та http://www.kpe.ru/

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 19:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Людина вільна лише тоді, коли не є членом будь якої структури. Відповідно нікому, нічим не зобов"язана.

Навіть членом суспільства, громадянином країни? Тоді вона не зобов"язана ні суспільству, ні країні. Логічно, але така логіка може завести людину в джунглі для повного усамітнення.

лісоруб

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Людина народжується, і вона вже стає зобов"язана своїм батькам. Вона виховується і росте в своїй країні. Якщо їй цей процес подобається, вона відчуває, що їй комфортно в цій країні і серед нації, то вона автоматично бере на себе деякі зобов"язання. Наприклад дотримуватися законів країни, обороняти країну і т. д. А при чому тут партії, рухи, секти, чи релігії?
Вадя Ротор

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Я просто провів далі цю логіку.

Глянув я на форум руху Zeitgeist і, мушу відзначити, там також радикалізму вистачає, незважаючи на їхні сентенції про те, що вони прихильники здорового глузду. Ось цитата, заради інтересу:

"Думаю в новом обществе должен встать вопрос об отмене всякой документации. что можно решить просто - отказаться от имени. почему мы вообще должны как то называть своих детей. разве это уже не приводит к настрою на самого себя, на свое ЭГО. если нет имени тогда нет и стремления к славе. честолюбию. в новом обществе не нужно будет знать имени других потому что нет тех на кого надо походить - звезд шоу бизнеса, политиков, миллиардеров. всё это становиться не нужным. да и история которую мы проходим ни чему нас не учит. история лишь инструмент манипуляции нациями (история нужна только политикам). постепенно забудуться и названия нации. тогда и не будет национализма. разделения на себя и других. на свой народ и чужой.

также нужно отказаться от исчисления времени. будет только время суточное. но никаких понедельников. воскресений. 13 февраля. 2009 год и т.д. зачем всё это нужно? это нужно только бизнесменам и политикам. чтобы назначать дни встреч. и чтобы люди знали когда им работать а когда отдыхать. но если нет работы то не должно быть и понедельника. тогда мы хоть косвенно поймем что такое жить в вечности. не надо чего то ждать и что то помнить. тогда будет только то что есть сейчас. сегодня ..."

Я не знаю, що автор тієї теми курить, але, як бачимо, штука міцна :), пробирає до кісток :)

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2009, 12:44 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

2 частина :
ДУХ ВРЕМЕНИ - ПРИЛОЖЕНИЕ / ZEITGEIST ADDENDUM
Тут :
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1185647

або тут:
http://soft-best.ws/etointeresno/1158475419-dukh-vremeni-2-addendum-zeitgeist-addendum-engrus.html

Бо на YouTube поки що без перекладу (хоча дубльований варіант вже ходить по руках)

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2009, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Антиглобалісти.

На мою думку це якраз і глобалісти, тільки іншого гатунку.

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2009, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Мені теж так здається. По-моєму, це не опозиція, а гра в опозицію.

Вадимир

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2009, 00:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата написав:
15 Марта 2009, (или «День-Z», как он назывался в 2008) будет всемирный день действий по распространению информации о нашем движении и «Проекте Венера». Мы планируем устраивать региональные встречи во многих городах, областях и странах.

В Україні щось було?

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2013, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Даг Кейсі: Патріотизм - одна з найнижчих форм групового мислення і перший прихисток для негідників

http://firtka.if.ua/?action=show&id=31687
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2013, 19:28 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Даг Кейсі: Патріотизм - одна з найнижчих форм групового мислення і перший прихисток для негідників

http://firtka.if.ua/?action=show&id=31687

типовий жидяра та біржевий спекулянт :
Цитата:
В 2009 году в своей речи под названием «Мои мытарства в третьем мире» он предложил приватизировать небольшую страну и сделать ее публичной компанией на нью-йоркской фондовой бирже.

Мадь'ярщину жиди вже приватизували. Залишилось тільки акції випустити...
Україна покищо в черзі.

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2013, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Смертність білого населення США перевищила народжуваність
http://www.wz.lviv.ua/news/35526
відлік часу пішов....
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2013, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

150 людей управляють світом
http://grim.in.ua/news/2013/07/08/520

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику