•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пропозиція до модераторів.

Автор Повідомлення
Слово
Гість

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 17:12           Відповісти цитуючи     Догори

А може шоб замість видалення моїх тем, я ж певно не один такий лібіраст тут на форумі, може створити окремий розділ. назвати його якось типу гетто, або смітник історії, і просто переносити туди і не модерувати ту частину форуму. В цей форум помістити всі теми котрі на думку модераторів є ЖИДОФІЛЬСКИМИ, ПІНДОСОСІОНСЬКІМИ, ЛІБЕРАСТСЬКІМИ і тому подібними.
Так і вам спокійніше буде такі як я не псуватимуть вам гармонію на форумі і нам буде де поговорити про наш лібералізм, жидофільство і т. і.
Що скаже модераторство?
Вареник

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2009, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Для чого форуму твоє жидофільське і підоросіоністичне сміття? Його тре спалювати.

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 10:59           Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Для чого форуму твоє жидофільське і підоросіоністичне сміття? Його тре спалювати.

Та декотрі жаліються що зайшли на форум відпочити, а тут бац я з недуже кошерними темами. І це псує людям настрій. то от я і кажу створити такий окремий некошерний розділ форуму і все. Раз зайшов то опа неображайся.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 11:56 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Слово написав:
от я і кажу створити такий окремий некошерний розділ форуму і все. Раз зайшов то опа неображайся.

такий вже є і називається майданоргюа.
вам тільки залишилось там створити розділ під назвою: "опа".
або, ще краще : "опа і все"

Гість

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 12:01           Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Слово написав:
от я і кажу створити такий окремий некошерний розділ форуму і все. Раз зайшов то опа неображайся.

такий вже є і називається майданоргюа.
вам тільки залишилось там створити розділ під назвою: "опа".
або, ще краще : "опа і все"

Ні. мене з відти давно виперли з формулювання за пропаганду українського націоналізму.
Міхєй

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2011, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зважаючи на те, у що перетворив добру тему Ленівський, у мене пропозиція до адміністрації - створити окрему гілку, на кшталт "флудилки", назвавши, наприклад - бесідка, в якій перші пости будуть через певний час видалятися. Увесь флуд, який шкода одразу видалити, можна переносити в цю тему, надавши посилання на неї.

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2011, 16:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мої теми теж видаляли (всього одну, здається), але створювати окремий розділ для тем, які треба викинути -- це вже трохи віддає мазохізмом.
Можливо, треба чекати реакції форумчан на запропоновану тему, а потім вирішувати її долю.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,