•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Херсон

Автор Повідомлення
Тарас Дем'яненко

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2006, 00:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Херсонці! Чи є у Херсоні прихільники "СВОБОДИ"? Та чи є осередки в області? Чому не ведеться агітація на вулицях міста? Де намети? Де газети? Люди, як за вас можна голосувати?! Ви ж пасуєте вибори!!!

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2006, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарасе, Ти ж пишеш з Києва. Сам знаєш, що херсонська влада голуба (за партійними симпатіями) до іновірців мешканці Херсона ставляться дуже вороже. І хоч Херсон весь розпродали та доруйновують те, що залишилось (знайома ситуація) все одно всі масово підуть голосувати за ануковичів.

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2006, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не "ануковичі" а "анусковичі"!

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2006, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Козак написав:
Не "ануковичі" а "анусковичі"!

Хм. Я мала на увазі лідера партії, а Ви що?

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2006, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я мав на увазі те, що він собою являє.

ПовідомленняНаписане: 26 березня 2006, 00:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іновіри це хто?

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2006, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це Ви в мене спитали?

От якщо я скажу в Херсоні, що я націоналістка, за глибоке впровадження української мови, за ..... то на це херсонці або взагалі не прореагують, або надають тумаків. Третього не дано.

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2006, 19:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

гадаю ти не маєш рацію...

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2006, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тмуторокань написав:
гадаю ти не маєш рацію...

На жаль, ні. І кулемета теж :-)

Але по декілька разів на рік буваю в Херсоні.

ПовідомленняНаписане: 14 липня 2007, 20:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Друзі, чи є у Херсоні живі партійці або прихильники "СВОБОДИ"?
Ось тут можна довідатись більше про українське життя міста:
www.kherson.org.ua

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2007, 11:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

якщо це той Тарас, що я думаю... то треба вже починати щось робити! Мене вже все це за*****. чесно, які там голобі? ви про що? в Херсоні є люди які голосують за Свободу, до мене на дільницю приходили такі хлопці в вишиванках...

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2007, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове! Я вже кілька місяців намагаюсь віднайти осередок організацї чи прихильників у нашому славному Херсоні. Треба було починати з форуму. То як там, земляки, покажемо, що "і ми, Химко, люди"? Відгукніться! А деяким колегам порадив би не створювати казки про наскрізь голубий і зросійщений Херсон.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2007, 19:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

У Херсоні є осередки СУМ та МКУН - це та жива молодь, котра збирається та щось робить. Чув що існує ПЛАСТ, але їх якось і не видно.

Пропоную винести обговорення на херсонську сторінку: www.kherson.org.ua

Давайте домовимось про зустріч у Херсоні.

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2007, 09:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю!
Дякую за інформацію про молодіжне життя, однак, за віком я таки випадаю. Думалось не тільки про молодіжне крило, а й осередок чи хоча б ініціативну групу. Та якщо нас двоє то вона вже є? Обов'язково зустрінемось. Тільки з 10 грудня. Відразу щоби не тягти кота за хвоста пропоную: в понеділок, 10 грудня, о 14 годині, на... на площі Свободи біля іпостасі Леніна. Думаю, знайдемось.

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2007, 05:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То ви вже заодно з зустріччю того диявола якось підмітьте. Відомий факт - диявол любив червоний колір. Фарба є?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,