•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Свобода" в Маріуполі

Автор Повідомлення
Олекса

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2006, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго здоров"я, шановні!

Чи є ВО "Свобода" в Маріуполі?

Вчора бачив приклеєну до стовпа рекламу- тобто хтось із прибічників є.

Тоді де Ви ?
Олекса

ПовідомленняНаписане: 23 березня 2006, 04:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

то що, я тут один голосуватиму за Свободу?
Спокій

ПовідомленняНаписане: 23 березня 2006, 20:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не кричи! Голосуй сам, якщо комусь позакладало.
А ще краще, поясни друзям, що голосуючи за ВО "СВОБОДА" - вони голосуватимуть за спробу відновлення національної ідеї на теренах всієї України. ВО "СВОБОДА" - молода партія, а парламентська боротьба це лише спосіб боротьби за місце під Сонцем. Є й інші способи - більш ефективніші.

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2006, 07:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:
ВО "СВОБОДА" - молода партія
Та не така вже й молода..

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2006, 16:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Середній вік членів партії 25-40 років, а не 50-80, бо люди стільки не живуть.

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2006, 19:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тож я не зрозумів, люде, де ВИ?

Дивимось по даних ЦВК:

Маріуполь це ТВО №48 та ТВО №49

№48 за Свободу -4
№49 за Свободу -52

це станом на 20:30.

Це не погана міська організація. Та ще й де? у вщент зросійщеному Маріуполі!

Як на мене, для Маріуполя це майже перемога! Тож най єднатись!

Треба створювати місцевий осередок.

чекаю на пропозиції: oleksa_pavlyk@ukr.net
Вареник

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2006, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Зараз часу реально нема, виходь на контакт сам. Збирай людей, а далі... а далі звязуйся з центром і вперед.

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2006, 06:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
виходь на контакт сам

із ким? адже усі сидять-поховались, і не знайти...

а між тим ТВО № 48 365 голосів
ТВО № 49 72 голоси

Агов, Маріуполь, Ви де?

Майже півтисячи голосів у Маріуполі, я божеволію... Хто б міг подумати...

І усі сидять мовчки...
Рухмата

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2006, 15:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А у нас у Торі у пресі написано просто усі інші....
Олесь Багрян

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2006, 23:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексо, наліпку,що ти бачив, скоріше за все причіпив я, хоча зараз і живу в Донецьку,але часто відвідую Маріупіль. У Маріуполі, поки що осередку нема, але згодом буде створюватися. На жаль,зараз владу в Дон. обл.організації захопив комуняка Балакір(з купкою комунідейних прихильників), який до того разом з М.Олійник успішно розвалював ДОО КУНу.Ми зараз намагаємося усунути його від керівництва, але у нас зараз мало дійсно чесних національно свідомих людей,а він окупував усю організацію.Для контакту: №8-095-388-33-76(Олесь);e-mail: OlesB@meta.ua
До речі, за офіційними даними ЦВК за "Свободу": ТВК №48 - 36 голосів(0.04%),ТВК №49 - 72 (0.04%)

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2006, 20:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рухмата написав:
Цитата:

Може в них просто інета немає :) А створювати осередок де буде мах 20 осіб - кому воно треба, тим бильше що існує КУН, Просвіта - їм як може допомагає Толстенко (club Maxim :)))
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2006, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Моряк Папай написав:
Рухмата написав:
Цитата:

Може в них просто інета немає :) А створювати осередок де буде мах 20 осіб - кому воно треба, тим бильше що існує КУН, Просвіта - їм як може допомагає Толстенко (club Maxim :)))

КУН в Маріуполі літня жінка очолює, так?
Моряк Папай

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2006, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КУН в Маріуполі літня жінка очолює, так?[/quote]

От чого не знаю - того не знаю :( Одне скажу - молодих там мало, та й важко відділити діяльність КУНу від Просвіти - останю очолює Мороз *.* Сьогодні почув про Молоду Просвіту - десь вони набрали 70 чол (на мою думку примусово??? - або за якісь привелеї які будуть від Порту -але то є читки
Юрко Маріуполець

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2006, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вважаєте 50 людей в Маріуполі можно набрати? Для початку непогано! І не треба дивитись на когось, Свобода так Свобода.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2006, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко Маріуполець написав:
Вважаєте 50 людей в Маріуполі можно набрати? Для початку непогано! І не треба дивитись на когось, Свобода так Свобода.

Навіть якщо наберета зараз, влітку, після недавніх виборів 10 чоловік, це вже буде дуже добре!

Успіху.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"