•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Свобода" в Маріуполі

Автор Повідомлення
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2009, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6028.php

Є. Не можу знайти їх телефон. Інформацію можна отримати, зв'язавшися за наступними телефонами чи дочекавшись мого допису пізніше:
1. Голова Донецької обласної організації (Гупало Володимир: 80625749150 ; 80660849515). 2. Голова Донецької міської організації (Качуровський Ярослав 80958391263). 3. Ну, якщо зовсім вже буде хріново, - і мій: 8093 25 97 432. Працює не завжди (робота!), тому спочатку пишіть смс.

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2009, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І все ж?
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2009, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко Маріуполець написав:
І все ж?

Шановний Юрко, то це Ви так довго і безнадійно шукаєте? Я ж і так надавала купу номерів, то Ви дзвонили?

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 10:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ЛЕЛЯ СВАРГА написав:
І все ж?

Шановний Юрко, то це Ви так довго і безнадійно шукаєте? Я ж і так надавала купу номерів, то Ви дзвонили?

Розумієте Лелю, є купа "теж націоналістів", які тільки й здатні клацати по клаві, просять контакти, але з досвіду всіх партійців цього форуму переважна більшість навіть не дзвонить по вказаним телефонам. Їм просто хочеться потріпатися, а робити - це не для них. Сподіваюся, Юрко не з таких:)

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2009, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
...є купа "теж націоналістів", які тільки й здатні клацати по клаві, просять контакти... Їм просто хочеться потріпатися..
Слушно. Але є ще одна категорія людей, що шукають точні адреси, прізвища та розташування, і мені, мешканці Донецького краю і націоналістці, це ой як відомо: категорія агресивних українофобів... І тільки той, хто тут мешкає, може в повній мірі зрозуміти степінь ризику, якому я піддаю цих людей, коли друкую їх контакти...

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за "довіру".
А якщо чесно, то у Свободі мене досьогодні відштовхує саме законспірованість. Немов БРИГАДА якась?
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 19:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за "довіру".
А якщо чесно, то у Свободі мене досьогодні відштовхує саме законспірованість. Немов БРИГАДА якась?
:) довіряй, та перевіряй!

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 19:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво... патріоти в Донецьку - важка праця у вас.
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сірожупанник написав:
Цікаво... патріоти в Донецьку - важка праця у вас.
Дякую на добрім слові, а то ніякого співчуття, всі тільки ображають...

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2009, 10:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Напишіть будь ласка електронку, оскільки мені з Таганрога дзвонити дорого! :(

ПовідомленняНаписане: 23 вересня 2009, 01:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ЛЕЛЯ СВАРГА телефони дійсні? Де дізнатись інформацію про осередок, а якщо його нема, то де інфа про те, як його створити?
Лада

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2009, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій88 написав:
ЛЕЛЯ СВАРГА телефони дійсні? Де дізнатись інформацію про осередок, а якщо його нема, то де інфа про те, як його створити?
То Ви вже вирішили свою проблему? Зв'язалися?
Сіромаха

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2009, 18:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Андрій з маріуполя, як і більшість людей, що шукають контакти далі їх пошуку не пішов. Хоча це особиста справа кожного приєднуватися до нашої партії чі ні - це ж не КПРС - тут все пвинно бути добровільно - але значно краще було б щоб люди перед тим як шукати контакти елементарно ознайомились з основними засадами націоналізму, прогармою і статутом партії і тоді можливо не потрібно було б нічого шукати...? Хто зна...?

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2009, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сіромаха написав:
Пан Андрій з маріуполя, як і більшість людей, що шукають контакти далі їх пошуку не пішов. Хоча це особиста справа кожного приєднуватися до нашої партії чі ні - це ж не КПРС - тут все пвинно бути добровільно - але значно краще було б щоб люди перед тим як шукати контакти елементарно ознайомились з основними засадами націоналізму, прогармою і статутом партії і тоді можливо не потрібно було б нічого шукати...? Хто зна...?
Ви, я пам'ятаю, також довго не могли зв'язатися з донецьким осередком, від чого сильно страждали. Хоча телефони у Вас були. Швидко забувається власний поганий досвід, чи не так? :)
серега с мариуполя

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2009, 12:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Чорний"]
Вважаєте 50 людей в Маріуполі можно набрати? Для початку непогано! І не треба дивитись на когось, Свобода так Свобода.

Навіть якщо наберета зараз, влітку, після недавніх виборів 10 чоловік, це вже буде дуже добре!

Успіху.
+ ще один,у мене ще купа друзiв якi згоднi пiдтримати....!!!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,