•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Походження назви Україна. Укри та українці

Автор Повідомлення
Расист


Повідомлень: 135
Звідки: Місто Новомосковськ, Дніпропетровської області

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2009, 16:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Питання виникнення та становлення самоназви одного з великих європейських народів, українців, не дає спокою не тільки власне йому, але і слов’янському оточенню, не байдужому до оцінок історії цього народу, чиї землі є прабатьківщиною слов’янства.

Історична доля українців, які після часів Київської Русі та Волинсько-Галицької держави, з XIV cт. довгий час перебували територіально розділеними (Велике князівство Литовське, Польща, Угорщина, Московське царство) не була легкою. Проте почуття єдності у народу не втрачалося. Основи цієї єдності закладені задовго до XIV ст... Щось дуже важливе стимулювало частину слов’ян, від Західного Бугу до Дону, від Прип’яті до Чорного моря, називатись українцями.

Спроби істориків ХІХ ст.. пояснити назву українці як похідну від слова окраїна, було лише приниженням підлеглого народу, який не міг по суті бути „окраїнним” сам до себе. Подібне трактування лише збурило українську інтелигенцію і започаткувало нею широкий пошук історичного джерела назви.

Серед інших популярних версій слід згадати, прив’язку походження слова Україна до поняття окраяна (чимось обмежена, оточена, відділена) та до поняття край (батьківщина, рідна земля). Слабкість цих версій в їх натягнутості, поверхневості, бо вказані поняття побутують у всіх слов’ян і чимось особливим не ідентифікують окремий народ. Вони не є предметом гордості для цього народу.

Останнім часом широкої популярності набула версія походження назви Україна та українці від поняття укри, назви якогось могутнього та невідомого нам древнього народу, частина якого з часом оселилася на Балтійському Помор’ї. На доказ цьому приводяться історичні повідомлення німецьких хроністів та конкретні факти Балтійської Поморської землі Укрмарка та слов’янського племені укрів, що відоме в ІХ – XII ст.ст. (в місті Таргелов, Німеччина, відкрито музей слов’ян-укрів). Проте тісно пов’язувати тих укрів з сучасними українцями складно. Не зрозуміло і як назва поморських укрів могла стати головною для центральнослов’янських земель?

Стосовно існування могутнього та древнього народу укрів, то поки що важко знайти йому історичний відповідник. Як правило захисники версії його існування ідентифікують цей народ з індоєвропейцями або аріями. Звідси і висновки про особливу вийнятковість цього народу, його історичну довговічність та першородність, що викликає різку критику опонентів.

То чому ж слов’янський народ, на землях якого розпочалося слов’янотворення, назвався українським? Чому він не залишив собі попередню назву – руси чи роси?

Та і хто такі укри і як вони пов’язані зі слов’янами, русами, історією всієї Європи?

Головною помилкою всіх попередніх дослідників проблеми укрів є націленість їх на те, що укри це обов’язково плем’я чи народ. В той час, як на нашу думку, все набагато простіше. Укри – це специфічна група людей, древня каста, інтелектуальна верхівка древнього суспільства, носії високих духовних знань. Це обдаровані від природи люди, люди давніх ведичних знань, люди з надзвичайною розвиненою власною енергетикою (біоенергетикою), що здатні впливати на оточуючих людей і світ. Це носії дуже давнього світогляду який вони несли тисячоліттями(!) на величезних просторах Євразії.

В різні епохи, в різних місцях, в Персії, Вавилонії, Шумері, Єгипті, Римській імперії, у древніх слов’ян, їх називали по різному: мудреці, пророки, Сини Божі, отці, старійшини, волхви-укри, месії.

Саме слов’янські волхви і є тими загадковими украми, людьми з надзвичайно древньою та надзвичайно духовною (арійською) історією. Саме волхви-укри, створили потужний осередок слов’янотворення на землях древньої Волині, започаткувавши процес духовного зростання (просвітлення) місцевих народів та дали ім’я своїм учням – руси (просвітлені), а також слов’яни (ведені Матір’ю Славою), та дуліби (з’єднані в кулак).

Історія слов’янських волхвів-укрів є водночас і величною і трагічною. З часу своєї появи в Європі у VI ст. до н.е. і до початку деградації створеної ними просвітницької системи, волхви-укри здійснили гігантську об’єднавчу роботу та збудували слов’янотворчий центр на Волинських землях – загальнослов’янську державу Дулібію Рось.

Упадок цієї держави в VIII на початку IX ст..ст. пов’язаний з відходом тогочасних волхвів-укрів від світоглядних основ древнього вчення, збудованих на знанні Вселенського закону, що породило процеси псевдоволхвізму та самозванного волхвізму. Але з другого боку, саме цей упадок став початком державотворчих процесів в різних регіонах слов’янського світу. Особливо активно він відбувався по кордонах слов’янського світу (держава Само, Великоморавська держава, Болгарія і т.п.).

Волхви після падіння Дулібії Рось на початку ІХ століття переселились в Новгород на Волхові. Фактично не контролюючи ситуацію, лишень боролись, як могли, за вплив у слов’янському світу. Створивши волхвівські центри на Балтиці (о. Рюген, Помор’я) та в Половецьких землях (на р. Урал), вони відтягнули власний відхід з політичної арени і нічого не змогли вдіяти з самозваним волхвізмом та псевдоволхвізмом.

Влада в новостворених слов’янських державах була вже не волхвістською, а суто князівською. Боротьбу було програно, а деградоване в період VI – IX ст.ст. язичництво (релігія на основах волхвізму) було замінено на інші релігії. Не зважаючи на народні протести та окремі спалахи жрецького спротиву, боротьба з князівськими рішеннями уже нічого не давала.

Історія волхвів-укрів та створеної ними загальнослов’янської держави Дулібії Рось описана у випущеній в двох виданнях книзі В. О. Дем’янова та О. А. Андрєєва з назвою „Велич Дулібії Рось. Суренж (Таємниці Волинської землі)”. Саме в ній Ви знайдете фактичний матеріал, карти, фотографії, нові визначення відомих понять.

Що ж стосується українців та їх назви, тобто того народу, який у ІХ ст. втратив своїх очільників, волхвів-укрів, але який в переказах, казках, міфах, звичаях, традиціях, зберіг пам’ять про древніх і колись мудрих керівників, вповні природно було (шануючи культ предків) цьому народу назватися їх послідовниками. Українці – нащадки волхвів-укрів.

Останній спалах цієї ведичної духовності ми бачимо в період визвольних воєн українського народу XVII ст.., період козацтва та активної діяльності козаків-характерників, прямих послідовників жреців-гвардійців (датів) волхвівських часів. Саме в цей період відбувається остаточне закріплення назви народу – українці та назви держави – Україна.

Боротьба князівської влади з деградованим язичництвом, монголо-татарське панування, втрата ведичного знання, відсутність достойних носіїв цього знання, війни та час, зробили свою роботу. З історичної пам’яті народу стерлись сторінки древньої слов’янської, роської, дулібської, волхвівської історії. Залишились лише її фрагменти, головним чином в культурі, побуті, народній обрядовості, назвах.
Народ, який колись обіймав центр Дулібської держави, народ розділений з XIV ст. на частини, народ слов’янський, народ, що перший назвався русами-росами, почав відчайдушно боротись за своє самозбереження і став зватися – українцями. Він, пов’язав себе з величними та шанованими предками, тими яким він завдячує духовним злетом, своєю багатою культурою, цікавими традиціями та минулою величчю.

Можливо варто вийти з історичного безпам’ятства?

1.Дем’янов В. О., Андрєєв О. А. – Велич Дулібії Рось. Суренж. (Таємниці Волинської землі). – Київ, 2006.
2.Дем’янов В. О., Андрєєв О. А. – Велич Дулібії Рось. Суренж. – Київ, 2007.
3.Сайт: www.rivne-surenzh.com.ua
4.Сайт: [orei.livejournal.com]

_________________
Слава Помаранчевій Україні! Смерть ворогам!!! Таk!
Слава Арійським Богам!!!
Мольфарко


Повідомлень: 37
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2009, 19:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

)) Цікава теорія...такий собі історичний футуризм, або альтернативна історія...лише біда в тому, що такі ж теорії є і щодо білих хорватів та потопу, і трипільців, і полян...згадуються слова персонажа Малдера: "...Істина десь поряд..."

_________________
Важка, терниста дорога воїнів. Вузька, кам’яниста стежка святих. А широка і чиста – шлях у безвістя тих, хто відрікся мертвих своїх.
Пантелей


Повідомлень: 33
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2009, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво як казка наніч.
Але все набагато простіше.
Якщо звернутись до літописів. То ми бачимо що Україною, вкраїною, та Оукраїною там кожен раз називалась САМОДОСТАТНЯ ВІЛЬНА ДЕРЖАВА. всі оці додатки У. В та ОУ вказували на НЕЗАЛЕЖНІСТЬ держави.
Таким чином Україною називали Галицько-Волинське князівство, Переяслівське князівство. Коли полтавський князь загинув в літопису прямо написано ВСЯ УКРАЇНА за ним плакала. Тобто і їжаку ясно що все його князівство його держава княжа де він був володарем.


Версія щодо ВОЛХВІВ невитримує критики. Їх за княжих часів коли прийняли християнство просто винищували. Навіть вимовляти це слово і знатись з ними було заборонено.
Як ви думаєте хто ті КАЛІКИ ПЕРЕХОЖІ (навіть в россійській версії биліни видно чия вона) явно що ВОЛХВИ котрі вміли відувати та лікувати. от і підняли на ноги наприклад Іллю Муромця. доречі він це добре знав сам адже в билінах згадується як він за церковні утиски пускав в бік церкви стрілу (тут потрібно розділяти ЦЕРКВУ як віру і конкретних попів церковників).

Щодо назви народу то тут нічого ддивного. Є такі сами приклади наприклад населення РИМСЬКОЇ імперії тепер ІТАЛІЙЦІ. А народ котрий жив на околиці тієї імперії називається РУМУНИ. І державу вони свою називають ВЕЛИКА РУМУНІЯ пак РОМАНІЯ. Але ж римлянами вони не стали від цього як були окраїною так і залишились

От і в нас так само. Так українці це прямі нащадки Русів, Росів, Русинів, Русичів, але так як і Італійці вони тепер мають назву по державі а не по коренню. А назву по коренню приватизували собі москалі, як румуни в риму.

_________________
Всі чорні мавпи тупі.
кришко


Повідомлень: 81
Звідки: київщина

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2009, 13:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не вважаю себе нащадком русів з багатьох причин. Може оріїв, скіфів, готів, гунів чи слов"ян (полян чи ін.), але не русів. Погляньте принаймі Костянтина Порфирородного і назви порогів Дніпра у його праці (він писав її для сина, а не на чиєсь замовлення).
Там, до речі, і походження назви ріки випливає з другого порога: по-руському Улворсі, а по-слов'янському ОстровуНІПРАХ. Ніпрах-це не що інше, як ПЕРЕШКОДА (ніпруха-жарг.), ПОРІГ (праг, порог). І назва -(Д)НІПРАГ ріка від великої кількості перешкод(порогів). Додайте це у ВІКІПЕДІЮ хто має вміння і бажання!
Це відступ, мова про інше. Мої предки на той час були данниками РУСІ, а руські були зайдами, теж невідомо звідки - чи з півночі , чи навіть бува не з жидівсько-хозарського каганату.
ПИТАННЯ: чому у мене може бути нериязнь мало не на генному рівні до жидів та москалів-рускіх(РУСОВЪ?)? Чи не тому, що вони віками робили нас робами і продавали в рабство? На тему русов нещодавно прочитав у Омеляна Пріцака http://www.ukrhistory.narod.ru/texts/pritsak-2.htm , цікавий погляд(північно-нормандський).
Щодо слів: УКРИ, УКХРАЙЯ є кілька версій, але немає під рукою посилань.
У одному я беззаперечно переконаний, що наші пращурі (в тому числі і козацтво Хмельницького) ВІДНОВИЛИ І УЗАКОНИЛИ НАЙДАВНІШУ І НАЙСЛАВЕТНІШУ самоназву УКРАЇНА(УКРАЇНЦІ). Вони були розумним людьми!

_________________
Ворог сам по собі не зникне.
(с) Мао
Пантелей


Повідомлень: 33
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2009, 13:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

кришко написав:
Я не вважаю себе нащадком русів з багатьох причин. Може оріїв, скіфів, готів, гунів чи слов"ян (полян чи ін.), але не русів. Погляньте принаймі Костянтина Порфирородного і назви порогів Дніпра у його праці (він писав її для сина, а не на чиєсь замовлення).
Там, до речі, і походження назви ріки випливає з другого порога: по-руському Улворсі, а по-слов'янському ОстровуНІПРАХ. Ніпрах-це не що інше, як ПЕРЕШКОДА (ніпруха-жарг.), ПОРІГ (праг, порог). І назва -(Д)НІПРАГ ріка від великої кількості перешкод(порогів). Додайте це у ВІКІПЕДІЮ хто має вміння і бажання!
Це відступ, мова про інше. Мої предки на той час були данниками РУСІ, а руські були зайдами, теж невідомо звідки - чи з півночі , чи навіть бува не з жидівсько-хозарського каганату.
ПИТАННЯ: чому у мене може бути нериязнь мало не на генному рівні до жидів та москалів-рускіх(РУСОВЪ?)? Чи не тому, що вони віками робили нас робами і продавали в рабство? На тему русов нещодавно прочитав у Омеляна Пріцака http://www.ukrhistory.narod.ru/texts/pritsak-2.htm , цікавий погляд(північно-нормандський).
Щодо слів: УКРИ, УКХРАЙЯ є кілька версій, але немає під рукою посилань.
У одному я беззаперечно переконаний, що наші пращурі (в тому числі і козацтво Хмельницького) ВІДНОВИЛИ І УЗАКОНИЛИ НАЙДАВНІШУ І НАЙСЛАВЕТНІШУ самоназву УКРАЇНА(УКРАЇНЦІ). Вони були розумним людьми!Ви глибоко помиляєтесь. руси це було узагальнена назва Полян та інших народів тому можливо кремого русина ніколи і не існувало. Але всіх цих людей називали руськими (не руССкімі) а руськими. це всетаки різниця. бо є НЄМЦИ і є НЄНЦИ. Різниця лише в одну букву а які наслідки..
щодо Хмельницького то він якраз вважав свій народ русскіми а россіян теперешніх тоді називали МОСКАЛЯМИ і народ їх московитами або москвинами. Доречі москалі ніколи не були словянами.
Але свою державу Хмельницький називав Україною саме тому що хотів її НЕЗАЛЕЖНОСТІ. тому мої тези достатньо праві.

Щодо генетичної памяті. Може для вас буде новиною, алераніше до татарського нашестя НОТ не було. і церковні співи відбувались по КРЮКАМ. Як вони виглядали і як проспівувались що головне нікому невідомо то втратилось.
Але може вам память підкаже? :)

_________________
Всі чорні мавпи тупі.
Расист


Повідомлень: 135
Звідки: Місто Новомосковськ, Дніпропетровської області

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2009, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пантелей написав:
Версія щодо ВОЛХВІВ невитримує критики. Їх за княжих часів коли прийняли християнство просто винищували. Навіть вимовляти це слово і знатись з ними було заборонено.
Як ви думаєте хто ті КАЛІКИ ПЕРЕХОЖІ (навіть в россійській версії биліни видно чия вона) явно що ВОЛХВИ котрі вміли відувати та лікувати. от і підняли на ноги наприклад Іллю Муромця. доречі він це добре знав сам адже в билінах згадується як він за церковні утиски пускав в бік церкви стрілу (тут потрібно розділяти ЦЕРКВУ як віру і конкретних попів церковників).


До чого тут заборони? Волхвів оголосили поза законом тільки після 988 року, але вони все одно продовжували існувати ще тривалий час. Наприклад, на Поділлі язичництво зберігалося за офіційною версією до середини XVII століття (знаменитий Збручський ідол, що зображує Бога Світовида), а за неофіційною версією язичницькі громади існували там аж до 1933 року (!), поки про них не дізналися комуняки. Саме там, на поділлі, і розмістили Духовний центр сучасні послідовники язичництва (РВ РПВ). У статті ж ідеться про часи до н. е. та початку н. е (до Рюриковичів), коли Волхвів ще поважали та прислухалися до їхніх порад.

Ілля Муромець насправді жив у IV столітті. Він був братом князя антів (укрів) Буса, який воював з готами та був ними розіп'ятий у 385 році на одній з київських лисих гір.

Пантелей написав:
Щодо назви народу то тут нічого ддивного. Є такі сами приклади наприклад населення РИМСЬКОЇ імперії тепер ІТАЛІЙЦІ. А народ котрий жив на околиці тієї імперії називається РУМУНИ. І державу вони свою називають ВЕЛИКА РУМУНІЯ пак РОМАНІЯ. Але ж римлянами вони не стали від цього як були окраїною так і залишились

От і в нас так само. Так українці це прямі нащадки Русів, Росів, Русинів, Русичів, але так як і Італійці вони тепер мають назву по державі а не по коренню. А назву по коренню приватизували собі москалі, як румуни в риму.


Існує багато прикладів того, як за назвою племені (народу) виникала назва держави. Наприклад, на території Франції оселилося германське плем'я франків, назва якого згодом перейшла у назву їхньої держави. Англію заснувало плем'я англів, Шотландію - скоттів. Тож не дивно, якщо і назва нашої держави України утворилася від назви східнослов'янського народу укрів, більш відомих як анти.

_________________
Слава Помаранчевій Україні! Смерть ворогам!!! Таk!
Слава Арійським Богам!!!
Расист


Повідомлень: 135
Звідки: Місто Новомосковськ, Дніпропетровської області

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2009, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ось згадка назви Україна у "Слов'яно-Арійських Ведах" у главі "Джерело Життя":

Цитата:
І повідано було сказ-слово сіє про велике Джерело Життєвої Сили в далекі і стародавні часи, коли на досить великі торжища великого Вендогарда Ірійського з'їжджалися сини Родів Раси Великої и многії нащадки Рода Небесного та з усіх країв й УКРАЇН земних...


А писалося це ще за часів Трипільської культури!

_________________
Слава Помаранчевій Україні! Смерть ворогам!!! Таk!
Слава Арійським Богам!!!
Кайзер


Повідомлень: 4141
Звідки: Долина, Бойківщина

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2009, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Расіст, ті веди не Канигін писав? там ще про великих укрів - предків українців не розказується?

_________________
Брехливий, пронизливий вітер
Залізні над зорями грати
Якщо хочеш, то можеш терпіти
Мені молодим помирати
Расист


Повідомлень: 135
Звідки: Місто Новомосковськ, Дніпропетровської області

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ці Веди перекладав Хиневич.

_________________
Слава Помаранчевій Україні! Смерть ворогам!!! Таk!
Слава Арійським Богам!!!
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 18:06 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Расист написав:
Хиневич.

Трипільське прізвище. Серед трипільців будо багато Хиневичів. Особливо на торжищах Вендогарду Ірійського.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Вернидуб


Повідомлень: 1158
Звідки: іже єси на небєсі

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Расист написав:
Хиневич.

Трипільське прізвище. Серед трипільців будо багато Хиневичів. Особливо на торжищах Вендогарду Ірійського.

О, БАРАБАС зараз покладе на наукові історичні лопатки кандидата історичних наук Расиста. Обережно, БАРАБАСе, - Расист дуже відомий фахівець в питаннях походження народів й сакральній традиції давніх укрів. Рекомендую зразу з важкої артилерії, тобто "Нової парадигми" професора Фоменка його встрілити. Щоб вже напевне.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 18:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
БАРАБАС написав:
Расист написав:
Хиневич.

Трипільське прізвище. Серед трипільців будо багато Хиневичів. Особливо на торжищах Вендогарду Ірійського.

Рекомендую зразу з важкої артилерії, тобто "Нової парадигми" професора Фоменка його встрілити. Щоб вже напевне.

Вернидубе ! Про Вендогард Ірійський маєте що сказати по суті ?
То кажіть !
А як ні - то нема чого сюди свої жидівські закиди закидати.
Серйозне ж питання. Тут вже вікіпедією не обійдетеся. Експедиція потрібна.
Карколомні ж теорії :
Расист написав:

Існує багато прикладів того, як за назвою племені (народу) виникала назва держави. Наприклад, на території Франції оселилося германське плем'я франків, назва якого згодом перейшла у назву їхньої держави. Англію заснувало плем'я англів, Шотландію - скоттів. Тож не дивно, якщо і назва нашої держави України утворилася від назви східнослов'янського народу укрів, більш відомих як анти.

І все це треба перевірити і підтвердити практично.
Поїдете ?

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Вернидуб


Повідомлень: 1158
Звідки: іже єси на небєсі

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Карколомні ж теорії :
Расист написав:

Існує багато прикладів того, як за назвою племені (народу) виникала назва держави. Наприклад, на території Франції оселилося германське плем'я франків, назва якого згодом перейшла у назву їхньої держави. Англію заснувало плем'я англів, Шотландію - скоттів. Тож не дивно, якщо і назва нашої держави України утворилася від назви східнослов'янського народу укрів, більш відомих як анти.

І все це треба перевірити і підтвердити практично.
Поїдете ?

Це досить відома річ. Про подібне ще Мак'явеллі в своєму "Державці" писав, але в нього набагато простіше й логічніше, бо він не придумував нічого.
А щодо поїздки, то я спочатку в Ерец Ізраель. В Святу Землю - пілігримом.
БАРАБАС написав:
Вернидубе ! Про Вендогард Ірійський маєте що сказати по суті ?
То кажіть !
А як ні - то нема чого сюди свої жидівські закиди закидати.

Нажаль нема. послухаю вас, з превеликим задоволенням.


Редаговано: Вернидуб (28 лютого 2009, 18:54)
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 18:54 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:

А щодо поїздки, то я спочатку в Ерец Ізраель. В Святу Землю - пілігримом.

Ви, головне, там до стіни плачу на довго не присмоктуйтесь, я вже як будете вертати, в Шотладію заїдьте, розпитайте : чому всі люди, як люди, і їх, тих шотландців скотами називають ?
Що вони такого наробили ?

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Вернидуб


Повідомлень: 1158
Звідки: іже єси на небєсі

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Вернидуб написав:

А щодо поїздки, то я спочатку в Ерец Ізраель. В Святу Землю - пілігримом.

Ви, головне, там до стіни плачу на довго не присмоктуйтесь, я вже як будете вертати, в Шотладію заїдьте, розпитайте : чому всі люди, як люди, і їх, тих шотландців скотами називають ?
Що вони такого наробили ?

Не можу нічого обіцяти. Апетит приходить під час їжі, як казала ще одна відома людина. по Шотландії, кось без мене. Я вже буду Святу землю Ізраїля копати.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET