•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Походження назви Україна. Укри та українці

Автор Повідомлення
кришко

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2009, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якби шановний Степан Наливайко не так серйозно сприймав Велесову книгу, то я повірив би у одну з його версій, що назва УКРАЇНА походить від ГУкраїни (країни корів). Я виріс на Черкащині, а там корова - головна годувальниця. Там старі люди їздили (Г)автобусом у Гумань, там же : гоїрки, голія, госеледці та ін. І щось у цьому таки є!
Ще одна версія назви зустрічалась: УКРИ (ГУКХРИ) з санскриту ніби як пагори, горби, КУРГАНИ, та не можу перевірити, бо в неті дуже куций словник.
Ось спробую перечитати Велесову книгу, замінюючи слова РУСЬ на слова АНТИ (САРМАТИ,ВОЛХВИ), бо я поважаю пана Наливайка за його труди і любов до України. Душа хоче сприйняти щось з Велесової книги, а розум гальмує... Взагалі, перша книга, прочитана з інету була Пєсні птіци Гамаюнь. Там все починається з корови ЗИМУНЬ.
Чи не багато співпадінь?

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2009, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Расист, а Ви знаєте, що за "укра" можна і в торець отримати?

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2009, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, звідки походить раса черновецького?

Расист

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2009, 00:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Расист, а Ви знаєте, що за "укра" можна і в торець отримати?

Від кого та чому?

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2009, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Від людей доброї волі. За рагулізм.

Мені молодим помирати
Павло Казимирович

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2011, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

и ошЪ сего всегда славного народа вЪ про-
гаедшіхЪ времснахЬ, протзошли сілнБішІе народы.
сІрЪчь Славяне , Вандалы > бургонхпУоны , Го ы >
Острого ы* Руси или'раей, Візігоеы, Гепгды,
Гешыаланы , уйерлы , или Грулы: Авары, Скірры,
Пррьг, Меландены, башгаарны, Псуки, Даки, Шведы,
Норманны , Оснны, или фшны, укры, или ункраны,
Маркоманны , Квады , раки . Аллери были блі'зЪ
БснедовЪ , или ГенешовЪ, которые эасЪли берегЪ

Маоро Орбіні,, Історіографія соловянства" видана в італії в 1606 році, переведена за часів петра1, про укрїв тан лише декілька рядків
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2011, 10:45 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Павло Казимирович написав:
и ошЪ сего всегда славного народа вЪ про-
гаедшіхЪ времснахЬ, протзошли сілнБішІе народы.
сІрЪчь Славяне , Вандалы > бургонхпУоны , Го ы >
Острого ы* Руси или'раей, Візігоеы, Гепгды,
Гешыаланы , уйерлы , или Грулы: Авары, Скірры,
Пррьг, Меландены, башгаарны, Псуки, Даки, Шведы,
Норманны , Оснны, или фшны, укры, или ункраны,
Маркоманны , Квады , раки . Аллери были блі'зЪ
БснедовЪ , или ГенешовЪ, которые эасЪли берегЪ

Маоро Орбіні,, Історіографія соловянства" видана в італії в 1606 році, переведена за часів петра1, про укрїв тан лише декілька рядків

Так. Орбіні вже докладно обговорили тут : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_4559_0.php

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2011, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вставлю свої п'ять копійок(якщо що зітрете).Мене дивує що хтось не сприймає назви "УКРИ".У нас в універі.цю теорію походження назви Україна подавали як єдино правильну,правда за дещо спрощеною схемою,ніби "укри" це народ який жив на цій землі.Хоча у відомих істориків згадок про цей народ немає.Мені подобається теорія про укрів-волхвів.Казкова?І що?Нашу історію у нас вкрали,то ж треба віднайти ще кращу.Росіяни і так вже нам заздрять стосовно Трипільців.
Хтось знає щось про "СВІТ БРАХМАНІВ" який згадується в старовинних народних примовляннях?

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2011, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо трипільці і були Украми (чи ще якимсь народом ) ми їх називаємо трипільцями лише тому що вперше їхнєє поселеня було знайденно біля с.Трипілля
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 20 серпня 2011, 19:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Питання з украми, вони ж украни, укерни або юкерни, надзвичайно цікаве і потребує подальшого вивчення. Враховуючи, що там в тому ж Мекленбурзі ще є острів Воллін, який однозначно викликає асоціації з Волинню, звязок тут може бути.
На землях цих укрів або укранів, це все-ж таки правильніше, в Торгелов є музей під відкритим небом "Украненланд".
Ось тут є фотографії музею
http://ruslife.org.ua/post115453955/
http://www.perunica.ru/germany/1077-slavyanskij-muzej-ukranenland-v-gorode-torgelow.html
http://de.wikipedia.org/wiki/Ukranenland
http://www.ukranenland.de/index.php/Freilichtmuseum_Siedlung.html

У мене це викликає заздрість. Німці, яким це в принципі має бути "до фєні", зробили давньослов"янський музей. У нас в минулому році облили мастилом Святовида і побили хлопців біля Перуна біля Історичного музею.

Ось ролики на Ю-Тюбі
http://www.youtube.com/watch?v=NuDBiUaDf5k
http://www.youtube.com/watch?v=Hf0E41MnT-Y&feature=related

Знаєте, як називається човен? СВАРОГ!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 серпня 2011, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Світлій пам"яті Расиста.
Якщо ти по крові українець, то рано чи пізно-воно проб"є.
Почнеш розмовляти своєю мовою, поважати свою історію.
Тому що, ніколи не повірю в "щирість" патріотів,
яки з піною у рота доводять свою українскість іноземною
мовою.

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2011, 15:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Вставлю свої п'ять копійок(якщо що зітрете).Мене дивує що хтось не сприймає назви "УКРИ".У нас в універі.цю теорію походження назви Україна подавали як єдино правильну,правда за дещо спрощеною схемою,ніби "укри" це народ який жив на цій землі.Хоча у відомих істориків згадок про цей народ немає.Мені подобається теорія про укрів-волхвів.Казкова?І що?Нашу історію у нас вкрали,то ж треба віднайти ще кращу.Росіяни і так вже нам заздрять стосовно Трипільців.
Хтось знає щось про "СВІТ БРАХМАНІВ" який згадується в старовинних народних примовляннях?

Наприклад є таке повір"я, що шкаралупки з великодніх крашанок кинуті у воду пливуть до "рахманів".
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2011, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так,Жоро,саме про це повір'я я і говорю.А ще в книзі Олеся Бердника,казки "Серце Матіоли" теж згадується Світ Брахманів.
Шкодо,от дійсно правда для чого Шевченку в Росії були потрібні оті вірші які занапастили йому життя.Чи взяти хоча б мене-все життя в російськомовному середовищі,і вдома,і позадомом,а тут як поштовх-гостра потреба в рідній мові.Скажу чесно в повсякденному житті це мені лише додало проблем,але ж як приємно повернутися до рідної мови.Отакі у нас сильні гени,сильні і неспокійні,не спиться їм.

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2011, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пантелей написав:

Але все набагато простіше.
Якщо звернутись до літописів. То ми бачимо що Україною, вкраїною, та Оукраїною там кожен раз називалась САМОДОСТАТНЯ ВІЛЬНА ДЕРЖАВА. всі оці додатки У. В та ОУ вказували на НЕЗАЛЕЖНІСТЬ держави.
Таким чином Україною називали Галицько-Волинське князівство, Переяслівське князівство. Коли полтавський князь загинув в літопису прямо написано ВСЯ УКРАЇНА за ним плакала. Тобто і їжаку ясно що все його князівство його держава княжа де він був володарем.

полтавський князь ??? :) По перше, Новгород-Сіверский
По-друге, і Переяславське и Галицько-Волинске князівства буди лише часткою Руси зі столицею в Києві, до того ж прикордонною. Отже україна, це землі у кордона, края, тобто окраїна.
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2011, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ильхам написав:
Пантелей написав:

Але все набагато простіше.
Якщо звернутись до літописів. То ми бачимо що Україною, вкраїною, та Оукраїною там кожен раз називалась САМОДОСТАТНЯ ВІЛЬНА ДЕРЖАВА. всі оці додатки У. В та ОУ вказували на НЕЗАЛЕЖНІСТЬ держави.
Таким чином Україною називали Галицько-Волинське князівство, Переяслівське князівство. Коли полтавський князь загинув в літопису прямо написано ВСЯ УКРАЇНА за ним плакала. Тобто і їжаку ясно що все його князівство його держава княжа де він був володарем.

полтавський князь ??? :) По перше, Новгород-Сіверский
По-друге, і Переяславське и Галицько-Волинске князівства буди лише часткою Руси зі столицею в Києві, до того ж прикордонною. Отже україна, це землі у кордона, края, тобто окраїна.

Як писала адміністрація про Вас, Ильхам, "Свідомість дописувача спотворена совіцькою історіографією"

В цій темі: http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=12752&start=60

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"