•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Олігархи - неукраїнці.

Автор Повідомлення
Юрій22

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2009, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Україну з покон віків насиляли різні народи: поляки, росіяни і греки, татари. І хоча наша країна багато націонална то тут панував мир. І ось повстала Організація яка каже що ми живем погано тому що тут багато різних народів. Подивимось з іншого пункту бачення. Хто розпродав все майно? хто довів країну до ручки? Не треба шукати винного коли наші олігархи це зробили. Ці олігархи не є інших національностей це "Свої". Не треба тут втерать що національно - фашиська ідеологія є добра бо цілий світ від неї давно відійсшов і осудив. Я згідний що ми повинні мати здоробий патріотизм, а націоналізм це від злого. Кохати свою батьківщину так, але між національній ворожнечі НІ.
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2009, 20:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тільки Свобода досягла своєї першої перемоги так зразу уся нечесть починає гамніти.

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2009, 21:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій22 написав:
Україну з покон віків насиляли різні народи: поляки, росіяни і греки, татари. І хоча наша країна багато націонална то тут панував мир.

Бу-га-га-га! Наприклад під час козаччини. Або коліїівщини. Або на волині в середині минулого століття.

І, поки що шановний Юрій22, не треба брехати - Україна - мононаціональна навіть зараз.

Юрій22 написав:
Подивимось з іншого пункту бачення. Хто розпродав все майно? хто довів країну до ручки? Не треба шукати винного коли наші олігархи це зробили. Ці олігархи не є інших національностей це "Свої".

Скажіть будь-ласка, де ви ознайомлювалися з переліком олігархів? Прошу навести перелік українських ологірхів - етнічних по національності?

Бо я чомусь знаю що:

Ахметов - татарин
Пінчук - жид.
Коломойський - жид.
Тарута - жид.
Пархаладзе - грузин.
Боголюбов - жид.

Фірташ, Живаго, Суркіс... всі відомі жиди.

Про Васадзе,

Опуститися до нижчого розливу? Фельдман, Жванія, Червоненко, Лойфенфельд, Гурвіци всякі - всі з відомої нації.

Таваріщ, не бреши!

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2009, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій22 написав:
Україну з покон віків насиляли різні народи: поляки, росіяни і греки, татари. І хоча наша країна багато націонална то тут панував мир. І ось повстала Організація яка каже що ми живем погано тому що тут багато різних народів. Подивимось з іншого пункту бачення. Хто розпродав все майно? хто довів країну до ручки? Не треба шукати винного коли наші олігархи це зробили. Ці олігархи не є інших національностей це "Свої". Не треба тут втерать що національно - фашиська ідеологія є добра бо цілий світ від неї давно відійсшов і осудив. Я згідний що ми повинні мати здоробий патріотизм, а націоналізм це від злого. Кохати свою батьківщину так, але між національній ворожнечі НІ.
Це тебе попросив написати брехун ,Народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко ?Ну як на замовлення після Савіка.

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2009, 02:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Це тебе попросив написати брехун ,Народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко ?Ну як на замовлення після Савіка.

Просили двоє - Андрій Шевченко і дуже "правдива" Гануся Герман. Вони ж бо знають, що олігархи свої статки заробили непосильною працею. Та й весь світ знає, що жиди - "трудяги" ще ті...

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2009, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Переполошилися. Десь вже одне місце засвербіло. В Україні спокон віки, українці терпеливо терпіли різних неукраїнців до тих пір, поки вони не починали нагліти. А потім Козачина, Коліївшина, Погроми, Волинь. Тому хочуть жити в Україні неукраїнці, нехай живуть, але свої правила не встановлюють. В Україні повинні бути українські закони.
Юрій22

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2009, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З осіб які ви перечислии я нікого не знаю особисто! Я розумію ваше обурення що люди які мають різні походження сталися олігархами : Пічук ітд. але не в цьому суть! логічно подумати то всі мают різне походженіа але не треба втирати що вони всі дійшли до влади завдяки мафіі, звязкам ітд. це їм дозволив український народ якійє джерелом валди. Чому такі люди не є конроліовані поліцією? корукційними оргаснами? там тоже євреї? ні просто народ це дозволяє! зрозуміти треба що ми не маємо характеру!!! якісь такі безхарактерні вдалися!!! жодна революція яка була ніколи не обходилась без жертв! а у нас? Помаранчева, де стара і нова влада працюють разом!!
Юрій22

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2009, 20:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Б[u]у-га-га-га! Наприклад під час козаччини. Або коліїівщини. Або на волині в середині минулого століття.

І, поки що шановний Юрій22, не треба брехати - Україна - мононаціональна навіть зараз.

А не так? не багатонаціональний народ? це смішно!! ні факт у тому що ти Чорний не розумієш проблему!! Національність тут не до чого!! на таких як ти будують політику!! проблема в тому що треба ввести органи які будуть контролювати з якіх джерел "наші" політики сталися такіми багатими? тут у Польщі цим займається антикорукційне бюро яке ловить на шахрастві, хабарнецтві! народ же знає кого обирати! якщо проблема в тому що я є Поляк то це не значить що я щось в Україні вкрав або знахожусь у владі. Я проста людина котра кохає Украіну але за національністю я Поляк.
менсон

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2009, 21:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

помаранчевий...

Юрій22

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2009, 22:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Тільки Свобода досягла своєї першої перемоги так зразу уся нечесть починає гамніти.

Зважай на те що говориш! я проти "Свободи" нічого не маю. Ми живемо країні демократичній і тому кожна людина має право голосу незалежно від національності. Я хочу показати деякі хибні положення партії! Національність тут не до чого!! Кожна людина яка кохає Україну може бути придатною. Треба зєднати караїну навколо національної ідеї, людей які свідомо кохають Україну незалежно від національності і віросповідання. А тих які приносять шкоду країні незалежно від національності покарать.Ось головне правило. Поки не зєднаємо Украіну нічого не вийде. Вона і так поділана на "помаранчевих, зелених, червоних". Поділить за національністю і капець. І хоча ми різні то нас єднає любов до своєї держави.
Аквілон

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2009, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій22 написав:
Я проста людина котра кохає Украіну ...

Бачте... а ми її любимо!
А всіх хто її кохає - закохаємо на смерть!

ТРИМАЙСЯ!
СВВ

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2009, 03:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

поширення власної мови і культури на всі можливі сфери - це внутрішній потяг будь-якої людини.
згідно всіх формальностей міжнародного права, Україна є мононаціональною країною, про що давно багато говориться. як наслідок - вона має повне і беззастережне право через державні структури формувати національний інформаційний простір.
в той же час будь-яка людина має право на недоторканість особистого життя і особистий побут. тому ви можете в приватному житті вживати будь-яку мову, поширювати будь-яку інформацію, яка не суперечить законам України, але - тільки за особистий кошт! причому саме за особистий, а не коштом забугрових дядьків ференца, леха чи владіміра

по-моєму, в цьому нема абсолютно нічого негуманного

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2009, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій22 написав:
Ми живемо країні демократичній і тому кожна людина має право голосу незалежно від національності.

Про яку демократію Ви говорите? А чи знаєте Ви, що класична демократія передбачає наявність рабів? Ми живемо в бидлократичній державі, тому і прагнемо її змінити, прийшовши до влади. Наша мета -Націократія!

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2009, 16:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Юрій22 написав:
З осіб які ви перечислии я нікого не знаю особисто!

Це дуже легко виправити.
Треба зайти в синагогу і сказати :"Шалом, жиди !"

ПовідомленняНаписане: 26 березня 2009, 22:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій22 написав:
Вадимир написав:

Зважай на те що говориш! я проти "Свободи" нічого не маю. Ми живемо країні демократичній і тому кожна людина має право голосу незалежно від національності.

В результаті деякі національності мають набагато більше право голосу, ніж корінна національність.

Цитата:
Я хочу показати деякі хибні положення партії!

А може всі зразу?

Цитата:
Національність тут не до чого!! Кожна людина яка кохає Україну може бути придатною. Треба зєднати караїну навколо національної ідеї, людей які свідомо кохають Україну незалежно від національності і віросповідання.

Треба кохати дівок і жінок, а не Україну. Так навіть самій Україні буде краще.

Цитата:
А тих які приносять шкоду країні незалежно від національності покарать.

Ага. Тільки перед цим для статистики позаписувати національність і провести аналіз.

Цитата:
Поки не зєднаємо Украіну нічого не вийде.

А вона роз'єднана? Дивно....

Цитата:
Вона і так поділана на "помаранчевих, зелених, червоних".

Це "помаранчеві, зелені і червоні" таку думку нав'язують і спекулюють на ній.

Цитата:
Поділить за національністю і капець.

Боїшся, щоб таємне стало явним? Боїшся, щоб настав капець тим національностям, які зараз при владі?

Цитата:
І хоча ми різні то нас єднає любов до своєї держави.

Звісно. Чом би мав її не любити той же Ахмєтов чи Пінчук, які свої капітали набули за її потурання.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,