•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Створюємо...

Автор Повідомлення
Слав

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2007, 00:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ко3ак написав:
Славчик написав:
Чи ти не той коЗак, котрий любить Тимошенко?

Чи це вона зека поставила прем"єром та вела з ним переговори півроку??

Від пасічника та зека Юля відрізняється тільки своєю ефективною харизмою, популізмом та демагогією. А у своїй суті, вона такий самий представник інтересів корупції та злочинної олігархії, як і вони. А те, що вона там проти когось виступила, не поставила, і т. д. - то це лише прояв боротьби її кланів з іншими кланами та власна реклама-показуха "боротьби за благо народу".

Цитата:
І в чому проявлялася моя "любов" до неї, в захисті від юлефобів та ющефанів??

У тому, що ви починаєте хамити, коли хтось ставить під сумнів порядність Юлічки, якщо це ви, під таким самим ніком, дописуєте на форумі Ю. Тимошенко.
ко3ак

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2007, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:

Від пасічника та зека Юля відрізняється тільки своєю ефективною харизмою, популізмом та демагогією. А у своїй суті, вона такий самий представник інтересів корупції та злочинної олігархії, як і вони. А те, що вона там проти когось виступила, не поставила, і т. д. - то це лише прояв боротьби її кланів з іншими кланами та власна реклама-показуха "боротьби за благо народу".

Ви політику з дитячим садочком не плутаєте??
Тобто, якщо ВО Свобода проти чогось виступає, чи когось не видвигає - це захист інтересів України, а якщо хтось, особливо з східної та південної України - то вони представляють інтереси корупції і олігархії. До речі, в БЮТі є Левко Лук"яненко, теж олігарх?? І мене запишіть тоді до янучар-федерастів, я ж з піведенної України.
Славчик написав:

Цитата:
І в чому проявлялася моя "любов" до неї, в захисті від юлефобів та ющефанів??

У тому, що ви починаєте хамити, коли хтось ставить під сумнів порядність Юлічки, якщо це ви, під таким самим ніком, дописуєте на форумі Ю. Тимошенко.

Я на форумі БЮТу навідь не був і тим паче там нічого не дописував. А "ko3ak"ів", я думаю в Україні не менше ніж "Славчик"ів".
На форумі Української правди як раз все навпаки було, т.к. у юлефобів та ющефанів закінчувалися агрументи на свою користь і переходили на особистості. А мені нічого переходити на особистості, т.к. і аргументів у мене повно, та я не юлефан.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,