•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Україна чи Русь?

Автор Повідомлення
Черкащанин 1

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2009, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Україна чи Русь? В мультиплікаційному фільмі «Пригоди капітана Врунгеля» є фраза « Как корабль назвете, так он и поплывет – рус.» Не буду аналізувати, звідки з’явилась назва Україна, що вона означає, висловлю лише свою думку. Так як назва країни також несе свій зміст, впливає на свідомість людей що проживають, відчувають свою причетність до історії, до могутньої історії.
На теренах нашої країни раніше проживали різні слов’янські народи, котрі з часом були об’єднанні в одну могучу державу Русь, а представників держави називали русичами. Згодом, під впливом різних політичних факторів, Русь зникає. Верхівка князів та попів тікає від татар до північних боліт так що за ними лише курява стоїть, де згодом створюють московське князівство – тобто в болотах пересиджують до кращих часів. А багатостраждальний простий люд, залишається та підпадає під вплив окупації інших культур та релігій. В той час на мою думку і появляється на світ назва Україна. Хто її так назвав вперше з окупантів? Не важливо! Чому Богдан Хмельницький створюючи державність став називати її Україною? ( Може тому що був поляком, та і назва вже була на вустах) Чому не взяв по праву нам належне - назву Русь? Петро Первий з Московського царства створив Російську імперію, я акцентую не Руську а Російську, на мою думку це два різні поняття, навіть корені в словах різні.
Я вважаю що наша земля повинна носити горде та древнє, по праву нам належне ім’я Русь. Які у Вас виникають асоціації коли ви чуєте назви Русь та Україна, які історичні моменти пробігають перед очима:
Русь – Колись могутня держава, кордони якої були від Сяну до Дону. Князі які і хрестили Русь, та захищали її прибиваючи свого щита на ворота переможеного Константинополя ( чи багато ви таких прикладів можете пригадати). Своїх дочок видавали до Європейських королівств.
Україна – Пошматована та пограбована земля, де в населення яке на ній проживає, в підсвідомості постійно роїться одна думка – вижити будь якою ціною, бо з різних боків рвуть та плюндрують поляки, росіяни, татари та оскаженіле своє рідне панство.

В нас вкрали нашу назву, нашу історію, а земля наша, народивши справжніх героїв, котрі принесли ціною свого життя свободу та незалежність нашій країні, отримала хоч і кровавими сльозами просякнуту, але штучну назву Україна.

Незважаючи на свої думки, я люблю свою землю, свою Україну. Ми проживаючи на теренах нашої держави, маємо те, що не мають інші країни – це поки ще не вирубані гори та ліси, ще не загажені ріки та море, степи та родючий чорнозем. Але прикро за інше, дурням попала така земля, злодійкуватим дурням, рабам!

Незнання правдивої історії українського народу є загрозою втрати незалежності Української держави. Від часів Гетьманства 1918 року державність українська стала фактом, з якім світ уже рахувався і буде рахуватися. Тепер тільки від нас самих, українців, залежить доказати, що факт цей здатний до життя.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2009, 15:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ми повинні повернутися до свого коріння. Нехай буде Україна-Русь. Але слово Русь повинна бути в назві нашої Держави. Це наша історія. І не потрібно її нікому дарувати. Ми не безродні. У нас героїчна історія. І ниточка від покоління , до покоління повинна тягнутися. Правда, я не знаю всієї казуїстики. Як це технічно зробити. Може хтось знає технологію такого процесу?
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2009, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Книга "Украдене ім'я" - Євгена Наконечного.
Читати тут: http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=4436

Гість

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2009, 16:44           Відповісти цитуючи     Догори

В історії Русі тільки один висновок,що треба об'єднуватись-це історія хороброго позору
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2009, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Южанин написав:
В історії Русі тільки один висновок,що треба об'єднуватись-це історія хороброго позору

Приїхали... Який ще в біса позор???!!!

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 09:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Читав багатьох авторів про походження назви УКРАЇНА. Більшість з них охоче обсмоктують чужі (чиїсь) версії походження назви, а самі не лише не пишуть про свій варіант версії, а й не вказують який саме варіант найближчий до реального (найбільш правдоподібного). Це, вибачте, близьке до демагогії, а ніж до історії.
До проаналізованих Євгеном Наконечнем версій додам (щоб не бути голослівним) ще дві майже народних (НАРОД - творець історії?):
- ГУ-ГО-(Г)У-країна - країна корів (від покійної бабусі я знав, що є земля-годувальниця і корова-годувальниця);
- УКРИ-ГУКРИ - пагорби,кургани - країна високих курганів (могил).Як не брати до уваги пірамід, то де ще так пошановувалися предки насипанням високих могил?
А стосовно зміни назви на УКРАЇНА-РУСЬ, то це лише зіни до Конституції (можливо через опитування) + до цього великий міжнародний скандал і дикий спротив з боку московщини і її духовенства. Я за зміну назви, навіть за спробу, щоб побачити реакцію москалів, а вона може бути малопрогнозованою і на даному етапі навіть страшною... Всьому свій час!

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 10:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спірним є навіть те, що наша земля колись сі називала Русь.
Те, що нас так називали ВізАнти (ті, хто проти Антів), ще не говорить що ми самі так себе називали і що це нам було до вподоби. Цілком можливо, що наші предки то сприймали як лайливу назву...

Що ж до назви Україна .... назва є сокральна, назва є религійна, назва зовсім не повязана з християнством. Чи може себе так називати держава, яка цурається своїх предків, які вели за собою не тільки свою націю, але й усіх аріїв, і тому себе називали "Країною сонця", "Країною Бога Ра"? ПИТАННЯ.

Але .... религійні теми - ЗАБОРОНЕНІ --- то якшо комусь цікаво - можу відписати у приват-повідомленні.

ТРИМАЙСЯ!
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аквілон написав:
Що ж до назви Україна .... якшо комусь цікаво...

Мені цікаво.

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Анатолій_З

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аквілоне, пиши на форумі- тільки без образ на чиюсь сторону.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 16:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чому заборонені? Ким? Мені цікаво. Знаєте, поділіться.
Аквілон

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Чому заборонені? Ким? Мені цікаво. Знаєте, поділіться.

Питання релігійної тематики ДІЙСНО несуть розбрат в націоналістичне середовище. Мені з боку модераторів було зауваження на цю тему - і я згоден що то є ПРАВИЛЬНО.

ТРИМАЙСЯ!
Аквілон

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Добре є -- сподіваюся, що ображених не буде. Я про це вже писав.

Джерело інформації - езотеричні знання навколо Камяної Могили.

УНУКИ РА ЄДИНІ
. -- скорочено УКРАЇНА.

РА -- бог сонця.
УНУКИ РА --- всі, хто поклоняється Сонцю, завжди рахували, що вони є нащадками Бога Сонця.
НАЙБІЛЬШ стародавня наймення цього Бога -- РА.
можливо є тотожність з Дажбогом -- але то визнають вже не всі.
...доречі === ще одне значення РА --- це Бог-Абсолют, проявами котрого є інші Боги...

УКРАЇНА - це, як говорилося, Країна Сонця. (на санскрит Ур, Ор, Ар - сонце, світло. Хоча є і СУНЕ (те, що суне по небу)
-- але... перше слово --- духовне сонце, а друге -- астрономічне! таким чином --- Ур-Країна).

Фактично, УКРАЇНА - назва религійна. Було духовне обєднання усіх аріїв і власне УКРАЇНА -- це майже теж саме що АГАРТІ, АРРАТА.
(АГАРТІ -- АР-ГАРТі -- Сонячна варта, або "загартовані сонцем"...)
(АРРАТА -- АР-РАТа -- Сонячна Рать...).
Хіба що ці назви відносяться до різних часів з різницею дві-три тисячі років.

Вірити-невірити -- то особисте питання кожного.
В що вірю я?
УКРАЇНА -- КРАЇНА СОНЦЯ і є в нас місія -- обєднати усіх дітей Сонця -- аріїв.
І колись воно таки буде!!! Головне щоб українці самі спершу у то повірили - а далі буде вже легше!

ТРИМАЙСЯ!
Панкков

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2009, 09:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Петро Первий з Московського царства створив Російську імперію, я акцентую не Руську а Російську, на мою думку це два різні поняття, навіть корені в словах різні.

Ні, ніякої різниці немає. Це - чіста морфологія, і не більш цього.
Істинко

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2009, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Київська Русь - Україна! Хто перший проголосив "росія", той перший відпав від свого коріння Київської Русі- України тому Бог суддя праведий, за його сучасні дії!
31/5 - 2009р. /В.Мамонтов/

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2009, 06:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як Ви не розумієте, Русь і Росія це абсолютно теж саме ! Чому Ви не стверджуєте, хто перший проголосив "Україна" відпав від Київської Русі?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,