•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Руский = ли российский?

Автор Повідомлення
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2013, 13:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не можна пояснити чому РУН-віра проти "ВО СВОБОДА" ?

Рун-Віра? Цікава контора. Особливо в особах вождів. Спочатку Абвер, потім ЦРУ. А потім, можливо, і КГБ. Ці не могли таких упустити. А взагалі, емігрантським сектам немає чого робити ТУТ. Хай у себе на Брайтоні стрибають, і свою Чуму теж забирають (можна з чоловіком). Чума теж була в Рун-Вірі, потім, на прохання начальників зі спецслужб, перебудувалась в християнку.
Вільний вітер

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2013, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

питання до Барабаса !
як ви ставитея до української вишиванки ? адже це і є продукт язичництва , бо вишивка є відтворенням першоджерел руського духовного джерела?
може вам чорна ряса більш рідна?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2013, 15:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вільний вітер написав:
питання до Барабаса !
як ви ставитея до української вишиванки ? адже це і є продукт язичництва , бо вишивка є відтворенням першоджерел руського духовного джерела?
може вам чорна ряса більш рідна?

а хто Вам сказав, що вишиванка є продукт язичництва ?

Може навпаки ?

Я, от наприклад, розмалював сходи в під'їзді найпростішими геометричними фігурами шоб було гарненько ( клітинки, трикутники, хрестики і кола - чого там тільки не було) - просто залишалась хороша фарба після ремонту, то ж не викидати.
Аж тут в під'їзд зайшов сусід-наркоман і його почало плющити - він уявив, що то якісь сакральні символи і почав їх розгадувати.

То шо - може я тепер засновник нової наркоманської рун-віри ?

Так само й в давнину - одні прикрашали помешкання, одяг візерунками, на які в них вистачало фантазії фарб, або й ниток (бо ж кольорові шовкові дуже недешеві були, та й не на всякій ярмарці можна було купити), а інші потм вигадували для тих візерунків якісь пояснення, та ще й бурмочуть щось про "Духовне значення" взагалі не розуміючи сенсу поняття Духовність.
Бо ж Духовність тому і є Духовність, що вона не в візерунках і, тим більше, не в промовах закомплексованих шарлатанів з бігаючими очицями, що явно заробляють на аптеку, як той "типу вождь" на тому відео з Хортиці.
Хоча, звісно, з гарною цицькатою дівкою я б і сам залюбки пострибав би через багаття...

p.s. Максим07 правий - "Острів" з Петром Мамоновим таки чудове кіно. Але не всі його здатні зрозуміти.

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2013, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну то не дивно Барабасе ,рунічні знаки для вас то непізнанне , кола. перехрещені знаки ! адже то продукт іншої цівілізації !
приплести сюди наркомана -це гадаю образливий хід.

я не хочу ображати ваші вірування ,я бачив багато ваших дописів на захист християнства .
то робіте цього й ви .
нород розбере з часом хто мав дховність ,а хто ні
в цій гілці є тема про Руське як частину сучасної України .Частину велику якщо не сказати більшу . Тому гадаю не варто вам виказувати неповагу до сакрального коду україського духу .
Визвольний рух українців може бути побудований лише на вільній від рабства ідеології !

Теперішні попи і ксьонзи християнського світу всі без виключення визнали владу ПР і Януковича як законну і дійсну , наголошую усі і УГКЦ не виключення ! І це огидно ! Вони визнали першість влади грошей над людською совістю!
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2013, 21:07 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вільний вітер написав:
ну то не дивно Барабасе ,рунічні знаки для вас то непізнанне , кола. перехрещені знаки ! адже то продукт іншої цівілізації !
приплести сюди наркомана -це гадаю образливий хід.

вважайте що хочете, але я давно прийшов до висновку - в світі є багато людей, що шукають Духовності.
Але де шукати - вони не знають та ще й плутають з Духовністю етнографічну традицію.
Тому цим користаються шарлатани, і цих шарлатанів більшає. Вони зараз є всюди - і в негритосько-гамериканських сектах, яким тут наче намазано, і в ФСБшно-язичницьких гуртках, що поступово вкладають одні й ті самі імена псевдобогів від Камчатки й Мурманська всюди, де можуть, починаючи з початку 19 сторіччя (коли фальсифікатори створили т.зв. "Велесову книгу"), бо ж їм треба доводити, що на території всієї колишньої імперії живуть "братські народи".
Є вони і в т.зв. "московському православ'ї", що нахабно намагається очолити черговий ювілей Хрещення Русі, хоча в часи, коли Русь вже була християнською, ті московіти ще мешкали в норах і їли одне одного.
І всі ці шарлатани для мене однакові, бо українська ідентичність для них є несуттєве абстрактне поняття, що лише заважає їм робити бізнес і створювати нову жидомоскальську імперію.
Але й витрачати час на такого впертого блазня, як Ви, що не здатний до самостійного мислення та аналізу, мені просто шкода.
Тому вклоняйтесь хоч пенькам, хоч кому хочете - мені то байдуже.
Тільки припиніть вивалювати свою дурість на форум - так буде краще для всіх.

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2013, 01:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Корчинський // Історична лекція у Латвії

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HfwXRPqHGG8
Шкода

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2013, 11:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Він для Вас великий авторитет?
Сумно,що людина забуває поважати і любити саму себе.
Натомість знаходить якихось ідолів для себе.
Працюйте,шановний над собою,я не хочу лізти вам у душу,
просто,хочу нагадати,що українці непереможні,бо вони знають Тайну.
п.с.ролік не дивилась,але всерівно наперед все знаю:)

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2013, 12:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Я трохи в темі, бо особисто знайома з представниками російськомовного контингенту Латвії. Попри ідеологічні розбіжності, залишаємося друзями. Минулого літа почула таку їхню думку: український націоналізм набагато здоровіший від латвійського. Це викликає іронію, бо чула відгуки і латишів щодо поведінки і ставлення російськомовних до держави Латвія. Напевно вони цей матеріал подивилися. Цікаво, як відреагували. Хоча набір штампів у вустах ведучого наводить на певні припущення.
Случ

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2013, 20:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З цього документу http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/10260/ хотілося б перекласти три цікаві речення...
Image

"Коли до тебе хтось говорить руською, вдавай, що не розумієш. У випадку, якщо вже мусиш, вживай мови російської та ніколи руської. Коли до тебе говорить русин місцевий руською, одразу зверни йому увагу, але голосно, щоб оточення чуло, що говорить до тебе український націоналіст, а це вже своє зробить."

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 01:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну,пані Шкодо,великий-не великий,але його поважаю.Хоч він з ворожого мені загону.А Ви вже як отой Винниченко...

Відомий виступ проти Донцова Володимира Винниченка, який, правда, чесно признавався, що жодної статті Донцова не читав, але висновок робив, що вони є шкідливі (Винниченко В. Заповіт борцям за визволення.– Киів, 1991).
http://vchys.com.ua/referatu/istoria_ukraine/2271-dmitro-doncov-ukrayinskiy-naconalzm.html

У мене ідолів ніколи не було.Ось Особистості,як взірець для мене-то були і є.Якщо ідеологічний противник,а це не обов*язково ворог,говорить правильні речі,то за це можна його й похвалити.
Вільний вітер

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 05:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
вважайте що хочете, але я давно прийшов до висновку - в світі є багато людей, що шукають Духовності.
Але де шукати - вони не знають .
звідки така впевненість?ЧЧи тільки ви ,шановний ,знаєте де шукати?
БАРАБАС написав:
та ще й плутають з Духовністю етнографічну традицію..
Що воно таке "етнографічна традиція" ? ви мабуть мали на увазі традиції притаманні певній єтнічній групі ,так я розглядаю "духовність" як невідокремлювану частку саме певної расової та єтнічної свідомості або підсвідомого ! Бо,"духовність" не інує як нежива матерія взагалі !!!І вона не розпвсюджується як повітря !!! Духовність жидів й татарів не можна змішувати із духовністю українців слов"янського роду .
БАРАБАС написав:
... фальсифікатори створили т.зв. "Велесову книгу"), бо ж їм треба доводити, що на території всієї колишньої імперії живуть "братські народи". .
цитата з вами вшанованого "письмового джерела історії " :откровення св Іоана гл1.п "и узрел я вятий новий город Ієрусалем новий ,сходящий от Бога неба ...п.12 он имеет двенадцать ворот и на них двенадцать ангелов,на воротах тех имена Двенадцати колен сынов
Исраилевых ...п24 ..." земные народы будут в свете его ....и все цари земные принесут в него славу и покорность свою "

тут чітко вказано ,що прагнення Християнства -Єдине Земне Царство із столицею Ієрусалім та головуванням "синами Ісраїлевими" ! (крапка ,ані про який український дух,чи то можливість ідентичності ,чи то про головування "синів україни" - не йдеться )

ось вам посилання ,де "братські народи " беруть свій початок

БАРАБАС написав:
... І всі ці шарлатани для мене однакові, бо українська ідентичність для них є несуттєве абстрактне поняття, що лише заважає їм робити бізнес і створювати нову жидомоскальську імперію..
шановний ! а як же Світова Імперія ? Ви ,заперечите "НЕМА",мовляв !!! А як же Світовий Банк ...ВТО ? чи вони розглядають можливість українців мати державу,мову, традиції ? а пробачте верхів"я , до якої віри тягнеться ? Ватікан , найбільший землевласник у світі зветься "Іммобіліаре" не чули ,нє ?
БАРАБАС написав:
... Але й витрачати час на такого впертого блазня, як Ви, що не здатний до самостійного мислення та аналізу, мені просто шкода.
Тому вклоняйтесь хоч пенькам, хоч кому хочете - мені то байдуже.
Тільки припиніть вивалювати свою дурість на форум - так буде краще для всіх.
хароше кино для Барабаса ,передивися за що ти борешся і нам розкажи :

Ватікан і Всесвітній Банк :
http://www.youtube.com/watch?v=XoK9rYT80YY
і оце вкусняче :
http://www.youtube.com/watch?v=HV8LeLhrjt0

так про жидівство :
http://www.youtube.com/watch?v=ShaFNYtyUDY
http://www.youtube.com/watch?v=KxHnFb00m30
http://www.youtube.com/watch?v=fN7rPdg5_Qk

цікаво ієзуітам потрібна Україна ,як що так ,то без народу !!!
http://www.youtube.com/watch?v=LZmAFuvIR6k[/b]
Вільний вітер

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 05:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а ось тобі "гамериканські жиди " раді вітати нового Ватікана :
http://www.youtube.com/watch?v=gLcKDujF9ec
Вільний вітер

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 05:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І дай мені такі самі посилання де можна відслідкувати ФСБшні "сліди" створення РПК (руське православне коло ) Пашник Світовид -головний ,там він рекламує ВО СВОБОДУ ,закликає підтримувати "Патріот України " .просуває українську мову , веде славлення виключно українською ,

БУДЕ ХОХМА !!!
а я ж йому покажу ,як його СВОБОДА шанує ! О хохма !
Татусь

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2013, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Yob tube -- не дуже, м`яко кажучи, авторитетне зібрання доказів. А саме -- через тендеційність та неповноту відеоматеріалів.

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2013, 17:09 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вільний вітер написав:
........Пашник Світовид -головний ,там він рекламує ВО СВОБОДУ ,закликає підтримувати "Патріот України " .просуває українську мову , веде славлення виключно українською ,

БУДЕ ХОХМА !!!
а я ж йому покажу ,як його СВОБОДА шанує ! О хохма !

Ну хто тут мені не вірив ? Я ж казав, що це тупе падло є провокатор.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,