•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Панове націоналісти! Є реальна справа...

Автор Повідомлення
Олексій

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2006, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Сябри просять про допомогу:
http://www.zubr-belarus.com/index.php?id=2264&lang=1
Бажаючі є? :)
Слав

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2006, 20:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нам пора для України жить.

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2006, 20:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Нам пора для України жить.

Тобто коли сябри на наш майдан приїжджали, це було нормально, а нам їх підтримати ліньки? Я тебе правильно зрозумів?
Правник

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2006, 18:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

...

Редаговано: Правник (04 вересня 2009, 17:46)
Олексій

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2006, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Правник написав:
Я поважаю білорусів як людей, бо сам народився у Бресті й жив там до 10 років, поки не повернувся на батьківщину. Я обізнаний у всьому, що там відбувається, бо там залишилися друзі моїх батьків. Однак, не думаю, що нам варто штучно влаштовувати їм Майдан, адже вони до цього не готові. Давай, друже, краще доведемо до кінця НАШУ СПРАВУ, адже моїм особистим Майданом скористалися неукраїнці, які зараз і знаходяться при владі. А ми з тобою, УКРАЇНЦІ, хочкмо їхати до Білорусі, а у власній державі не є господарями. Давай, побудуємо життя собі, а білоруси, як побачать нас, можливо, самі прокинуться. Хай живе НАЦІЯ!!!

Не треба було нікуди їхати... Усього-навсього вийти під посольство РБ з плакатами..:) Знов-таки привід нагадати про себе... Але вже проїхали.
Слав

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2006, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не хочу такого майдану в Білорусі,якщо ним скористаються потім жиди,різна
олігархія і пізніше будуть розкрадати Білорусь і лизати Америці зад.

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2006, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:

Як на мене, то наш майдан ще не закінчився, все тільки починається.
Ромко

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2006, 06:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
Славчик написав:

Годі нам браття в неволі томиться,
І свою кров за Москву проливать,
Час вже прийшов Богу молиться,
І Україну-неньку визволять!
Від Сяну до Дону рушаймо додому,
У батьківський край на зелені лани.
Слава, слава, слава, слава не поляже
Коли нп Вкраїні є вірні сини!

Майдан починається спершу в нас самих, а пізніше переростає у могутній рух, який повинен змінити все! І щоб УКРАЇНЕЦЬ став нарешті господарем на свої землі!
Слава НАЦІЇ! Слава МОГУТНІЙ УКРАЇНІ!

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2006, 11:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

...

Редаговано: Правник (04 вересня 2009, 17:47)
Стасидзе

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2006, 08:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Олексій"]
Славчик написав:

А вам не приходило в голову,что вся "революция" спланирована,и вовсе не на Украине?Сыграли на патриотических чувствах- пожинают плоды.Подобных сценариев в истории масса(кровавый аналог-Югославия).Кто сейчас выйдет на Майдан?Псевдопатриоты выпустили пар,и с чувством выполненного долга("ура!у нас наступила демокгатия!") пошли домой.А Белоруссия...Не хер нам туда лезть!Их экономическим показателям позавидовать можно!В гробу я видал такую свободу,когда в телевизоре и в рекламе пидоры,юды и черножопые("5-й канал" и "М-1" -блевотина полная-что,украинских девчат нет???),а вся зарплата уходит на квартиру и жратву!Вы в Белоруссии ТАКОГО хотите?Там диктатура-далеко не худший вариант.Лукашенко для белорусов как НАЦИИ делает немало.А местные ющенки и григяны звездят об отсутствии свободы...

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2006, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="СТАСИДЗЕ"][quote="Олексій"]
Славчик написав:
Я не хочу

Их экономическим показателям позавидовать можно!В гробу я видал такую свободу,когда в телевизоре и в рекламе пидоры,юды и черножопые("5-й канал" и "М-1" -блевотина полная-что,украинских девчат нет???),а вся зарплата уходит на квартиру и жратву!Вы в Белоруссии ТАКОГО хотите?Там диктатура-далеко не худший вариант.Лукашенко для белорусов как НАЦИИ делает немало.А местные ющенки и григяны звездят об отсутствии свободы...

ну поперше, тобі кожен свідомий економіст розповість що таке білоруська економіка. не все що ти бачиш по РТР в Миколаїві правда:)
2. я не зрозумів, а хто саме довів країну до такого рівня як ти кажеш, коли "З/П уходит на квартиру и жратву"? невже 1-річна влада? не сміши... 15 років попередньої! просто мабуть ти вважаєш що найважливіше щоб "БАНДЕРІВЦІ НЕ НАСТУПАЛИ НА НАШУ РОСІЙСЬКУ МОВУ і тп", а для НАС - НАЦІОНАЛІСТІВ НАЙВАЖЛИВІЩЕ - ЦЕ ПРОЦВІТАННЯ НАШОЇ НАЦІЇ! А НАЦІЯ НАША - ЦЕ НЕ ВЕДУЧІ НІГЕРИ З м1, ЦЕ - БІЛІ УКРАЇНЦІ. це всім відомо. Під час Революції роль 5-го каналу важко переоцінити, але це не значить що український націоналіст підтримує те, про погоду рохповідає нігерка, нехай і українською.

річ в тім, що підтримуєш ти, Стасідзе? чому ти на цьому форумі? ьт націоналіст? чи з "правих"?

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2006, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Дивно в же вкотре запроданці готують собі граблі, останнім часом вони були в вас помаранчового кольору.
Зараз знов щось утнете на користь сионістів.

Зустріч форумчан http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=13291#13291

Влада Радам та Штурмовим Бригадам! Перевибори до ВР!!!
http://www.ucoz.ru/?uz=2088 - безкоштовно сайт та хостінг
Слав

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2006, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дмитро написав:
Дивно в же вкотре запроданці готують собі граблі, останнім часом вони були в вас помаранчового кольору.

Ти би помовчав.Твоя напівжидівка Вітренко нічого не зробила корисного в боротьбi проти сіонізму.

Рабою московських катів!
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2006, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

дмитро написав:
Дивно в же вкотре запроданці готують собі граблі,

Запроданці--це ПСПУ? Так вам і граблі не допоможуть. Лопати теж. Екскаватором закопати, тоді смердіти буде трошки менше.

Цитата:
останнім часом вони були в вас помаранчового кольору.

Помаранчевого кольору були шкуринки від фруктів і презервативи. Ти щось галюцинуєш, друзяко.

Цитата:

Утнути на користь сіоністів щось більше, аніж виставити на сміх істінна гусскую пгаваславную абществєннасть, як це ви успішно зробили, буде дужже важко.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2006, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 тмуторокань
Бандеровцы,наступающие на русский язык?На Украине НЕТ проблемы русского языка!Скорее наоборот.На Украине я с 1990 года,жил сначала в селе.Одноклассников просил:"говорите со мной на украинском!"-хотел выучить язык .Начинали здраво,кончали мерзким суржиком.И это в селе!Почему я на этом сайте?Украине нужна сильная независимая партия с харизматичным лидером,за которым пойдет народ!Из всех политиков мне импонирует Тягнибок,за него голосовал,потом нашел этот сайт.вопросов появилось больше чем ответов,со многим не согласен.Куча про-националистических партий,и "вроде нормальных",и с конкретной СБУ-шной крышей дробят народ,нет никакой консолидации.И смех,и грех-мои друзья,знакомые-соратники с правильными взглядами(naziskins,hools,и т.д.)на последних выборах голосовали кто во что горазд!Печально...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,