•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

[назва фільму]

Автор Повідомлення
українофіл

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 09:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи може хто небудь підказати хто організував зйомки фільму "[назва фільму]" і чи треба його забороняти на території України. Якщо цей фільм не бачили , то подивиться. На мою думку, це пропагандистський фільм, який треба заборонити. Вибачаюсь, якщо назву помилково переклав з россійської.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не достатньо бути просто "філом", ще бажано голову включати.

Якщо на вашу думку він поганий, і його треба заборонити - то якого милого розказувати про його існування, робити йому рекламу?!

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 10:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

До речі, чомусь на форумі і досі нема гілки з обговоренням хороших фільмів. В тому лайні, що пливе рікою, самостійно практично неможливо ор"єнтуватися.
Я от думав, що "Обитаемый остров" звичайний бойовик, але тільки до моменту, коли почув фразу героя Сергія Гармаша : "Вся правящая элита - выродки".
Що не кажіть, але радянський кінематограф - хороша школа завуальованого змісту. :)

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я колись планував зробити окремий проект - аналог Кінокола, але анонсувати і викладати тільки кіна, що мають зміст.

Але щось руки не доходять власне наповнювати. Має бажання хтось допомогти?

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 11:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Я колись планував зробити окремий проект - аналог Кінокола, але анонсувати і викладати тільки кіна, що мають зміст.

Але щось руки не доходять власне наповнювати. Має бажання хтось допомогти?

Я б з задоволенням, але в цьому сенсі, на сьогодні, маю досить обмежені можливості.
Хіба що викласти пару десятків дійсно хороших фільмів з власної колекції з більш-менш детальними рецензіями, за якийсь невеликий час - можу.
Але ж повстає питання мови (дубляжу ?) та авторських прав.
Бо ж якщо фільм не можна скачати та подивитись - який сенс про нього читати ?

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 13:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Барабас, а Ви назвою і коротким коментарем зацікавте. По чесному. Знайти не проблема, коли знаєш, що шукати.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 17:00 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Барабас, а Ви назвою і коротким коментарем зацікавте. По чесному. Знайти не проблема, коли знаєш, що шукати.

О, це багато треба писати... :)

Взагалі мій улюблений режисер, це голандець Jos Stelling ( Йос Стелінг) Два його, на мій погляд, кращі фільми це "Ілюзіоніст", та "Летючий голандець". (тільки не плутайте з одноіменним голівудом).
Ще в нього варті уваги несамовитою операторською роботою біографічний фільм "Рембрандт, рік 1669" та чудова історія під назвою "Стрілочник"
Стелінг має дивовижний смак і у нього завжди чудовий підбір виконавців та музики. Але кінокритики його вважають елітарним.
Чув, до речі, що має вийти на екрани його новий фільм з Сергієм Маковецьким.
Дуже люблю Террі Гільяма . Його "12 мавп" з Брюсом Віллісом мабуть дивились всі, а от футурологічно-фантастичний фільм в стилі Джорджа Оруелла "Бразилія" залишається маловідомим, незважаючи на зоряний склад акторів та глибокий зміст.
До речі деякі ідеї з цього фільму були використані в "Обітаємому острові", що й до того дуже часом стилістично нагадує метафоричну "Дюну" Девіда Лінча.
З голівудських комедій дуже люблю " За бортом" та "Безжалостные люди"
З історичних - безумовно "Жанна дАрк" Люка Бессона, хоча маю до нього масу зауважень в деталях.
Зараз очікую виходу на екрани "Трудно быть Богом" Олексія Гєрмана, він його мучить вже близько десяти років, але це той режисер, що дуже цінує надзвичайну достовірність деталей, і тому фільм має бути надзвичайно цікавим.
Взагалі є такі режисери, кожний фільм яких можна дивитись безкінечно, це Андрій Тарковський (Сталкер, Ностальгія, Жертвопринесення), Отар Іоселіані ( особливо враження від "И стал свет" ), Джим Джармуш ( "Мертвец", "Пес-Призрак, или путь самурая").
Не можу промовчати про "Політ на зозулиним гніздом" та "Амадей" Мілоша Формана, це - видатна класика.
А Дастін Хоффман у всіх своїх старих фільмах....
А Кім-Кі-Дук, південнокорйський режисер, що будучи взагалі невідомим в Європі раптово вибухнув Золотою пальмовою гілкою Каннського фестивалю з фільмом "Весна, літо, осінь, зима, і знову весна"...
Взагалі писати на цю тему можу аж ніяк не менше, ніж про фотоапарат :)) Бо ж хороший фільм, це потужний заряд позитивної енергії, а всіляка гниль, що нас нею зазвичай годує зомбоящик лише вкорочує життя.

Редаговано: БАРАБАС (28 квітня 2009, 17:16)
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А мені читати, не менш цікаво, ніж про фотоапарат. Я ж шо в одному, шо в іншому дуб дерево. Та й не лише в тому. А для загального розвитку не лише цікаво, а й корисно.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я також з задоволенням прорецензував та порекомендував би з десяток фільмів.

То що? Обіцяю за два-три дні зареєструвати домен щось типу "кіно-для-розуму" і поставити там двигунець. Наразі обмежемося рецензіями, пізніше можна буде додати галерею та можливість завантажити фільм.

Єдине що хотілося б мати відразу - це продумати рубрикацію, оскільки, міняти її "на ходу" - то є дуже зле з точки зору розкрутки сайту...

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 17:19 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

Єдине що хотілося б мати відразу - це продумати рубрикацію, оскільки, міняти її "на ходу" - то є дуже зле з точки зору розкрутки сайту...

Рубрикація має бути мабуть стандартна :
1. По режисерах.
2. По акторах.
3. По жанрах.

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

4. По кінофестивалях, кіно преміях.
5. Країни(студії) виробники.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 18:32 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
4. По кінофестивалях, кіно преміях.
5. Країни(студії) виробники.

Можна, але треба зважити на те, що принаймні за останні роки Оскар, наприклад, деградував остаточно.
В минулому році, наприклад, за іноземний фільм на противагу Катині Анжея Вайди та досить пристойному "12" Міхалкова його отримав австрійський (?!) "Фальшивомонетники" - як жид не став друкувати в концтаборі фальшиві долари і тим врятував світ :)
До речі дубльована "Катинь" є тут :

http://kamjanske.net/katyn/2007_Katyn.avi

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 19:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не можу зайти.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2009, 20:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Не можу зайти.

Може тимчасово.
Але в мене погане передчуття :)
Бо це посилання я закинув на москальський форум, і там відбулась цікава дискусія (деякі документи для неї, до речі, надав Шановний Джміль), завдяки якій вдалося поставити на місце пару ФСБшників.
Причому я вів себе максимально чемно. :)
Тож, якщо посилання не буде працювати й надалі, то це значить, що вони контролюють сервак у Кам"янському.
Тоді залишається одна надія на Чорного, а "Катинь" буде першим фільмом у нашій колекції.

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2009, 07:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вони намагаються контролювати все. Там штатні співробітники. І це добре видно. Є велика різниця між тим, як пише простий росіянин, і феєсбешним, а можливо і вони по іншому (там пройшла реорганізація ФАПСИ) називається. Скоро вони назбирають початковий матеріал і почнуть воювати вірусами, троянами, шпіонами і іншою різною бідою. На хакерських сайтах вони вже давно свої. Там їхніх програм двійного призначення море. Туди краще не лізти.
Я навіть не сумніваюся, які Ви були чемні. Вони, поки, що до Вашого і Джміля рівня не дотягують. Тупі, прості, наглі і брехливі. Але вони вчаться.
Зараз можна ставити їх на місце і спостерігати контрольованість того, чи іншого сервака. Якщо Чорний дозволить, створити тему, контрольовані сайти, чи ще якось. Або самому вести накопичення. Пригодиться.

Редаговано: лісоруб (29 квітня 2009, 08:39)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,