•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

[назва фільму]

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2014, 17:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

О,ти ба які розумні,тепер буду знати,хто з"їв моє сало:))

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2014, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
але на збагачення фінансове мізки у нас якось не налаштовані.

ТАК. Вищі сили нам того не дали. Бо знали: ми цього не потребуємо. Бо маємо щось набагато важливіше.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2014, 03:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
М.Джура написав:
але на збагачення фінансове мізки у нас якось не налаштовані.

ТАК. Вищі сили нам того не дали. Бо знали: ми цього не потребуємо. Бо маємо щось набагато важливіше.

Глечики крутити? І все?
Вищі сили дали?
Не зліть мене.
Бо буду лаятись.

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2015, 00:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поводир.
http://kinomassa.net/4689-povodyr-2014.html

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2015, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аліса в країні чудес http://kinogo.co/869-alisa-v-strane-chudes-2010.html зразу кажу, фільм з тієї ж опери, що і "Матриця" і йому подібні...

Фільм масонський, а це значить, що дивитися його потрібно і сприймати образно, "поміж рядками"...

Сюжет фільму зачіплює переворот уявлення людей про реальність і скочування їх в духовну прірву втч "завдяки" "просвітництву" і як наслідок, перехід в "задзеркалля", тобто "Нового часу" (т.зв "розділ історії")...

Зразу скажу, що всякі нетрадиційні дегенеративні цінності, що останнім часом нав'язуються людям, логічно вкладаються в отой самий "переворот"
і морально-духовне падіння...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2015, 18:01 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Американські кінокритики назвали український фільм «Плем'я» Мирослава Слабошпицького стало найпотужнішою за впливом на глядачів стрічкою 2015 року.

Про це повідомляє Національна спілка кінематографістів України із посиланням на американське видання Rolling Stone.

Також видання називає «Плем'я», що виходить у малий кінопрокат США, обов'язковим до перегляду.

Журналісти порівнюють стрічку з такими фільмами, як «Дітки» Ларрі Кларка (спільне – робота з молодими непрофесійними акторами), «Незворотність» Гаспара Ное та «Сало: 120 днів Содому» П’єра Паоло Пазоліні.

Нагадаємо, за фільм «Плем'я» Мирослав Слабошпицький отримав премію Sutherland Award Лондонського кінофестивалю.

Ше один фільм Слабошпицького «Люксембург» вийшов на міжнародний ринок. Стрічку купили в Греції та в країнах колишньої Югославії (Словенія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія і Чорногорія).

http://www.hromadske.tv/culture/ukrayinskii-film--plemya--stav-naipotuzhnishoyu-st/

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2015, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стрічка про добровольців Правого Сектору отримала приз на міжнародному фестивалі
Українська документальна кінострічка Леоніда Кантера та Івана Яснія під назвою «Добровольці Божої Чоти» отримала «Приз глядацьких симпатій» 13-го Гданського міжнародного фестивалю документального кіно, який проходив з 11 по 14 червня 2015 року.
http://socportal.info/2015/06/17/strichka-pro-dobrovol-tsiv-pravogo-sektoru-otrimala-priz-na-mizhnarodnomu-festivali.html

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2015, 18:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Посилання не відкривається.
Але я Вам вірю на слово.
Це добре,що десь світу розповідають про добровольчий,визвольних рух українців.
Але я не вірю,що це хвилює байдужих європейців і американців.
Та і то дійсно,чого іх має хвилювати чужа країна?
Мене ж не хвилюють Масаї,які корів надрізають,шоб крові напитися.
Пані Ліно,мені зараз страшно.За свою країну.
Після помаренчевого Майдану,я думала..ну все слава Богу,минуле вже не повернеться. Ще й як повернулося!
Після цього Майдану...ну вже була впевнена,що вороття назад нема.
Я відмовляюся у це все вірити!-бо зараз небезпечно бути патріотом.
Відкат назад? Куди?
Ну не може бути Порошенко одночасно агентом кремля і госдепа.
Які ваші,пані Ліно міркування з цього приводу?

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2015, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Відкат назад? Куди?
Ну не може бути Порошенко одночасно агентом кремля і госдепа.

Леонід Ройтман: Порошенко, Аваков, Гелетей, Ярьома, Константиновські, Балога, Мартиненко.... (і ще від себе додам: Тимошенко) - це все люди Сьоми Могилевича, якого покриває уряд РФ.
https://www.youtube.com/watch?v=B0S2Tti4MnE
https://www.youtube.com/watch?v=dGfEJyj0JFE
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2015, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міха не зли мене.
я до пані Ліни зверталась

Чи ти думаш,твоє посилання-це є остання істина?
Міха ти розумний,так?
А я наприклад вже нічого не розумію- де "перемога" де "зрада".
Де трахтур Порошенка,де кулявлоба...
Де Турчинов,який при мені волав-носилки мені! мене вбили!
Суки.

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 02:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Шкодо, мабуть, політичне життя в країні рухають не ідеї, а гроші. Рішення нагорі ухвалюється не так через накази з РФ і США (хоча і це є), як через вічний поклик долара у власній кишені.
Щодо Порошенка моя думка за півтора року не змінилася. Він - людина, яка випадково стала президентом України під час війни. Він - "агент корпорації "Рошен", навколо якої крутиться зараз уся країна, що здійснила подвиг Одного Туру. Тут не треба і ФСБ з Госдепом. Політика Порошенка – це рухи крупного бізнесмена з властивою психологію за будь-яку ціну зберегти і примножити набуте непосильною працею. А це передбачає компаньйонів, конкурентів, а не ламання корупційних схем згори додолу. Оцим моментом користається феесбешний корпоратив "Озеро", щоб чинити тиск на Україну.
Дива не могло статися. Історія знала приклади, коли багатії відмовлялися заради великої ідеї від тягаря грошей. Це християнські святі. А прості смертні, які мали щастя-нещастя в епоху дикого ринку зробити капітал, стають заручниками останнього.
Спостерігала за поведінкою і звичками декого з пересічних українських багатіїв. Тому і щодо олігархів ілюзій не маю. Чому в багатьох українських громадян, наляканих війною, вони були? Олігарх не може будувати "життя по-новому". Скільки ще разів народу треба наступити на граблі "любих друзів", щоб це затямити?
За справжніх патріотів маси не голосують, бо бояться радикальних змін. Легше пристосовуватися до обставин під солодкі промови. Поки смажений півень не клюне.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бабло править світом.
Погоджуюсь.
Але вже і так і сяк крутила,а зрозуміти цього ніяк не можу.
Мабуть природа ще трохи потерпить,а потім знищить людство.
І правильно зробить.

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2015, 12:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
мабуть, політичне життя в країні рухають не ідеї, а гроші. Рішення нагорі ухвалюється не так через накази з РФ і США (хоча і це є), як через вічний поклик долара у власній кишені.

Світом правлять почуття, а не гроші. Справжня політика - це боротьба за серця людей. І доляр - це не просто гроші, а це папірці, наділені "магічними властивостями" вирішувати "всі проблеми", мов "еліксир".

Звісно, це все гарно прорекламована ілюзія. Але коли з'являвся шарлатан і казав, що він знає як вилікувати від невиліковної хвороби - люди готові були розірвати одне одного, аби тільки встигнути потрапити до того "чарівника".

Те саме з доляром. Його ж хтось ввів. І хтось його друкує. І хтось вирішує, кому давати, а кому ні. Вони ж так потрібні, вони так манять, так до себе притягують ще і тому, що дають владу над такими. Але отримання насолоди від керування чи то маніпулювання - це само по собі вже наркотик або пристрасть. І отже все це називається..залежність. Все це зветься РАБСТВО..тобто реальність. І більша частина людства- РАБИ по факту. Недарма Тимошенко в розмові з Коломойським ще в 2007 році заявила, що "этот народ - биомасса, он мне поверит..."

Юля Володимирівна вариться у цій всій каші і чудово розуміє, хто є хто в так званій "українській" т.зв "політиці" і тому з такою зневагою дивиться на оте "населення", яким можна легко маніпулювати. І підозрюю, що і вона таємно отримує від цього насолоду. Хоча насправді ані вона ані порошенко, ані яценюк нічого не вирішують. Це виконавці.

Всі прем'єри і президенти, як показує практика- просто передавали естафету один одному, а реальна політика була при цьому незмінна: звільнення території від корінного населення. Це реальна стратегія, яка успішно проводиться і яку нині пришвидшили, мов хімічну реакцію з допомогою каталізаторів.

Світ задзеркалля...Україна в країні чудес.....
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2015, 20:29 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

сучасне російське аматорське кіно, якщо кому цікаво :

https://youtu.be/Ufcwrz6aBBA

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2015, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені сподобався* На вістрі списа*

http://www.ex.ua/6770687

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику