•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

[назва фільму]

Автор Повідомлення
Ліна

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2016, 16:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На мене велике враження справив фільм Малюк 44 (Номер 44 - Child 44), створений за романом Тома Роба Сміта, з Томом Гарді в головній ролі. Цей актор так само став для мене відкриттям. Зіграв дуже переконливо, хоча він - англієць. Всі актори впоралися із завданням. Якщо хтось дивився, поділіться враженнями. Як ні, обов'язково перегляньте.

Ось:
Номер 44 / Child 44 (2015)
http://kinoprostir.com/triler/nomer-44-child-44-2015.html

Виявляється, цей фільм заборонили в ерефії. А через ту заборону і в Україні глядачі не побачили фільм в кінотеатрі. Як і в Білорусі, Казахстані і Вірменії. Мені цікаво, яким чином під час війни з ерефією наш прокат є залежним від рішень, які ухвалюють у мацквє?!!

Мешканцям мордора дозволено переглянути фільм в інеті. Для них зробили російський переклад. Але кацапи без брехні і цього разу не обійшлися. На початку фільму титри англійською, де йдеться про події Голодомору в Україні, зачитуються у "вільному, кремлівському" перекладі.

Отже, перегляньте, поділіться враженнями.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 03:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
На мене велике враження справив фільм Малюк 44 (Номер 44 - Child 44), створений за романом Тома Роба Сміта, з Томом Гарді в головній ролі. Цей актор так само став для мене відкриттям. Зіграв дуже переконливо, хоча він - англієць. Всі актори впоралися із завданням. Якщо хтось дивився, поділіться враженнями. Як ні, обов'язково перегляньте.

Ось:
Номер 44 / Child 44 (2015)
http://kinoprostir.com/triler/nomer-44-child-44-2015.html

Виявляється, цей фільм заборонили в ерефії. А через ту заборону і в Україні глядачі не побачили фільм в кінотеатрі. Як і в Білорусі, Казахстані і Вірменії. Мені цікаво, яким чином під час війни з ерефією наш прокат є залежним від рішень, які ухвалюють у мацквє?!!

Я цей фільм вже давно подивилась.
В українському перекладі.
Мені дуже сподобався. Як казочка.
Фільм,дійсно дуже класний,трилєр справжній.
І американський хепі-енд.

Дуже раджу всім подивитись. Антураж,атмосфера,гра акторів...і таке інше.

Фільм вартий уваги. Але не забувайте,що він художній.

Мешканцям мордора дозволено переглянути фільм в інеті. Для них зробили російський переклад. Але кацапи без брехні і цього разу не обійшлися. На початку фільму титри англійською, де йдеться про події Голодомору в Україні, зачитуються у "вільному, кремлівському" перекладі.

Отже, перегляньте, поділіться враженнями.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 03:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я цей фільм вже давно подивилась.
В українському перекладі.
Мені дуже сподобався. Як казочка.
Фільм,дійсно дуже класний,трилєр справжній.
І американський хепі-енд.

Дуже раджу всім подивитись. Антураж,атмосфера,гра акторів...і таке інше.

Фільм вартий уваги. Але не забувайте,що він художній.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 05:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкодо, дякую за відгук. Два дні напосідала на родичів і друзів, і ніхто мені не мав чого сказати, бо не бачили і не чули. Я настійливо переконувала переглянути. Мусять, бо не відчеплюся. )))
Виникло бажання прочитати сам роман. І вчора з'ясувала, що виданий в харківському КСД. Звісно, російською. (((. Російськомовні книжки не купую принципово. Шукала в інтернеті англійською. Натрапила знову-таки на російський переклад. Прочитала дуже швидко, щоб порівняти. Книжка суворіша і жорсткіша за фільм. Варіант фільму мені більше припав до душі, бо у головних героїв там менше цинізму і прагматизму.
Звісно, це художній твір. Але я була знайома з людьми зі схожими історіями. Кожна могла б стати сюжетом для художнього твору, і не треба було б особливо щось перебільшувати і вигадувати. Люди виживали і пристосовувалися, доносили, зраджували, відрікалися від рідних. Але було і місце подвигу. І часом друзі, ризикуючи, допомагали сміливцям, які не заплямовували сумління. Люди дивом рятувалися, виходили з ситуації неушкодженими. Отже, і в суворому житті трапляється щось неймовірне.
У романі "Малюк 44" дуже точно відтворена атмосфера і обставини тієї страшної епохи.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 06:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно,по -перше,зі всією повагою,фільм має іншу назву,
здається " номер 44".

Фільм , дійсно з жанру трилєр.
Там йде мова про масове вбивство хлопчиків.
про маньяка.
І по ходу діла,звісно репресії. радянські.

Ще раз повторюю,фільм мені сподобався.
Сталінські жахи там показані.
Але насправді,у ті часи .думаю було ще страшніше.

Це саме той фільм,який я всім рекомендую.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачте, панянки, що встручаюсь у Ваш діалог.
Рекомендую почитати книгу Марії Остромири "Лемківщина у вогні". Книга написана живою, українською народною мовою, про вояків і воячок УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНЬСЬКОЇ АРМІЇ, які відважно боролись проти окупантів, захищаючи українців - лемків від єзуїтів на прадідній українській землі.

Героїчно пережили всі жахи визвольної боротьби! Слава їм во віки вічні!!!

В лавах УПА воювали і юнаки і юнки і зі сходу України. У книзі згадується і вояк - казах.
Вітаю всіх небайдужих із роком УПА!!!

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В мене весь фільм було питання, що ж спонукало американців взятися за цю тему? А сама тема, звісно, цікава. Особливо питання наприкінці – я теж звір чи не дуже?
Гамериканці зіграли гарно, були переконливі й дуже схожі на кацапів. Видно, що режисери передивилися купу совкового кіна. Початок – викапана сцена у Рейхстагу з «Отєц солдата».
Але! Замість того, щоб пускати титри про Голодомор, треба було залишити голос за кадром із тим самим текстом. А самі титри замінити корткими сценами з показом саме Голодомору. Це ж-бо кіно? То показувати треба, а не розказувати! Як грабують селян, як люди їдять майже неїстівне, як пухнуть та вмирають, як залишаються діти, страшні сцени людоїдства й т.і. Тоді всім, хто не в темі, легше було би зрозуміти, чому в того серійного вбивці стався здвиг по фазі. Адже голод впливає зокрема й на мозок. І цей факт плавно підводить до іншої теми: жертви голоду здатні перетворитися на таких самих людожерів, як і ті, хто цей голод вчинив. З тією різницею, що справжня провина лежить на істинних людожерах. Але саме вони судять «вторинних»…
Коротше, ще є що копати.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 12:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
...Вітаю всіх небайдужих із роком УПА!!!

Дякую й приєднуюся!

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 13:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся, якраз у книзі жахіття Голодомору добре висвітлене. Перші розділи про це, і я їх проминула, прослизнула очима. А потім вже під кінець оповідається в подробицях жахливий епізод дитинства головного героя, який впливав і на нього особисто, хоча він не став маніяком.
У фільмі ніби і немає виразного акценту Голодомору, тому що слід було зосередитися на наслідках, щоб продемонструвати причину, але мені видається, що жах Голодомору добре висвітлений уже у вступі. В короткому тексті все сказано.
Мотто "В раю не трапляється вбивств" і титри, якими починається фільм, мене особисто впровадили в ступор: це ж не українці стверджують, а іноземці. Я фільм переглядала тричі. Перший раз із польським перекладом. На польському сайті більший шанс натрапити на хороший перекладений фільм. Поляки назвали фільм "Система".
Почувши слова про Голодомор в Україні, коли Сталін знищував Україну і щодня вмирало 25 тисяч чоловік, продовжила перегляд. Інакше б і не дивилася: тема сталінських часів, минулої війни для мене не на часі. І так невесело. Але тут показана людяність, яка перемагає звіра. І ця тема є актуальною завжди. Це доносить, передусім, хороша гра всього акторського складу. Ну а Том Гарді тут просто неперевершений.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 13:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Також вітаю з роком УПА. Однією з перших книжок про подвиг УПА для мене стали спогади Марічки Савчин "Марічка. Тисяча доріг". Давала читати людям, які про УПА мало що знали і не дуже цікавилися цією темою. Так само були ошелешені. Погодилися, що це був подвиг, і люди свідомо йшли на смерть заради Україні, воліючи вмерти, аби не здатися Звіру.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я дівчата,щось останнім часом перестала бути сильною і стала плаксивою.
Скачала фільм Поводир,але ніяк не можу налаштуватись на перегляд.
Натрапила на гарні слова-кацапи українських патріотів називають бандерівці, а всіх інших хохлами. То ж,обирай-хто ти.
Вітаю з Днем народження Степана Бандери.
Всім зичу сили духу,гарної вдачи і не журитися.
Най повиздихають наші вороги.

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2017, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора подивилася новий фільм Крістофера Нолана "Дюнкерк". Це шедевр. Почитала кілька рецензій. У кожного своє сприйняття і свої акценти. Щоб мати власну думку, не проминіть нагоди, обов'язково перегляньте "Дюнкерк"!
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2017, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Вчора подивилася новий фільм Крістофера Нолана "Дюнкерк". Це шедевр. Почитала кілька рецензій. У кожного своє сприйняття і свої акценти. Щоб мати власну думку, не проминіть нагоди, обов'язково перегляньте "Дюнкерк"!

Я гляну обов'язково. В принципі, відомо, що там відбулося, і цікаво, як Голлівуд то зараз подаватиме.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2017, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Ліна написав:

Я гляну обов'язково. В принципі, відомо, що там відбулося, і цікаво, як Голлівуд то зараз подаватиме.

Уточнюю, що не Голлівуд, а конкретно британець Нолан і вся британська команда. Фільм, на мою думку, питомо британський. Я у захваті. Не буду наразі нічого писати. Чекаю, коли переглянете. Обміняємося думками.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2017, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глянув. Це не голлівудщина, але - постфактумна апологетика переможців, абсолютно точно.

Свідомо винесено за кадр все, що може бути невигідне, похитнути світлий образ Британії.

Чому війська безладно втікають, де командування, де флот, де винищувачі, чому евакуація почалася лише коли німці притиснули томмі до води, чому не евакуювали французів? Мілліон питань.

Регулярні нагадування, що нова війна є продовженням старої, Першої. Це і хазяїн катера, і сліпий ветеран, що вітає солдатиків.

Двигун "RR - Merlin", зрозуміло, епохальна річ, англійці досі хвастають. Звук має, правда, значно приємніший від "Мессершмітівського" двигуна "DB - 605", той звучить, як увертюра смерті. Мене здивувало, що англійці не обіграли цю різницю, раз уже згадали про звук "Роллс - Ройс Мерлін". Провтикали шанс.

Образ, і монологи симпатичного, мудрого морського офіцера, і потім Черчілль в газеті - виправдовують і перекривають всі жахливі помилки англійців при веденні бойових дій і евакуації військ.

Там коротенько говориться, що німецькі танки зупинились, і все. А це була вказівка Гітлера, зупинитися, і дозволити англійцям евакуюватися. Якби не цей наказ, картинка була би дещо інша. Маю особисту думку, що дохлуваті, ніякі зусилля англійців з евакуації власних вояків пояснюються просто - вони не вірили, що німці не влаштували пастку, і при спробі евакуації не виб'ють значно більше англійських кораблів і людей. Доречі, на фото з Дюнкерка техніка безладно покинута на пляжі, ніяких причалів із грузовиків непомітно. Отже, розвідка англійців була ніяка, про наміри Гітлера вони не мали зеленого уявлення, організувати ар'єргардні заслони не могли, при цьому мислили, моделювали ситуацію, в міру власної зіпсованості. Не малої, як видно. Проте, і не найбільшої, як свідчать у спогадах німецькі ветерани. Все одно, англійці були кращі від американців, у ставленні до полонених, наприклад. При Дюнкерку англійські війська почувалися покинутими, і зовсім не безпідставно. Так і було.

Чому в виробництво фільму влізли американці? Я все жду, коли знімуть про аналогічну акцію, евакуації американських вояків з Африки, де вони виявилися небоєздатними проти німців. Але там, мабуть, таке, що симпатичним іміджем морського офіцера не прикриєш, безнадійно.

Дуже багато місця віддано зображенню екзистенційного жаху, з відповідною музичкою. Західного глядача довго вже дресирують в цьому напрямку. Найбільше страждають позитивні герої. Нема жодного вбитого німця, застиглого в судомах, німець на "Вf - 109" втикається у воду і гине тихо, непомітно.

Пілот "Спітфайра" замість плигнути самому і розбити машину, або сісти біля своїх, на мілководді - планує ближче до німців, і довго чекає, коли вони помітять палаючій літак. Розумник, чо.

Вояки, що залазять у катер на берегу, не знаючи, чи він на ходу, коли буде приплив, і сидять у ньому, чекаючи від Бога дулі - взагалі казка про колективне здуріння. Оце вже голлівудщина, це їхня спеціалізація, смакувати страждання пасивної жертви. Жодної спроби огляду машинного відділення, рулів, жодної спроби парирувати обстріл, залатати дірки, викачати воду. Тупе чекання затоплення.

Коротше, як там сказала короліва Елізабет, коли побачила гол Марадони, забитий рукою у ворота англійців: "We are not amused!".

Вибачте, пані Ліно, якщо розчарував, або розкислив Ваше задоволення від фільму. Англійці тогочасні - були звиклі до колоніальних війн. Фільм не показує, що конструктора того ж "Спітфайра" вони вважали дурником, диваком, і він помер, не доживши до тріумфу своєї шедевральної машини. А воювати з кращими штурмовими частинами вермахту і SS - не те саме, що із зулусами в Африці, чи повсталими китайцями, або сіпаями. Кинути, тікаючи, все зенітне і протитанкове озброєння, а потім відбиватися від штурмовиків гвинтівками? А що таке офіцери, які, кинувши своїх солдат, тікали пошвидше до евакуації? Як можна одночасно кинути страшний об'єм палива і транспорт з сухими баками? Чому ті, хто добрався на кораблі, не відганяли шлюпки назад до берега? Що це?

Гітлер, пам'ятаючи Першу світову, заборонив атакувати танками, обмежив темп наступу. Просто кажучи - зіграв у гуманізм. Дав шанс на спасіння, нехай і умовний. Не все офіцерство його підтримало, було багато ініціативи, обстріл артилерії, "Штуки", частини SS. По суті, це був такий, середньовічний реверанс, коли противнику дають можливість відступити з честю. Подальші події знищили такі умовності, практично на нуль. І фільмів про це - ніколи не буде, бо в західному кіно не буває безплатної правди.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,