•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Екологія. Навколишній світ.

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2009, 23:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Давайте,будемо ділитися своїми спостередженнями за тим,
як знищують наші парки,окремі вікові дерева,
як загарблють береги наших водойм і річок.
Що нема вже ні совісті,ані страху у цієї влади.
Природа вже плаче,благає про допомогу.
Я вже не кажу про зоопарк-концтабор.
Деяким безпритульним тваринам допоможуть небайдужі люди,
і як правило-бідні. Решту тварин труять-і вони страждають
у муках,поки не загинуть.
Хороша влада починається,від ставлення до пенсіонерів,
і до безпритульних тварин.

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 00:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

о, це так! безпритульних тварин треба вбивати гуманно - в основному присипляти. або стерилізовувати, якщо хочеться підтримувати біорізноманіття в місті :)
і ще про ворон не забудьте, які виживають у великих кількостях внаслідок того, що погано працює утилізація сміття. хоча, думаю, якщо робити зариті пластикові контейнери, то цієї проблеми не буде

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 01:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
о, це так! безпритульних тварин треба вбивати гуманно - в основному присипляти. або стерилізовувати, якщо хочеться підтримувати біорізноманіття в місті :)
і ще про ворон не забудьте, які виживають у великих кількостях внаслідок того, що погано працює утилізація сміття. хоча, думаю, якщо робити зариті пластикові контейнери, то цієї проблеми не буде

СВВ,ви придбали ворога у моєму лиці:))

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 08:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Персиональні пенсионери - гірше за безпритульних тварин!
Заберимо їхні пенсії по 15 000 грн та віддамо безпритульним тваринам.
А то ходять, пляшки збирають...

ТРИМАЙСЯ!
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Шикарно.

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://nrcu.gov.ua/index.php?id=4&listid=90956

Миланка

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Як врятувати річку Рось?
http://www.grif.kiev.ua/gorod/stat/220.htm

Шкода

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аквілон написав:
Шкода написав:

Персиональні пенсионери - гірше за безпритульних тварин!
Заберимо їхні пенсії по 15 000 грн та віддамо безпритульним тваринам.
А то ходять, пляшки збирають...

Ми всі знаємо-хто такі персиональні пенсіонери,
з ними усе ясно-копняка під зад і забрати гроши.
Я мала наувазі Вашу бабусю,свою бабусю,свого свекра-лісника,
який загинув захищаючи ліс.
Аквілоне,ви мене розумієте?

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 13:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Шкода написав:

Шикарно.

Вадимире!
Чесно-я не зрозуміла у чому гумор:))
Моя помилка у слові "ділитися", а треба було сказати "боротися"?
Так?

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 13:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хоча б.

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2009, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Як врятувати річку Рось?
http://www.grif.kiev.ua/gorod/stat/220.htm

знаю я річку Рось.
Ой,як прикро!
Що,Вам,Миланочка,сказати,дуже у мене болить душа
за усе неподобство,що відбувається на нашій землі.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2009, 18:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

можливо, це особисте, але бути схибленим на котиках і собачках і одночасно підтримувати розвиток термоядерної енергетики - це несумісні речі. тому втомившись від європейського і елгорівського скиглення, я все-таки схиляюся до другого.

а як ви ставитеся до викидів вуглекислого газу? це ж просто чума 21 століття :))))))))

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2009, 22:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Переходьмо на ядерну і термоядерну енергію, електротранспорт (аби була політична воля).
І чому вуглекислий газ - це чума? Може, отрута, що викидають (кислоти, нафта та ін.) - це погано. Але життя у печерах без зручностей цивілізації ще гірше.
А вуглекислий газ - не проблема. Це - те, що ми видихаємо (якщо ви люди, звичайно). Повністю вирішити цю "проблему" можна тільки глобальним голодомором або кастрацією-вакцинацією. Насправді ж міфи про глобальне потеплішання штучно роздувають. Ба, навіть якщо вода підійметься на 5м - не помремо. Збудувати дамб задля стримування моря (як Голандія робить вже 2000 років) набагато дешевше за дотримання правил Кіотського протоколу. Читали книгу Б'йорна Ломборга "Cool it"? Я, нажаль, не дістав, але бачив його інтерв'ю. Погугліть, пошукайте - цікава тема. Просто страшилки комусь дуже вигідні.

Вареник

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2009, 08:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.vtorresurs.com.ua/?page_id=4

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2009, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
http://www.vtorresurs.com.ua/?page_id=4

Добре підприємство. Не встигли розвалити, на щастя. Головне, щоб дожило до приходу "Свободи" до влади.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,