•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Екологія. Навколишній світ.

Автор Повідомлення
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2009, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо оподатковувати шкоду, а не прибуток, то все поверне на добро: собаки будуть ситі (і котики, бо я люблю котики), і нам щось перепаде.
Ось Вам "новий і праведний закон", який всі так шукають.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2009, 21:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ну,закінчилося це кіно; що далі?
Які вирішилися проблеми?
"

Як це ?
Будинок згорів, а всі собаки залишились живі.
Тарковському - амністія ! :)

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Шкода написав:
Ну,закінчилося це кіно; що далі?
Які вирішилися проблеми?
"

Як це ?
Будинок згорів, а всі собаки залишились живі.
Тарковському - амністія ! :)

Дорогенький Барабас!
Ви чим живете:"кіном "чи реальністю?
Знаєте,я вам можу таке зняти кіно,що забудете про усе на світі.
Але,тількі теоретично,бо у мене нема кінокамери:)
.

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2009, 10:48 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Знаєте,я вам можу таке зняти кіно,що забудете про усе на світі.
Але,тількі теоретично,бо у мене нема кінокамери:)
.

Дорогенька Шкода !
Ви вже борщ обіцяли такий, що забуду про все на світі.
Але навіть теоретично щось не виходить, бо ж нічого так і не забув :)))

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2013, 07:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода, підтримую Вашу життєву позицію. Ставлення до тварин відображає ставлення до людей. Недарма, всі олігархи та ворожі до простого люду чиновники - браконьєри. Люблять (та що там - обожнюють!) постріляти у тварин заради забавки. Олень - хай буде олень, корова - а давайте і корову, а може в Афирику слона завалити? Ну і згадався тут Лозинський, якому було замало стріляти в кабанів, то вбив людину...
Влада в купі з попами, бізнеменами потихеньку знищує середовище нашого існування. Але боротися треба постійно на всіх рівнях. А чекати, що колись хтось прийде до влади та наведе порядок - може тоді вже пізно буде наводити, бо ніде.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 20:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Степовик з балок,вважаю підняту мною тему вже не правильною.
Зараз вже треба ділитися і радіти-де ще щось вдалося зберегти...
список буде коротший:(
Винищення природи глобальне.
Мені погано від усвідомлення цього живеться.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене пару днів тому отруївся кіт. Причому, він за ніч так охолонув, що коли ранком ми його знайшли, це було практично неживе конвульсуюче тіло, скляні очі, без реакції на яскраве світло. Хтось би поплакав та викинув істоту. Я вжив негайних заходів з реанімації та за кілька годин котик вже хитаючись міг сам пересуватись та почав їсти. Такі ситуації вчать, що здаватись ніколи не можна, навіть коли бачиш, що всі зусилля можуть бути марними. Боротьба за довкілля - це найзапекліша боротьба, що не має кордонів, мови, релігії. По цей бік ті, хто бажає жити у гармонії з природою та людьми, по той бік - ті, хто ненавидить всіх і вся. Я особисто знаю багатьох "патріотів", які тим не менш рубають лісосмуги, стріляють у вовків, вбивають гадюк, та й з людьми поводяться не найкраще. Гріш-ціна такому "патріоту", бо крикун за історичну справедливість своїми діями не відрізняється від активістів партії ренегатів... Борітеся - поборете. Я борюсь.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 22:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я вас розумію, але не для відкритого форуму ця дискусія...
Наче вже з віком могла б бути компромісною, але ніяк не виходить...
не патріоти це, які вбивають тварин.
Гадюку вбити просто за те що вона існує у природі?

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, гадюку луплять лише за те, що вона гадюка. Вважаю головним гальмом нашого суспільства - невігластво. Зокрема, і в питаннях довкілля, природничих наук, психології, генетики, астрономії. Люди, замість пошуку істини, вдаряються в релігію, політику, нащать природу, смітять, проявляють нахабство та агресію до людей.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" Ставлення до тварин відображає ставлення до людей."

Оце мені ваша цитата...якось не так...і якось не туди...:)
Я під нею не підпишусь.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 23:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:) Ваше право. Я пояснив, чому так вважаю. Звичайно, знаю людей, що люблять тварин та захищають їх від людей. Але те завзяття, з яким риги знищують тварин на браконьєрських вилазках, знаходить реальне відображення у ставленні їх до людей своєї країни (а може - не своєї?).
Бо ж "Україна - для СВОЇХ людей!"
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2013, 16:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Інколи для природи було б корисніше якби люди лишили її у спокої.У нас забруднене промислове місто,але в центрі є два парки,один на річці Саксагань,другий на Інгульці.Річки давно зміліли,заросли очеретом.Але йдеш туди і ніби опиняєшся не в місті:могутні дерева надихають силою,білочки прибігають на поклик,качечки ховаються за вербовим гіллям,бабки,жаби,чайки,навіть чапля якось красувалася...дика СПРАВЖНЯ краса.Але вілкули вирішили навести лад:почистили і забетонували річище,вирізали верби і "зайві" дерева.Білки розбіглися і ріка стала якоюсь не живою,штучною,як канал.Для мене це місце втратило свою ауру.

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2013, 02:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://images.unian.net/photos/2013_01/1357313802.jpg

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2013, 02:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://ozernizori.com.ua/ua/about/history/
Це озеро,яке належало киянам, зараз обносять будівельними
парканами.
Одному чорту і його вилупкам відомо, що вони виробляють.
Одна мамона в очах. Як так можна жити?
Гірше,як завжди-населення Києва мовчки ковтає це все.

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2013, 02:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вовка зупиняє тільки куля.Ні-ще петля...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,