•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пропоную відкрити розділ. Прошу підтримати

Автор Повідомлення
Маяк

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2009, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже дуже довго існує форум Свободи, вже досить довго партійці та прихильники спілкуються та обговорюють актуальне на форумі, користуючись зручними віртуальними ніками. З одного боку це дуже зручно, але... В житті ми можемо один одному допомогати та приносити білше практичної користі партії ніж ті філософсько-теоретичні балачки якими зловживають багато з користувачів (я не виключення). Маю пропозицію: створити розділ "дружні контати" або "спільні справи" в якому кожен з учасників форуму може запросити допомогу, закликати до співпраці як у політичних акціях так і особистих справах. Мені наприклад як живій невіртуальній людині у житті, яка працює, заробляє гроші, приймає участь у партійних справах в своєму регіоні не вистачає зв"язку з регіонами України. Серед нас є багато, підприємців, топ менеджерів, просто "офісного планктону" до якого можу і себе віднести, щоб нікому не здавалось що хочу образити. Тож давайте допомагати один одному у реальному житті? Ми ж організація яка присутня у всіх регіонах, миж один одному свої люди, так давайте представляти інтереси один одного у своїх містах. І мова не лише про комерцію, а і про культурні заходи, наукові конференції, спільні акції. Давайте втілимо "свій до свого по своє" у реальному житті вийшовши на пряму співпрацю за межи своїх областей та знявши віртуальні маски. Давайте знайомитись, заводити контакти, пропонувати один одному проекти, налагоджувати та використовувати свої зв"язки у своїх регіонах, щоб допомагати друзям у інших. Нехай цей роздил, буде початком співпраці людей у розквиті сил, реальною можливістю та надією для молодих, та втіхою для похилих для яких також знайдеться гілка. Окрім заклику до створення такого розділу, пропоную конкретні теми Творчисть, Відпочинок, Координація, Контакти, Бізнес.
Творчисть - оголошення про виставки, концерти, творчі події яки відбуватимуться у наших містах, запрошення на відвідування цих заходів та сприяння іногороднім у влаштуванні (маємо бажання запросити до Одеси, сприяти творчим людям або прихильникам творчості).
Контакти - це тема у якому дві або група людей яки виявили у спілкуванні бажання познайомитись особисто обмінюються контактною інформацією для реальних зустрічей поза форумом.
Відпочинок - тема відпочинку та все що з ним пов"язане. Запрошення на курорти, сприяння у влатуванні,спільні походи, поїздки, табори, автопробіги (маємо пропозиції, сприяти у розміщенні на курортах одеської області, маємо дешеві місця на базах прихильних до Свободи підприємців, маємо ідеї спільних атопробігів, туристичних маршрутів з сусідніми з одесою областями).
Бізнес - тема ділових контактів, пошук партнерів по бізнесу або координація колег по роботі, пропозиції угод, проектів, оголошення пошуку довірених осіб у регіонах, пропозиції вакансій та пошуку роботи, сприяння у влаштуванні іногородніх прихильних до Свободи, гостей, переїжджаючих, студентів тощо. (маємо комерційні пропозиції по багатьох товарних групах, шукаємо поставщиків, клієнтів, персонал, кур"єрів. Маємо можливості сприяння у працевлаштуванні, бажання допомогати)
Координація - запрошення іншогородніх на акції, сбори, круглі столи, створювання скайп та айсік"ю конференцій, диспутів он лайн, обговорювання подій, міжобласні телемости.
Друзі! Треба розвиватись, переходити нарешті у практичну площину роботи. В нас є цей форум, який відвідує багато осіб, а це потенціал який треба використовувати ... Не віртуальні маски, не шутовські мантії громогласних ніків, а - ми і є той потенціал який треба використовувати до кінця! Тож підтримайте проект нового розділу, масова підтримка вирішить справу дуже швидко.
Адмін, модератори прийміть до уваги поставте питання, залучить по темах відвідувачив, отмоніторте відгуки, як що люди згодні - до роботи.
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2009, 22:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Це не до форуму. Тут соціальна мережа потрібна. Своя. Не менше. От прийде Чорний, прокоментує і докладніше розповість про перспективи такої штуки...

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 07:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маяк написав:
партійці та прихильники спілкуються та обговорюють актуальне на форумі

Щось мені здається, партійці не дуже спілкуються на форумі, тому що побоюються бовкнути "не те". Якщо позапартійний щось наплів на форумі - просто зітруть. А якщо партійний висловив думку, яка суперечить генеральній лінії партії - можна постати перед дисциплінарним комітетом із занесенням догани в усі місця.
менсон

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 12:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну зробимо таку відкриту мережу, а потім усі в чорний список спецслужб. Якщо щось станеться, наприклад в Києві, неважко буде знайти лівих.

Лісник

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Це не до форуму. Тут соціальна мережа потрібна. Своя. Не менше. От прийде Чорний, прокоментує і докладніше розповість про перспективи такої штуки...

В соц.мережі всі ці пропозиції організуються на раз.
В тому ж московітському Контакті є ціла мережа осередків прихильників Свободи - шукайте і знайдете дуже швидко :).
Чорний

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:
Нахтігаль написав:

В соц.мережі всі ці пропозиції організуються на раз.
В тому ж московітському Контакті є ціла мережа осередків прихильників Свободи - шукайте і знайдете дуже швидко :).

От якраз чужі мережі використовувати дуже не варто.

менсон написав:
Ну зробимо таку відкриту мережу, а потім усі в чорний список спецслужб. Якщо щось станеться, наприклад в Києві, неважко буде знайти лівих.

А чого це вона має бути відкрита?

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

Бо для спецслужб нічого закритого не буває.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
Чорний написав:

Перепрошую - але то шизофренія.

Звичайно не буває - але то не значить що вони для них відкрита. Отримати її - затратити ресурси. Інформація не має бути дорожчою за ціну її тримання- от і все.

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
менсон написав:
Чорний написав:

Звичайно не буває - але то не значить що вони для них відкрита. Отримати її - затратити ресурси. Інформація не має бути дорожчою за ціну її тримання- от і все.

Спеціальність у мене така, цікавлюсь. Там працюють такі хлопці, взломають що завгодно.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2009, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
Чорний написав:
менсон написав:
Чорний написав:

Спеціальність у мене така, цікавлюсь. Там працюють такі хлопці, взломають що завгодно.

Я не дохідливо написав?

Будь-хто взламає будь-що. Але є поняття - ціна взлому.

І взагалі менсоне - маєте дурнувати звичку оффтопити.

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2009, 21:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну чого ви сперичаєтесь? яж звертаюсь не до графоманів, а до нормальніх людей. Не вірю просто, що на великих зборах політичних однодумців немає однодумців культурних, економічних и т.і. Давайте не "забалакувати" ідею усілякою маячнею про соціальну мережу, чекістів, спецслужби, та цензуру форуму. Виходимо з того що маємо. Я висловив пропозицію, між іншим запропонував конкретику, на мій погляд було б непогано. Не збираюсь я у випадку "суперечливості лінії партії" щось доводити, тим більш, сперичатись з адміністратором... Якщо окрім мене не потрібно нікому - закриваємо тему. Просто це потрібно - мені, обгрунтую чому... Все просто. Є можливості, є бажання.Ну невірю в те, що я у своїй повсякденній роботі не можу бути корисним комусь з партійців інших регіонів у їх повсякденній роботі. Так само і в культмассових заходах, так само і у відпочинку. Ось і пропоную відкрити розділ... Ну що тут складного?... Одна строка в ШТМЛ? Яка соц. мережа? Які нафік спецслужби? "Давайте докладніше про перспетиви такої штуки?" Давйте критику може дійсно не все так добре як здається? Приймаються заперечення які відповідають на питання-чому?
Аквілон

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 10:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ідея слушна. Мабуть варто підтримати -- бо зараз основне -- ЄДНАННЯ!

...шо до соціальної мережі... сама сойіальна мережа вже не є актуальною Зараз потрібна соціальна мережа - нова генерація.
Є відпрацьована непогана тема, але... якось... треба спілкуватися в реалі.

ТРИМАЙСЯ!
менсон

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

І взагалі менсоне - маєте дурнувати звичку оффтопити.

Вибачаюсь, але такий вже я)

СВВ

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

бізнес-портал - це добре. я за. от тільки потрібно трохи з юридичними аспектами розібратися для того, щоб не розголошувались комерційні таємниці і приватне життя залишалося приватним.
і систему фільтрування зробити нормальну, щоб не завалило всякими емвеями і іншою рекламою.

а взагалі мова йдеться, напевно, про те, що портали типу укріндастріал мають надто поганий дизайн і містять надто мало інформації, тому і виникає потреба створювати щось нове.

і багато з дописувачів даної теми, очевидно, просто не відчувають потреби в цьому, от і починають вільні фантазії на тему :)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
бізнес-портал - це добре. я за. от тільки потрібно трохи з юридичними аспектами розібратися для того, щоб не розголошувались комерційні таємниці і приватне життя залишалося приватним.
і систему фільтрування зробити нормальну, щоб не завалило всякими емвеями і іншою рекламою.

а взагалі мова йдеться, напевно, про те, що портали типу укріндастріал мають надто поганий дизайн і містять надто мало інформації, тому і виникає потреба створювати щось нове.

і багато з дописувачів даної теми, очевидно, просто не відчувають потреби в цьому, от і починають вільні фантазії на тему :)

Можливо Ви праві -- багато дописувачів фантазують, навіть не прочитавши текст пропозиції людини.
Тож фактично теза "Свій до свого по своє!". Інше питання --- багато можливостей є і зараз і чомусь наші люди того не використовують.
Мабуть автор то пропонує, виходячи з думки, що якшо наголосити що має бути в тім форумі -- то зразу люди будуть то робити. ...Можливо і вийде, хоча певні сумніви таки є.

З практики відома інша річ. Для кожної нормальної справи потрібна людина, яка... буде займатися кожною потрібною справою.
Річ у тім, що накреативити ми можемо дуже багато. Але виникає проблема не тільки з реалізацією -- а хто і як, на яких засадах, буде то вести, бо, наскільки я бачу -- в тих хто зараз тим займається і так дуже багато роботи....

ТРИМАЙСЯ!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"